TÜRKİYE ADIM-ADIM İÇ SAVAŞA KAYARKEN..

Ülkemizde olağanüstühal, darbe vb. şeylere tevesül etmeden rejim değişikliğini hedef alan, halkı arkasına alan bir siyasal yapılanmayla şimdiden harekete geçmesek yarın çok geç olacak..
Bu haber 2021-07-25 10:42:05 eklenmiş ve 1032 kez görüntülenmiştir.

 

TÜRKİYE ADIM-ADIM İÇ SAVAŞA KAYARKEN.. 

 

Türkiye adım-adım iç savaşa çekilirken, ataputçular hala ataüfrükçülükle bizi dizayn etmeye çalışıyorlar.. İktidar-muhalefeti ile tc  rejimi, siyaseti ülkeyi en iyi ben pazarlar, en iyi ben VATANDAŞI düşürürüm siyasetini profesyonelce yerine getirmektedirler..

Rejmin karekteri gereği, kamuya (askaeriye-emniyet-bakanlıklar.. ) devlete sinen derincisinden hafifine ise iç savaş koşullarında ülkenin kontrolunu biz nasıl ele geçiririz yarışı ve hafifliğindeler..

Etraf coğrafyada Ortadoğudan Asyaya iç savaş koşullarınıun oluştuğu her ülke belini asla doğrutamıyor, bir daha ayağa kalkamıyorlar gerçeğinin farkında olmadan kendini halkta üstün gören birsürü zevzek ortalığı kaplamış bulunmakta..

 

Osmanlıdan sonra kurtuluş savaşını verdik. Cahil bir toplum olduğumuzdan ingiliz siyonist oyunlarıyla lozanla ataüfürükçülükle yerlebir edildik yüzyıldır kurtarıcılardan kurtulamıyoruz. Siyonist israille birlikte Osmanlı türklerini haliçte havaya uçuran, haliçe gömen siyonist  tc rejmi ve ataüfürkçüler bu topraklarda türkü yerle yeksan edip sahte bir türk ırkı ve adını da türkü –ye diye koydukları bu uyduruk rejimle hala bizleri dizayn etmeye çalışıyorlar.. Ataüfürük inciler..

 

Halbuki siyonist –kapitalist soykırımcı tc oyunları olmasydı. Bir işgal altında kalsaydık.. Şu anda Filistinden afganistan impartorluk mirasçısı bir devlet olarak dünyanın en büyük devletleri arasında olacaktık.. Katil kraliçeyi siyonistleri haçlı siyonist zihniyeti ortadaoğudan söküp atacaktık.. sahte kurtarıcılar, sahte kurtuluş edebiyatı, ırk-ırkçılık, ulus devlet faşizmi oyunları.. son 200 yıldır Ortadoğunun tüm halklarının soykırıma açık koyun sürülerine çevirdi. Bir ingiliz projesi olan kemalist diktatörlük-lozan vb. hala ısıtılıp-ısıtılıp bize yedirilmeye çalışılyor..

 

Mevcut lozanlı tc rejmi 15 temmuz 2016 da yıkıldı. 15 temmuz 2016 da halk darbecilere son bir yüzyıldır vurulabilecek en iyi darbeyi vurdu. Fakat Ak kadroları bunu rejmi değiştirme fırsatını kullananmadılar. Ve siyonişst kjapitalizm hepsini üsten esir alarak düşürdü..

2016,  1 5 Temmuzun ardından Ak Parti kadroları halkla birlikte bu sahte sömürge tc rejminin değiştirme fırsatı yakaladılar.

Örneğin Anadolu Birleşik Devletleri, ırk-dil-din-mezhep Anadolu-mezopotamya halklarını kapsayan

İnsanın devlet için değil, devletin insan için var olan bir araç olduğu, kutsal devlet yalan dolanına son veren, anır-ahır kabirleri ortadan kaldıran..  demokratik bir sisteme kayabilidik ki kaymadılar ve  bu şans hala var.. 

 

Bunu başarabilecek tek siyasal yapılanma da şu anda Rahmetli Erbakanın çizgisini güden yeniden refah hareketi.. Çünkü buradaki kadrolar soykırımcı-soytarı siyonist kapitalizmi en iyi bilen kadrolar..

 

AKP çöktü. Erdoğan dahil, tüm üst düzeyi siyonist kapitalizm tarafından düşürüldü ve esir alındılar, şu anda ülkemizi katil kraliçe, mosand-cia üçlüsü içerdeki siyonist çete ve siyonist kripto sergerdelerle idare ediyorlar.. Kılıçla meral da bidon acele gel bizi yönet modundadırlar.. Şu anda TC iktidar ve muhalefeti ülkemizi iç savaş koşullarına çekerken..

 

Her iki kanadın yaptığı en iyi iş siyonist kapitalizme ülkeyi ben daha iyi peşkeş çekerim, 90 miyon vatandaşı ben daha iyi düşürürüm  siyasetinde yarışıyorlar..

 

Dikkat edin lozanlı tc bitiyor.. Siyaset halkın nasıl bir rejim istediği gerçeğini sürekli halktan gizliyor.. Hala eski tc ayak oyunları, eski kokuşmuş chp vb. sömürge partileri  ile dizayn ediliyoruz..

 

SİYONİST-KSAPİTALİST CENAHTAN ÇIKMASAK ÜLKEMİZ İŞGAL EDİLYOR- YAKIN BİR ZAMANDA DA PARÇA PARRÇA EDECKLER..

 

Türkiyenin tek çıkışı var  nato, ab, abd, israil siyonist kapitalist cenahla tüm ilişkileri bitirecek.. ırk-dil-din-mezhep üstü açık-şefaf vatandaş için var olan kutsal olmayan bir devlet ve rejime.. Kayması. Rusyadan Afrikaya siyonist soytarıların ablukaya aldığı halklar ve devletlerle birlikte hareket etmesi.. Detaylar İçin Tıklayınız..

 

Rahmetli Erbakanın çizgisi sadece islam bağlamında değil siyonizmin hedefi haline gelen Asya-Afrika halklarını devletlerini kapsayacak şekilde genişletilerek bütün vatandaşların çatısı altına rahatlıkla akabileceği bir siyasal hareket şart..

 

Aksi derincisinden hafifine siyonist çetler yerel küresel ayakları ile 90 milyon insanı etraf coğrafya ile 2 milyar insanı yerle yeksan ediyorlar.. Topraklarımız, sularımız, coğrafyalarımız, madenlerimiz, gıda genom toprak tohumla sağlığımız herşeyimizi elimizden alıyorlar. Mevcut rejimler vatandaşlarını kurbanlık koyun gibi hem soykırıma çekiyorlar, hede satıyorlar..

 

Siyonist kapitalizmin bu büyük saldırı-soykırım fotoğrafını görmüyorsak.. Bu saldırıya karşı, karşı saldırı geliştiremiyorsak, yerel-ulusal küresel boyuta taşıyacak bir siyasal yapılanma ortaya çıkaramasak.. Eski tas eski hamam darbe ergenekoncu, asyacı, millici-maocu, ataüfürkçü darbe vb. hafifliklere tevesül edersel 80-90 miyonu esas alan ırk-dil-din-mezhep üstü bir siyasal sitem dışında yollara saparsak..

 

Ne bizimdir diyebileceğimiz bir ülkemiz kalmadığı gibi, nede geleceğimiz var diyebileceğimiz umudumuzuda olmayacaktır..

 

Ülkemizde 90 milyon 200 yıldır bizleri saran derin siyonist soykırımcı işgale odaklanmalı çözmelidir.. İşimiz o kadar da zor değil, çünkü amerilalı öküz boynuz kardeşlerimiz siyonist abd yi çökertirken.. Yahudi halkıda binbir siyonist yalan dolanla kurulan siyonist israili yıkma, kendilerini terörist israil soykırım gettosuna dolduran siyonist oyunları çözmeye başladılar..

 

Yani ülkemizde sağlam bir  siyasal çıkış tüm dünya genelinde siyonizmin mınına koyup gezegenden silecektir..

 

Dünyamız para ve datanın bütün insanlık tarafından ortak kontrol edildiği insanlığın uzayda kolonileşmeye açıldığı, dünya federasyonu-konfederasyonuna doğru gidiyor.. Siyonist sergerdeler insan soyunu yanıltmak için şehir devletleri ulus devlet palavra ve gazları ile hala geri kalmış toplumları soykırım koşullarına çekmek için tüm dünyaya ve insanlığa karşı saldırıya bütün güçleri ile geçmiş bulunmaktadırlar..

 

Fatih istanbulu meryem-meryem diye bağıran Hiristiyan ahali ve Allah-Allah diye bağıran Müslüman ahalinin ortak aklı ve gücüyle ortaçağ karanlığını tarihe gömdü..

 

Yani bu sahte tc rejminin siyonist gazlarını yiyip ırk-dil-din-mezhepte takılırsak.. Siyonizim bu yemlerden Afrikadan asyaya son yüzyıllarda milyarları gömmektedir.. 200 yıldır son insanlık kalesi olan Anadolu ve Mezopotamyaı da işgal ederek dinlerin başkenti kudusü de siyonizmin başkentine çevirmiştir..

 

Yani abd- terörist israil, ab cenahından siyonist kapitalizimden medet umanlar ya zır cehalet içindeler yada onların ajanları kripto ihanetçi etki ajanı halk –insanlık düşmanlarıdırlar..

 

Bin akıllı adam yukarda işaret ettiğimiz bir siyasal yapı altında birleşik anadolu devleti için yürüsün bütün halk arkalarına dizilecektir.. ne chpş ne öbür çarık çürük partiler ne terör lejyonları eser kalmayacaktır.. Ana sorun tc yi çöpe atacak bin kişlik bir kadro ile yürümek.. Birileri ülkemizi cehennme çeviriyorsa onları halkla sarıp etkisiz hale getirmesek 90 milyonu yok ediyorlar.. Bundan dolayı derini hafifi kimse kendini halktan üstün görmeden, halkla birlikte yürüyerek..  Bizi yok eden siyonist kapitalist cenahtan acil çıkmamız lazım, Her vatandaşın bu gerçeği kavraması lazım..

 

Selahaddin Eyubi barbar moğol ordularının kölelştirdiği Baybarsları özgürlüğüne kavuşturarak, ırk-dil-din mezhep üstü genç-dinamik nesillerin  önünü açrak devletleşmelerini.. Bu domino etkisiylede selçuklu osmanlı medeniyetine giden yolu açtı. Osmanlı ortaçağ karanlığını gömdü..

 

Benzer bir medeniyet hareketiyle tüm dünyanın önünü açma yükü sırtımızda aksi siyonist soykırımcılık hem bizi hem tüm insanlığı gömmektedir.. Bir başka ifadeyle içinde yer aldığımız sorun aynı zamnada insanın-insanlığın var olma yok olma sorunudur.. Irk-dil-din-mezhep hafifliğinde debelenirsek siyonizim bizi zaten gömüyor. Yerel-ulusal küresel ayakları ile mücadleye soyunmasak insan çağının da sonuna gelmiş bulunmaktayız..

 

Mücadelenin 1. Öncelliği yüzyıllardır ülkemizde kök salmış dağılmış siyonist kripto ajan tüm yapılanmayı, siyonist çeteleri (iş-aile-firma-siyaset, kamu-yerel sızmayı netleştirip) derin işgalin  aktörlerini çözüp  abalukaya alma ile başlamalıyız.. Aksi bunlar zübük gibi fetö gibi en öne geçip halkı yutmak-yemek için yine en ön saflarda çözülemeyen oyunları sergilemeye bizleri düşürmeye devam edecekler..,

 

Ülkemizde olağanüstühal, darbe vb. şeylere tevesül etmeden rejim değişikliğini hedef alan, halkı arkasına alan bir siyasal yapılanmayla şimdiden harekete geçmesek yarın çok geç olacak..

 

 

 

 

ETİKETLER : Ülkemizde olağanüstühal darbe vb. şeylere tevesül etmeden rejim değişikliğini hedef alan halkı arkasına alan bir siyasal yapılanmayla şimdiden harekete geçmesek yarın çok geç olacak..
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA