EĞER Kİ BİR ŞANSIM OLSAYDI


Bu makale 2021-09-24 05:59:13 eklenmiş ve 46 kez görüntülenmiştir.
Arser Payiz

 

EĞER Kİ BİR ŞANSIM OLSAYDI

Eğer bir şansım olsaydı, sadece

 tek bir şansım. Ait olduğum herşeyi bir kenara bırakır, bütün sorumluluklarımdan sıyrılır, seni bir kez daha öpebilmek, elini tutabilmek için gereken güzellik ne ise onu yapardım. Yalnızlığımdaki, sensizliğinin en dibinde ‘ki halin bu halim. Duygularımın içimdeki yansımasının bir sonucu şimdiki halim. Sana olan bağlılığımın bir tek söyleyeceklerimin tek nedeni senin gerçekliğin.

Sen da az da olsa özlemişsen, ses et. Etmene gerek yok artık, içindeki gerçeklik etti bile.

Dünyanın neresinde olursan ol, hatta km’ce uzakta olsan bile seni an be an hissediyorum, bu duygularımı senin ruhuna salgıladım, salgılıyorum.

Herşeye rağmen kendi ruhunla birlikte , duygularımı ve ruhumu onore ettin...Ta ki senin şah damarının kılcallarına dek ulaştım...Var mı bunun ötesi ...senin gerçekliğine ulaştım. Kendinle her an her saniye ,sürekli hayatın boyunca benliğinle bir olup tartışacaksın.

Şu da senin gerçekliğin olacak, kendinde ‘ki var olan duygularınla sürekli  tartışma sürecinde olacaksın.

İnanan İnananların önemli bir özelliği vardır, mahşer gününde, sonsuzluklarına kadar olan süreçte, hep kendilerini sorgularlar. Ruhlarının içindeki çelişkisiz yönleriyle.  Sende çatışacaksın kendinle kendini kendi gerçekliğini sorgulayacaksın. Sana vermiş olduğum duygularımla birlikte vermiş olduğum bedelde seni sorgulayacak. taki mahşere' dek seninle olacaklar be kadın.

 

Herşeye rağmen bedellerin en büyüğünü verdim sana, ne olursa olsun yinede seni seviyorum be kadın...

/Arşer Payiz).   21/Haziran/2017

Diğer yazıları...
SEN
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › Seri İlanlar
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya