ÜLKEMİZİN NASIL DERİNDEN İŞGAL EDİLDİĞİNİ KAVRAMADIKÇA..


Bu makale 2023-11-25 09:48:56 eklenmiş ve 176 kez görüntülenmiştir.
Kurdistan Yazarlar

ÜLKEMİZİN NASIL DERİNDEN İŞGAL EDİLDİĞİNİ KAVRAMADIKÇA..

 

Ülkemizin sorunları sistemseldir. Mevcut rejim ve siyasal partileri ile, kurt-turk milliyetçilikleri ile, müslüman gavur ikilemleri ile  vb.  çıkışlarla çözülemez. Çünkü ülkemiz hala batılı güçlerin kontrol ettiği bir sömürge. Yüzyıllardır işgal altındayız. Ülkemizin tek sahibi var oda ülkemizi yüzyıllardır derinden işgal etmiş olan siyonist soytarı aile ve firmalardır.. Bu siyonist soytarılar yerli işbirlikçileri, yerel ulusal küresel ayakları ile her vatandaşı birebir marakaja almış bulkunmaktadırlar..

 

 Kimi vatandaşı trafik kazası süsü ile, kimini vergi vb ekonomik oyunlarla, kimini ajan hukuk oyunlarıyla, kimini onarılmaz hastalıklarla, kimini ajan banka oyunlarıyla, faili malum mechul cinayetlerle, sağ-sol-kurt-turk, alevi-suni binbir kumpasa ve oyunla ülkemizin tüm vatandaşlarını kuşatma altına almış bulunmaktadırlar.. Ülkemizin madenlerini ova sularını .. herşeyi işgal ettikleri gibi 24 saat vatandaşı faili mechule düşürme ve imha etmede benzersiz derin bir rejim. Ve vatandaşıimha, düşürme.. için yüzyıllardır operasyon üstüne operasyon yapmaktadırlar. Ülkemiz istihbarat-devlet -bilişim .. her alana da ülkemizin hücrelerine kadar sızmış bulunmaktadırlar, vatandaş o kadar kuşatılmışki artık bu siyonist çete ve çeteler için sadece operasyon yapılan bir kimlik numarasına indirgenmiş bulunmaktadır..

 

80-90 milyon bu siyonist derin işgal çeteleri için sadece kimlik numarasından ibarettir.. Bu anlamda rejimin adından yasalarına herşeyin değişmesi. Yüzyıllar geriye gidilerek ülkemizi işgal eden siyonist sermayenin çözülmesi, hesaba çekilmesi ekarte edilmesi 80-90 milyon vatandaşı bekleyen ana sorunumuzdur.. Bu sorunu çözmek içinde köy-il-ilçe-derneklerinden başlayarak halkı örgütleme bu örgütlenmeyi bölge federasyonlarına evirme.. Ülkemizi halkın yöneteceği bir sisteme çevirmekle mümkün.. Bundan dolayı STK ruhuna uygun ırk-dil-din-mezhep üstü bir örgütlenme kaçınılmaz olduğu gibi ülkemizi işgal eden siyonist sermaye ve kollarını ülkemizde3n söküp atmamız. Arzı mevud yalan dolanlrı ile ülkemize göz diken siyonizmin sahte din olgusu yahudiliği yasaklamamız lazım.. Aksi gazel okumaya birbirimizi kandırmaya devam edeceğiz.. Bizimdir diyebileceğimiz bir ülkemiz kalmamıştır.. Ülkemiz 300 yıldır sinsi ve derin bir şekilde siyonistler tarafından işgal edilmişitir.. Siyonist yahudiler hayatlarımıza ülkemize herşeyimize konmuş gasp etmişlerdir.. Biz bunları deşifre edip durdurmadıkça hergün vatandaşlarımıza binbir kumpas ve çökerme devam etmekte.. Vatandaşlarımız kafayı yeme ve intihar koşullarına çekilmektedir. hergelen gün bir öncekinden daha vahim ve kötü olmaktadır.. Bu analmda hangi vatandaşımıza hangi oyunun yapıldığını acilen çözmeli kimlerin devlet-istihabarat-ekonomi-banka. bilişimi kullanarak halka nasıl netür oyunlar yaptıklarını çözecek yeti yetneğe kavuşmadıkça herkes 7 sülallesi düşürülmekte yok edilmektedir..   Karşımızda sıradan bir güç yok 400-500 yıldır dünyayı küresel firmalrı ile devletlerle, terör lejyonları ile işgal etmiş ele geçirmiş şeytani soysuz küresel bir güç var. Bu anlamda bütün insalığın ds içinde olduğu küresel bir direniş kaçınılmaz bir gerçektir.. Türk-fars-kurt ermeni gibi milliyetçi soylemler ancak bu siyonist soytarılara hizmet olur. Küresel işgale ulusal küresel bir mücadele bakış açısı ile halkı her alanda hızla örgütleyerek, ırk-dil-din-mezhep üstü örgütlenerek bu derin işgali sonlandırmaktan başka da bir çıkışımız yoktur..

 

Bundan dolayı TC rejminin yüzyıldır beynimize, beyinlerimize vuurduğu tüm zincirleri kırmalı.. İmparatorluklar gelenğinden gelen her ırk-dil-dini kapsayacak Anadolu Birleşik Devletleri gibi bir siyasal sistemi Mısırdan Afganistana Kafkaslara tek devlet-millet şeklinde halkların tümünü kapsayacak siyasal çıkışlarla ortaya çıkmamız gerekmektedir..

 

En büyük sıkıntı siyomnizim Müslüman halkların aklını başından alıp cebine komuştur. Bütün halkları soykırıma açık koyun sürülerine çevirmiştir.. Bu Derin saldırının çözülmemesi içde 24 saat devlet-basın-ekonomi,hukuk, kültür, fikir,din,bilim.. herşeyi halkları düşürmede bir silaha çevirmiştir..

 

Yerel seçimlerde STK alanı 3. Yol olarak biraraya gelmeli. Bulunduğu mahalle, şehir, bölgeyi kendisnin yöneteceği yönetim kadroları ile öne çıkması önemli bir çıkış olarak hepimizin önünde duran önemli bir sınavdır. Rejmi ve rejmin siyasal partilerini takmadan halkın şehirlerine talip olması gerekmektedir. En kısa zamnda da ülkemizi işgal eden siyonist çetelere yönelmeli ve hesaba çakmeliyiz. Kutsal devlet, kutsal kurtarıcılar.. Sömürge TC rejiminin tüm yemlerini sahiplerine yedirmeliyiz..

 

AVDO AVALON –KUDÜS/DOĞU MEDYA..

Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA