İSRAİL ÇİN BÜYÜKELÇİSİ FAİL-İ MEÇHUL YAPILDI..

İSRAİL ÇİN BÜYÜKELÇİSİ FAİL-İ MEÇHUL YAPILDI..

İSRAİL ÇİN BÜYÜKELÇİSİ KENNEDY GİBİ SÜİKASTE UĞRAMADI AMA FAİLİ MEÇHUL EDİLDİ..
Bu haber 2020-05-17 16:02:50 eklenmiş ve 276 kez görüntülenmiştir.

 

İSRAİL ÇİN BÜYÜKELÇİSİ FAİL-İ MEÇHUL  YAPILDI..

 

İSRAİL ÇİN BÜYÜKELÇİSİ Du Wei (57) KENNEDY GİBİ SÜİKASTE UĞRAMADI AMA   FAİLİ MEÇHUL  EDİLDİ..

 

Çin'in İsrail Büyükelçisi ölü bulundu! Daha otopsi raporu vb. incelemeler yapılmadan basının kalp krizi diye haber yapması büyükelçinin faili meçhul edilme ihtimalini ortaya koyarken.. Filistinli bir çocuğu gözünü kırpmadan katl eden, filistinliyi katl ederek evini arazisini, ülkesini gasp eden, abd ile ortak tüm ortadoğuya terör lejyonlarını serpiştirenterörist bir devlet israil..

 

 

Kavga büyük... Koronavirüs sonrası dünya için insanlık ortak bir siyasal yapılanmaya Dünya Konfederasyonu gitmese nükleer savaş dahil, bütün savaş felaketleri ve senaryoları gerçeğe dönüşecek.. İnsanlık tarihinde görülmemiş savaşlar kapıda.. Mesajlar havada uçuşuyor. ABD Dışişleri Bakanı Pompeo da İsrail'e gidip "Çin ile yakınlaşmanızdan rahatsızız" diyor açık açık. İki gün sonra Çin'in İsrail elçisi evinde ölü bulundu.

 

 

Teröririst bir devletin çıkarına aykırı davaranan kim olursa binbir yöntemle yok edilir su götürmez bir gerçek.. Siyonist teröristler bu konuda çok uzmandırlar. Aktör Burucelee ve oğlunu da filim setinde filim icabı katletmişlerdi.. Hata gökyüzünde uçan uçakları bile siyonistler içindeki Çinli beyinler nedeniyle faili meçhule uğratmışlardı. Bundan dolayı bu olay normal bir ölüm değil..

 

Çin'in İsrail Büyükelçisi Du Wei (57), Herzliya'daki rezidansında ölü bulundu.

 

İsrail Dışişleri Bakanlığı, Büyükelçi Du Wei'nin ölümünü doğrularken, olaya ilişkin ayrıntılı bilgi verilmedi.

 

Polis, Büyükelçi'nin ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.

 

Du Wei, şubat ayında büyükelçi olarak İsrail'e atanmıştı.

 

"POMPEO YILLARDIR ÇİN ÜRÜNLERİNİ ETİKETLİYOR"

 

Du Wei, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun İsrail'e ziyareti sonrasında Çin'in İsrail Büyükelçiliği'nin resmi sayfasında bir paylaşımda bulunmuştu. Wei bu paylaşımında, "Pompeo yıllardır iddialarını destekleyecek hiçbir kanıt üretmeden Çin ürünlerini, yatırımlarını etiketliyor" ifadelerini kullanmıştı.

 

Wei paylaşımını, "Yahudi dostlarımızın sadece koronavirüsü değil, aynı zamanda 'politik virüsü de yenebileceğini ve çıkarlarına en iyi hizmet edecek yolu seçebileceğine inanıyoruz" değerlendirmesinde bulunmuştu.

 

İlginizi çekebilir:

Türkiye, Sedat Peker'i tehdit eden file çoraplı 'hanımağayı' konuşuyor

Köpeği ile Milyoner'e katıldı, programa DAMGA VURDU!

3 yıllık aşk bitti: Ünlü çift ayrıldı

İşte 2020'nin en çok satan telefonları

SON MAKALESİNDE KORONA MÜCADELESİNİ ANLATMIŞ

 

Çin'in İsrail Büyükelçisi Du Wei'nin (58), ölümünden birkaç gün önce İsrail gazetesinde Pekin yönetiminin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında attığı adımları anlatan makalesi yayımlanmıştı.

 

Büyükelçi Du Wei, 12 Mayıs'ta Jerusalem Post gazetesinde çıkan makalesinde, Çin'in Kovid-19 ile mücadelede gerekli adımları attığı ve Pekin yönetiminin salgına ilişkin bilgileri "şeffaf" şekilde paylaştığını savundu.

 

Çin'in Kovid-19'a karşı ilk savunma cephesi oluşturarak salgının seyrini değiştirdiğini öne süren Büyükelçi, "Çin'in kararlı adımları, şeffaf iş birliği ve Çin halkının büyük fedakarlığı olmasa salgın çok daha feci olabilirdi." ifadesini kullandı.

 

Makalesinde Yahudi geleneğinde Tevrat'ın yorumu olarak bilinen Talmud'dan da alıntı yapan Du Wei, Pekin yönetiminin Kovid-19'a dair bazı bilgileri gizlediği yönündeki eleştirilere değinerek, "Çin sorumlu bir paydaştır ve gerçeği söylemekten korkmaz. Boş hastane yatakları, kapanan karantina bölgeleri, fabrikalardan çıkan buharlar Çin'in verilerini destekliyor." değerlendirmesinde bulundu.

 

Çin'in İsrail Büyükelçisi Du Wei, Tel Aviv'in kuzeyindeki Herzliya kentinde bu sabah rezidansında ölü bulunmuştu.

 

İsrail polisi Büyükelçi'nin ölümüyle ilgili soruşturma başlatırken, yerel basın ilk bulguların büyükelçinin kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği yönünde olduğunu yazmıştı.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer Kurdistan haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya