TC SİYASETİ, TC DEVLETİ TÜRKİYEYİ İSRAİLE TESLİM ETMEYE HAZIRLANIYOR..

TC SİYASETİ, TC DEVLETİ TÜRKİYEYİ İSRAİLE TESLİM ETMEYE HAZIRLANIYOR..
Bu haber 2021-07-11 20:35:48 eklenmiş ve 5473 kez görüntülenmiştir.

 

TC SİYASETİ, TC DEVLETİ TÜRKİYEYİ İSRAİLE TESLİM ETMEYE HAZIRLANIYOR..

 

Bilindiği gibi lozanlı TC 2023 te sona eriyor.. İktidar ve muhalefeti ile tc siyaseti nasıl bir ülke, nasıl bir TR hakkında kamuoyuna somut bir proje, somut bir anayasa sunmamaktadırlar..Ülkemiz siyonist çetelerin çiftliğine dönüştüğü gibi 80-90 milyon vatandaş ise her alanda operasyona açık koyun sürülerine dönüşmüş bulunmaktadır. TC'yi siyaseten görünürdeki aktörler değil, onları saran siyonist çeteler, kripto ajanlar yönetiyor. Ülkemiz Çiller döneminde olduğu gibi yeniden mosad-cia, katil kraliçenein m-*16 lırı tarafından yönetilmeye başlandı..

 

 

200 yıllık bir siyonist diktatörlük olan, siyonist çetelerin, kripto ajanların yönettiği  tc devleti 80-90 milyon vatandaşa son darbeyi akp eliyle vurmaya başladı. Ülkemiz her alanda siyonist-terörist israilin işgaline açıldı. Doğu-Güneydoğu başta olmak üzere, Ege-Akdeniz-Marmara ovarlımız, dağlarımız, madenlerimiz, sularımız.. siyonist israile onların güdümündeki ajan lripto ajan kişi ve firmalara satılıyor. Doğu-Güneydoğuda Iğdır-Urfa illeri satılmış durumda..

 

 

Yapılan anketler ülkemiz hakkındaki korkunç gerçekleri ortaya koymaktadır: Gençlerin %70-80 fırsat bulursa  ülkelerini terk etmeye, ülkelerinden kaçmaya çalışıyor, kararsız seçmen oranı da İktidar muhalefet oranını geçmeye başladı..

 

Milli görüşün içinden çıkan kesimler Erdoğanlı Ak partinin esir alındığını yakın bir gelecekte ise Nato bahanesi ile artık TC nin askeri, siyasi, güvenlik, ekonomik anlamda siyonist terörist israile teslim edileceğini bildirmektedirler..

 

Ülkemiz en kısa zamnda natodan çıkmasa, terörist israille ilişkileri sürdürürse.. abd-ab ile mevcut ilişkileri sürdürürse.. Hem iç savaş kapıda hemde ülkemizin her alanda işgali hergeçen gün giderek dahada hızlanmaktadır..İç savştan kastımız tarım toprak madenlerin sularımızın satışı gibi stratejik alanlar yani ülkemiz yabancı devlet kişi kurumlara satıldıysa-satılıyorsa.. bu mevcut iktidar üst yönetimi başta olmak üzere bütün tc yönetiminin bağlayan bir durum. Bir iktidar değişikliği yada benzer gelişmelerde bu kesimlerin tümü idama kadar gidecek tüm suçları işlemiş bulunmaktadırlar.. Bir ülkenin tarım-toprak-suyu-madeni.. yabancıya satılıyorsa, satın alanda-satanda ihanet suçu işlemektedirler, bu direkt ihanet suçudur ki böyle bir davranış, böyle bir yaşam sömürgelerde, muz cumhuriyetlerinde bile olmaz.. Anadolu -Mezopotamya halkları 200-300 yıldır siyonist emperyalizimle dişe-diş savaşırken bu satış planları direkt bu halkların soykırımına imza atmadır, direkt ihanettir.. Gelişmiş hiçbir toplum, geleceğini, çocuklarının geleceğini düşünen hiçbir toplum buna izin vermez.. Bu anlamda ülkemizin siyonist emperyalizimden kurtulması için ak partiye ölümüne destek veren ak parti tabanı 1. derceden bu ihanetin üstüne yürüyecek.. Kendilerini kullananları afetmeyecektir. Hakeza ülkemizdeki tüm toplukesimler giderek bilenmektedir. Bu anlamda emperyalist-siyonist birer proje olan chp vb. partilerde siyonist emperyalist işgale karşıçıkça tavrını ortaya koyamayan bu uyuduruk mhalefetde, ülkemizde kökleri ile silinip yok edileceklerdir..

 

Ülkemizin her alanda işgali ise küresel siyonist çeteler içerdeki ayakları ile ülkemizi son 200 yıldır sarmışlardır. Bu sarma devlet düzeyinde değişiklik göstersede günümüzde abd-israil ve ingiliz siyonizmi olurken.. Bölge bazında ise bu siyonist terörist devletler dinli dinsiz tüm terör örgütlerini saldırıya hazır vaziyette tutmaktadırlar.. Burada eğer amerikan halkı siyonist-terörist abd devletini yıkmak için, yahudi halkı da siyonist terörist israili yıkmak için harekete geçmemiş olsalardı.. Bu devletler çekinmeden kendi sömürgeleri olan tc devletini şimdiye dek açıktanda işgal ederlerdi..

 

Zaten ana muhalefet içinde TC devletinin terörist-siyonist israile teslim edilmesi bir  sorun değil. Kılıçoğlu ne diyor bidon gel sen bizi yönet, bizim katil natanahu, katil sisi ile bir sorunumuz yok. TC sizin müstemlekeniz, biz değil siz yönetmelisiniz.. açık açık söylüyorlar..

 

Özetle ülkemiz artık iktidar muhalefetiyle fetöcülerin, siyonistlerin, terör sevicilerin ele geçirdiği işgal ettiği bir ülke. Pekerin süslü sılo videoları korkunç kimse yalanlamıyor ve bir soruşturma dahi açılmamaltadır..

 

Sadece bu gerçek bile ak partinin artık bir TR partisi değil siyonizme israil-abd-katil kraliçeye çalışan bir yapıya dönüştüğünü ortaya koymaktadır..

 

Özetle 80-90 milyon vatandaş olarak operasyon üstüne operasyon yiyoruz. Herkes 7 sülalesi ile düşürülüyor. Toplum hergeçen gün nefes alamaz bir hale çekiliyor. Dünyada hiçbir ülke vatandaşlarının yemediği operasyonları 200 yıldır Anadolu Mezopotamya insanı yiyor. Her alanda soykırımın dayatıldığı kirli siyonist bir savaş ve kuşatma altında 90 milyon vatandaş yok edilyor.. Ülkemizin kaderine kendimiz el atmasak kısa bir zaman zarfında bizimdir diyebileceğimiz bir ülkemiz kalmayacaktır. Yakın bir gelecekte uyduruk arap rejimlerinden daha beter bir şekilde terörist israilin yönettiği 90 milyona her alanda soykırımı dayattığı bir ülke oluyoruz..

 

 

Basından konu ile ilgili haberler..

 

BU BİR FACİA, KORKUNÇ BİR ŞEY

 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, parti olarak yaptırdıkları son seçim anketi sonuçlarını canlı yayında paylaştı. Dikbayır,

 

Halk TV’ye katıldığı programda, önümüzdeki pazar seçim olması durumunda ankete göre, AK Parti’nin yüzde 25 bile alamayacağını söyledi.

Çarpıcı açıklamalarda bulunan Dikbayır, gençlerin yüzde 72’sinin de yurtdışında okumak istediğini aktardı.

 

Gençlere ilişkin profesyonel bir araştırmayı da aktaran Dikbayır şöyle konuştu:

 

“Gençlere şu soruyu sorduk; 'imkanınız olsa dışarıda okumak ister misiniz? Ya da çalışmak ister misiniz?' bu gençlerin yüzde 72'si 'evet' yanıtı verdi. Size daha acı bir şey söyleyeceğim.

 

Çok üzülerek söylüyorum bunu. Bir soru daha sorduk, bunun dozajı nedir diye anlamak için 'bir daha geri gelemeyecek olsanız yine evet der misiniz?' Yüzde 64'ü 'evet' dedi. Bakın bu ülkenin gençlerin yüzde 64'ü bu ülkeye güvenmiyor. Bu bir facia korkunç bir şey...”

 

ŞOK Erdoğan-İsrail İTİRAFLARI

 

17 Yıllık Yardımcısı Ekrem Şama'dan ŞOK Erdoğan-İsrail İTİRAFLARI

Gündem - 11 Temmuz 2016 Pazartesi 16:00

Erdoğan Kuşatıldı Mutabakatlar YapıldıRecep Tayyip Erdoğan’ı en yakından tanıyan isimlerden biri olan ve 1984’ten Refah Partisi kapatılana kadar Erdoğan’ın yardımcılığını yapan Ekrem Şama "Erdoğan’ın etrafı 28 Şubat’tan önce kuşatıldı ve mutabakatlar yapıldı" ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın etrafı 28 Şubat'tan önce kuşatıldı ve mutabakatlar yapıldı...

 

Ekrem Şama, Milli Görüş hareketinin en başından bu yana içinde olan bir isim. Milli gazetede haftalık yazılar yazan Şama, son 20 yıldır tarihle içli dışlı. Şu anda Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi olan Şama, aynı zamanda, kendi tabiriyle Recep Tayyip Erdoğan'ı en yakından tanıyanlardan. 1984'ten Refah Partisi kapatılana kadar Erdoğan'ın yardımcılığını yapan Ekrem Şama, Milli Görüş hareketinden ayrışma ve AK Parti'nin kurulma süreciyle Özgür Düşünce'den Hüseyin Keleş'e çarpıcı açıklamalar yaptı.

 

“Plan Bütçe Komisyonu'nda belediyenin bütçesini yöneten kişiydim. Orada Tayyip Erdoğan'ın gittikçe değiştiğini gözlemledim. Etrafının önce zenginler, arkasından şöhretliler, arkasından emekli askerler, arkasından yabancı plakalı şahıslar tarafından kuşatılmış olduğunu gördük. Demek ki birtakım temaslar oldu ve mutabakatlar yapıldı.”

 

FİLİSTİNLİLER DERİN MENFAATLERE ALET EDİLDİ

 

İsrail'le anlaşma epeyce ses getirdi. Genelde o ses geçmişteki sözlere bakılarak olumsuz oldu. Şaşırdınız mı böyle bir mutabakata?

 

Hayır şaşırmadım. Çünkü Milli Görüş'ü bölmek istedikleri zaman, bunu bölebilecek bir adam aradılar. Aradıkları adam Tayyip Erdoğan'dır. Görüşmeler oldu, anlaşmalar oldu kendi aralarında. Sonrasında cesaret madalyaları, ABD'ye gitmeler, Yahudi Lobisi ile içli dışlı olmalar… Yani bir mutabakata varıldı. 3 maddesi vardı. Bunlar, ‘İsrail'in menfaatinin önündeki engellerin kaldırılması, ABD'nin Ortadoğu'da yapacağı operasyonlara yardımcı olmak ve İslam'ı, sivri yönlerini törpüleyerek yeniden yorumlamak.'

 

Bu 3 madde üzerine 14 yıldır çalışılıyor. Tabii ki arada Yahudi'ye, Siyonist'e, BM'ye vuracak ama arkada hiçbir zaman onların menfaatine aykırı bir şey yapmayacak. Artık bir yere bağlamak lazımdı bunu ve gittiler anlaşmayı yaptılar. Bu anlaşmayı da Filistinlileri alet ederek yaptılar. Neydi alet ettikleri şey. Bir santral kurulacak bir hastane yapılacak birkaç gemi de malzeme gönderecek, hepsi bundan ibaret. Arkada derin menfaatler var.

 

ONE MINUTE'İ KAPIDA TAMİR ETTİ

 

14 yıllık bir süreçten bahsettiniz. Bu süreçteki One Minute'i nasıl değerlendirmek lazım?

 

Ben Tayyip Erdoğan'ı en iyi tanıyan insanım. 17 yıl bizzat yardımcılığını yaptım, mali işlerini yürüttüm. Çok fevri hareketleri olabilecek bir insan. Orada da sinirlerine hâkim olamayarak ani bir çıkış yaptı. Ama hemen kapıya çıkar çıkmaz, ‘Sözlerim sadece moderatöredir' dedi. Zaten çıkarken ona dediler ki, ‘Ne yaptın, bunu tamir etmen lazım.' O da onu tamir etti ama yandaş medya bunu kamufle ederek, One Minute'i büyük bir kahramanlık olarak sundular.

 

16-17 YIL YARDIMCILIĞINI YAPTIM

 

‘Erdoğan'ı en iyi tanıyan benim' dediniz. Hangi yıllar arasında beraber çalıştınız?

 

1984'te İstanbul il teşkilatı kurulmasından itibaren onun mali işler yardımcısı oldum. Refah Partisi kapatılana kadar… 16-17 senedir. Bu süreçte hem belediyede hem teşkilatta beraber çalıştık.

 

İsrail'le anlaşmanın ekonomiye getirisinin büyük olacağı söyleniyor?

 

60 küsur İslam ülkesi var. Bunlarla ekonomi konunda irtibatların geliştirildiğini düşünün; D8'nin D16, D32 olduğunu düşünün… Oradaki ekonomik menfaatlerin yanında İsrail'inki devede kulak kalır. Bu, tamamen İsrail'le ilişkileri normalleştirme ve geliştirmenin bir perdesi ve kandırmacasıdır.

 

erdogan-kusatildi-ve-mutabakatlar-25633-29551.jpg

 

ACABA İHH İÇİN DERİN BAĞLANTI Mİ KURULDU?

 

İHH'ya ‘Bana mı sordunuz' dedi Erdoğan. Bunu nasıl okumak gerek?

 

Acaba alttan derin bir bağlantı mı kuruldu? Bülent Yıldırım daha sonra bir özür diledi çünkü. Şüphelerim var, alttan bir bağlantıyla al gülüm ver gülüm mü yapıldı? İHH olarak söylüyorum, Bülent'in kendisine böyle bir şey yükleyemem.

 

Erdoğan 3 yıl önce ‘Biz izin verdik' demişti Mavi Marmara için?

 

En iyi ben tanıdığıma göre, bu kurgulanmamış, ani bir refleksti. Büyük bir gaf yaptı. Şimdi de bunu kamufle etmenin yıllarını arayacaktır. Tıpkı İsrail'e One Minute dediğindeki gibi…

 

AK PARTİ 14 YILDIR İSRAİL MESELESİNDE İKİLİ OYNUYOR

 

Vekillerin son anda inmesi meselesi var?

 

O gemide çok yakın tanıdıklarım, hatta akrabalarım da vardı. Abdurrahman Dilipak da bunu söyledi zaten, gemide bulunanların listesinin İsrail'e verilmiş olduğu sonradan ortaya çıktı. AK Parti milletvekillerinin gemiye binmişken indikleri ifade edildi. AK Parti ikili oynadı. Gemiye çok önem veriyormuş gibi göründü ama arkadan da istihbaratını öbür tarafa sağladı. Zaten 14 yıldır ikili oynuyor. Millete kendini İsrail düşmanı olarak lanse ediyor ama arkadan İsrail'le ilişkilerin gelişmesi için, İsrail'in dünya üzerindeki, milletler arasındaki, platforma çıkabilmesi kapıları açtı; daha da açacak.

 

TÜRK ORDUSU, İSRAİLLİ KOMUTANIN EMRİNE GİRECEK

 

Hep beraber göreceğiz, İsrail NATO'ya tam üye olacak. Üyelikten sonra bir İsrailli NATO'ya genel sekreter olacak. Türk ordusu da NATO'ya bağlı bir ordu olduğuna göre İsrailli komutanın emrine girmiş olacak. Bütün bunlar sürpriz değil Erbakan Hocamız söyledi zaten.

 

Erbakan sağlığında AK Parti'yi İsrail meselesinden dolayı çok sert eleştirdi. Haklı mı çıktı?

 

Elbette haklı çıktı. Olayları çok iyi bir şekilde tahmin ediyordu. ‘AK Parti'ye verilen oylar İsrail'e verilmiş sayılır' demişti.

 

ERDOĞAN 28 ŞUBAT'TAN BİRKAÇ GÜN SONRA HOCA'NIN ALEYHİNDE KONUŞMAYA BAŞLADI

 

Hoca ile Erdoğan arasındaki ilk kırılma ne zaman yaşandı?

 

Bizzat gördüğüm bir olay var. 28 Şubat'tan birkaç gün sonra o kırılmanın olduğunu dehşetle gördüm. Erdoğan başladı Erbakan'ın aleyhine konuşmaya. ‘MGK'da önüne konulan belgeleri imzaladı ve imam hatip okullarının kapatılmasını imzaladı' diye feveran etmeye başladı. Hâlbuki o zaman 18 madde daha açıklanmamış ve neyin ne olduğu belli değildi. Ben de o anda anladım ki, kazan kaldıracak ve ayrılık hareketine başlayacak.

 

erdogan-kusatildi-ve-mutabakatlar-25633-28281.jpg

 

ERDOĞAN BELEDİYE BAŞKANI OLUNCA ZENGİNLER, EMEKLİ ASKERLER VE YABANCI PLAKALAR TARAFINDAN KUŞATILDI

 

Kim haberdar etti peki bu maddelerden?

 

Ben İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde Erdoğan'la beraber görev yapıyordum. Plan Bütçe Komisyonu'nda belediyenin bütçesini yöneten kişiydim. Orada Tayyip Erdoğan'ın gittikçe değiştiğini gözlemledim. Etrafında hep Milli Görüşçüler, İstanbul il teşkilatı, Ankara'dan gelen teşkilat üyeleri olurdu. Ama yavaş yavaş bunları ayıklamaya başladığını, etrafının önce zenginler tarafından, arkasından şöhretliler tarafından, arkasından emekli askerler tarafından, arkasından yabancı plakalı şahıslar tarafından kuşatılmış olduğunu gördük. Bunlar 28 Şubat öncesidir. Demek ki birtakım temaslar oldu ve mutabakatlar yapıldı ki, 28 Şubat'ın hemen arkasından demin dediğim tablo ortaya çıkmaya başladı.

 

HER AN YANINDA OLAN BİZLER RANDEVUYLA GÖRÜŞÜR OLDUK

 

Uyarılarda bulunmadınız mı?

 

Bizim o zamanlar Tayyip Bey'le görüşmelerimiz ancak randevu ile oluyordu. Her an görüştüğümüz Tayyip Bey'le ancak randevu ile görüşebiliyorduk. Görüşmeleri de çok kısa tutuyordu. Bizi uzaklaştırdı ve bu yüzden kendisini ikaz etme şansımız kalmadı.

 

CEZAEVİ SÜRECİ DÜZMECEYDİ

 

Peki, Erdoğan'ın, MGK kararları üzerinden Erbakan'a yaptığı eleştirilerin haklılık payı yok muydu?

 

18 madde henüz açıklanmamıştı. Tayyip Bey nereden biliyordu bilemiyorum. Tayyip Bey o zaman MKYK üyesiydi. Ne demek bu? Ankara'da Refah Partisi'ni yöneten kuruldadır. Erbakan Hoca o kurulda ‘Böyle bir şey yok' diye anlatmasına rağmen, o toplantıdan çıktıktan sonra sağda solda ‘Erbakan bunu imzaladı' diye konuşmalar yapmak bir art niyetin göstergesiydi. Daha sonra açıklandı ki, Erbakan Hoca böyle bir şeye imza atmamış. Ben bir toplantıda şahit oldum. 28 Şubat'ın üzerinden 15 falan geçmişti. Balat'ta bir toplantıda Erdoğan, Erbakan'a atmaya başladı. Ben de seyirciler arasındaydım ve ayağa fırladım. ‘Başkan, başkan Erbakan Hoca aleyhine neden atıyorsun' dedim. O da ‘Sen bilmiyorsun Ekrem Bey, neler oldu neler oldu' diye cevap verdi. Ben de sinirlendim, kapıyı vurarak çıktım. Ondan sonra her toplantıda Erbakan Hoca'nın aleyhinde ata ata, parti kapatıldı, öncesinde cezaevine girdi. O cezaevinin de düzmece olduğu ortaya çıktı.

 

Nasıl yani, neden düzmece olsun ki?

 

Ben gittim ziyaretine. Orada krallar gibiydi. Görüşme odası ayrı, kabul odası ayrı, istirahat odası ayrı… Hapishanede böyle bir şey olabilir mi?

 

ZİYARETTE ABD TEMSİLCİLERİ VARDI

 

Neler konuştunuz ziyaretinizde?

 

Balat'taki o toplantıdan sonra toplantılarına gitmediğim için bize biraz asık surat davrandı. Pek özel bir şey konuşmadık. Halbuki uzun uzun konuştuğu ziyaretçilerinin olduğunu sonradan duyduk ki, ABD'nin temsilcilerinin bunlardan birisidir. Neler konuşuldu, neler planlandı?

 

HOCA TAYYİP BEY'İ ADAY YAPMAMAK İÇİN ÇOK DİRENDİ

 

2 sene önceki bir yazınızda, 1993'te dönemin Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Nabi Koçak'ın Erdoğan'la yaşadığı diyaloğu köşenize taşıdınız. O diyaloğa göre Erdoğan Koçak'a “Erbakan Hoca seni dinliyor, söyle de hoca bu işi yapamıyor, bana bıraksın!” diyor. Peki Erbakan bu niyeti bilmesine rağmen neden Erdoğan'ı 1994'te aday gösterdi?

 

O adaylık sürecinde çok sorunlar yaşandı. Biz, İstanbul ve bütün Türkiye teşkilatları olarak Tayyip Bey'in üstünde ısrar ettik. Bilmiyorduk biz altyapıyı; hoca biliyormuş. Çok ısrar ettik. Hatta otobüslerle genel merkeze gittik baskı yapmak için. Hoca ısrarla ‘Tayyip Bey'i yapmayacağım' dedi. Bir bildiği varmış ama biz o zaman ‘Herhalde bu adam bunadı, İstanbul'u kazanacak adamı reddediyor' diyorduk. Hâlbuki, o partiyi ve Milli Görüş'ü kurtarmaya çalışıyormuş. Baskılardan bunaldı sonunda ve ‘Tamam olsun' dedi. Belki düzelir diye düşünmüş olabilir. Biz pişman olduk Tayyip Bey üzerinde ısrar ettiğimiz için.

 

HOCA, AK PARTİ KURULMADAN ÖNCE ERDOĞAN'A 3 SAAT NASİHAT ETTİ

 

AK Parti kurulurken Erbakan'la hiç konuşuldu mu?

 

AK Parti ile ayrılık hareketine girildiği zaman, Erbakan Hoca, Tayyip Erdoğan'a, tam 3 saat nasihat etmiştir. Bu işin ayrılık ve tefrika olduğunu anlatmıştır. Osman Nuri Önügören diyor ki, ‘Ağzını açıp bir kez dahi cevap vermedi.' Bu toplantıda Emin Saraç Hoca da bulunmuş. Ayrıca, Erbakan, bu ayrılığa karar verdiği zaman Tayyip Erdoğan'a birçok hocayı, ilim adamı gönderdi. ‘Siyonistlerin çok uzun planları olduğunu ve bu planlar içinde kendisine yazık edeceğini. İki dünyasının kararacağını' hep nasihat etti. Ama bu nasihatler hiç dinlenmedi ve AK Parti kuruldu.

 

KURTULMUŞ NEYİN ALEYHİNDE KONUŞTUYSA, O KONU KENDİSİNE BAĞLANDI

 

Numan Kurtulmuş'u da yakından tanırsınız. Erbakan'ın yanındayken HAS Parti'yi kurdu sonra AK Parti'ye geçti. Neler söylemek istersiniz?

 

Numan Kurtulmuş ‘Ben AK Parti'ye gireceğim, partiyi ele geçireceğim ve Tayyip Erdoğan'dan sonra nöbet bana geçecek' diye düşünerek partiye girdi. Elbette birtakım cazibeler ortaya konulmuştu. Numan Kurtulmuş'un ne kadar aleyhte konuştuğu konu varsa, o konuları ona bağladılar hükümet içinde. Mesela medeniyetler ittifakı ve ılımlı İslam üzerine çok şeyler söylemişti. Ama AK Parti'ye girince medeniyetler ittifakının yürütülmesini ona verdiler. ‘Leşi öldürene sürükletirler' derler ya.

 

AK Parti ile Milli Görüş arasında bir bağ var mı?

 

Bizim tespit ettğimiz bir bağ yok. Ancak bunların ‘Biz de Erbakan'ın yolundayız, biz de Milli Görüşçüyüz' demelerinin dışında bir bağ yok. Bu da bağ sayılmaz. Çünkü Erbakan'ın yolunda olduklarını söylüyorlar ama yönleri hep İsrail'e…

 

GÜL VE ARINÇ ETTİKLERİNİ BULUYOR

 

Abdullah Gül ve Bülent Arınç önce sizden koptu sonra da AK Parti'den dışlandı. Nasıl bakıyorsunuz iki isimle ilgili bu sürece?

 

Men Dakka Dukka yani, kim ne yapıyorsa kendisine de aynı şey yapılır. Milli Görüş'ü bölme ve Erbakan Hoca'nın önünü kesme konusunda Arınç ve Gül başroldeydi. Ne oldu, Dakka yaptılar, duka çıktı. Menfaat çatışması vardı. ‘Ben yöneteceğim, sen yöneteceksin' çatışması vardı. Dolaysıyla sadece Arınç ya da Gül değil, bugün etrafında kim varsa, düzen devam ettikçe onlar da bir gün kapıya konulacaktır.

 

BİZİM DE YANLIŞLARIMIZ VARDIR

 

Milli Görüş'ün hiç mi yanlışı yok son 20-25 yıl içinde?

 

Elbette hatalarımız olmuştur, elbette dil sürçmelerimiz olmuştur, yapmamamız gereken şeyler yapmışızdır. Ama çok bariz bir hatamızı da göremiyoruz. HAS Parti ayırımı, arkasından mali kaynaklarımızın ele geçirilmesi, arkasından başka hususları öne çıkararak bizi bölmeye çalışmaları bizi gittikçe küçülmüş göstermektedir ama bugün Türkiye'de hatta dünyada en güçlü siyasi hareket Milli Görüş'tür.

 

‘GELECEĞİN BAŞBAKANINA FON OLUŞTURUYORUZ' DENEREK BAĞIŞ TOPLANDI

 

Bu belediyelerdeki ihale ve ihaleden alınan komisyonlar hep konuşuldu. Birçok iddia ortaya atıldı. Sizin şahit olduğunuz şeyler var mı?

 

O dönemde, yani Erdoğan'ın belediye başkanlığı döneminde, belediye içinde birkaç arkadaşımız ‘Geleceğin başbakanına fon oluşturuyoruz' diye bağış toplandıklarını bizzat kulaklarımla duydum. Gönüllü müdür, zorunlu mudur bilmiyorum. Bunu söylerken isimler de var aklımda. Ama nasıl uyguladılar ve nelerden fon oluşturdular bilemiyorum.

 

Hüseyin Keleş / Özgür Düşünce Gazetesi

 

TC İL-İL, KANTON-KANTON BÖLÜNÜYOR-SATILIYOR TIKLAYINIZ..

 

OVALARIMIZ, TOPRAKLARIMIZ AKP ELİYLE SİYONİSTLERE SATILIYOR..

 

BU KARANLIK DELHİZDEN ÇIKIŞIN ŞİFRELERİ İÇİN İNCELEYİNİZ.. :

https://www.dogukultur.com/

 

 

TC SİYASETİ, TC DEVLETİ TÜRKİYEYİ İSRAİLE TESLİM ETMEYE HAZIRLANIYOR..

 

 

ETİKETLER : TC SİYASETİ TC DEVLETİ TÜRKİYEYİ İSRAİLE TESLİM ETMEYE HAZIRLANIYOR..
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA