BAŞKAN ADAYI ÖZER’DEN SEÇİM KOMİSYONU ve SEÇİM ÇALIŞMALARI..

BAŞKAN ADAYI ÖZER’DEN SEÇİM KOMİSYONU ve SEÇİM ÇALIŞMALARI..

Önümüzdeki Kasım Ayında yapılması planlanan Hoçvan Dernekler Federasyonu (Hoç-Fed) Başkan Adyı Burhan Özer ve federasyona bağlı dernek başkanları, yönetici adayları çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar..
Bu haber 2020-09-26 06:12:27 eklenmiş ve 161 kez görüntülenmiştir.

BAŞKAN ADAYI  ÖZER’DEN SEÇİM KOMİSYONU ve SEÇİM ÇALIŞMALRI..

 

Önümüzdeki Kasım Ayında yapılması planlanan Hoçvan Dernekler Federasyonu (Hoç-Fed)  Başkan Adyı Burhan Özer  ve federasyona bağlı dernek başkanları, yönetici adayları çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar..

 

Bünyelerinde seçim komisyonu oluşturan yeni yönetim adayları Esenyurt Merkezde yer alan Adil Usta’da kahvaltı ettikten sonra.. Sırasıyla federasyona üye dernekleri ziyaret ettiler.

Ziyaretlerin kongreye kadar süreceğini belirten Özer,  Bütün Hoçvanı temsil edecek bir yönetimle ortaya çıkmak için bütün dernek başkan ve yönetimlerinin görüş ve önerilerini aldıklarını, derneklerin görüş ve önerileri doğrultusunda yeni yönetimi oluşturduklarını ifade ettiler..

 

 

HABERİN FOTO GALERİSİ TIKLAYINIZ..

 

 

 

 

HER ALANDA DAYANIŞMAYI ÖNE ÇIKARMALIYIZ..

 

Seçim komisyonu pandemi dönemi ülkemizde ve dünyada olağanüstü bir dönemin yaşanmasını beraberinde getirdiğinden.. Her alanda birlik ve dayanışma ruhu içerisinde olmalıyız.. Her alanda dayanışma birlikte olma ve güç olma asıl böylesi dönemlerde çok önemli dediler, bu olağanüstü dönemden güçlü çıkmayı becermeyenler pandemiden sonra ise düşerler dediler..

 

Burhan Özer Kimdir Tıklayınız..

 

 

Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya