ABD- YAHUDİ MİLYARDERLER İÇİN ÇEMBER GİDEREK DARALIYOR.. YAHUDİ MİLYADERLER TUTUŞTU..

ABD- YAHUDİ MİLYARDERLER İÇİN ÇEMBER GİDEREK DARALIYOR.. YAHUDİ MİLYADERLER TUTUŞTU..
Bu haber 2024-05-18 09:58:33 eklenmiş ve 207 kez görüntülenmiştir.

 

ABD- YAHUDİ MİLYARDERLER İÇİN ÇEMBER GİDEREK DARALIYOR.. YAHUDİ MİLYADERLER TUTUŞTU..

 

 

Yahudi Milyaderler için çember giderek daralıyor.. Washington Post, Amerikalı Yahudi milyarderlerin öğrenci protestolarını bastırmak için girişimlerini ifşa etti..

 

Amerikan halkının giderek Amerikadaki siyonist lobilere karşı harekete geçmesi, öğrenci protestolarının giderek büyümesi Amerikalı milyader yahudilerin hepsinin uykusunu kaçırdı.

 

Milyarder yahudiler, emniyetten üniversite rektörlerine bir an önce halkın ve öğrencilerin protestolarının durdurulmasını, gerekirse bütün paralarını da verecekleri yönünde gizli görüşmeler yaptığını, hatta bu kavatların kiralık katillerden kiralık orduya kadar Amerikan halkını nasıl sarabiliriz, nasıl yok edebiliriz, olmasa bu uyanış karşısında Amerika’yı nasıl yıkarız planları üzerinde de 2000’li yıllardan  beri çalıştıkları da Amerikalı hacker öğrenciler tarafından deşifre edilmeye ortaya çıkmaya başladı.. Bir kavat milyarderin bilgisayarına sızan bir hacker grubu Çin dahil dünyanın her yerinde siyonistlerin deşifre edildiğini böyle sürerse dünya üzerinde kaçabilecekleri bir yerin de kalmayacağını öbür siyonistlerle paylaştığı da ortaya çıktı..

 

 

"İsrail Güncel Olaylar" başlıklı WhatsApp grubu, Hamas'ın İsrail'e yönelik 7 Ekim saldırısından kısa bir süre sonra kuruldu ve sonunda, çoğu Forbes'un yıllık milyarderler listesinde yer alan yaklaşık 100 üyeye ulaştı

 

Kızılderililerin, Amerikalılrın soykırımı üzerinden milyarder olan Bir grup Amerikalı Yahudi milyarder, New York Belediye Başkanı Eric Adams'a Columbia Üniversitesi'deki Filistin yanlısı protestoculara karşı polisi görevlendirmesi için baskı yaptığı iddia ediliyor. İddialar arasında bu milyarderlerin New York Polis Departmanı'na protestoları bastırmak konusunda yardımcı olması için özel müfettişlere para ödemeyi teklif ettiği yer alırken vatanperver Amerikalı Müfettişlerin yahudi parasının artık geçerli olmadığını geri çevirdikleri de gelen bilgiler arasında.. 

 

Üyeler arasında Forbes milyarderleri var; Trump'ın damadının kardeşi de grupta..

 

"İsrail Güncel Olaylar" başlıklı WhatsApp grubu, Hamas'ın İsrail'e yönelik 7 Ekim saldırısından kısa bir süre sonra kuruldu ve sonunda, çoğu Forbes'un yıllık milyarderler listesinde yer alan yaklaşık 100 üyeye ulaştı.

 

Sohbetin katılımcıları arasında Kind atıştırmalık şirketinin kurucusu Daniel Lubetzky, hedge fon yöneticisi Daniel Loeb, milyarder Len Blavatnik, emlak yatırımcısı Joseph Sitt, eski Starbucks CEO'su Howard Schultz, Dell'in kurucusu ve CEO'su Michael Dell, hedge fon yöneticisi Bill Ackman ve Thrive Capital'in kurucusu ve eski Başkan Donald Trump'ın damadı Jared Kushner'in kardeşi Joshua Kushner yer alıyor.

 

ABD'nin önde gelen yayın organlarından The Washington Post, WhatsApp grubunun sohbet kaydına ulaştı. Habere göre; 26 Nisan'da bazı katılımcılarla New York Belediye Başkanı Adams bir Zoom görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede belediye başkanına bağışta bulunmayı ve Columbia Üniversitesi Rektörü ve mütevelli heyetine kampüste polisin protestoculara müdahale etmesine izin vermeleri için baskı yapmayı tartıştıkları iddia edildi.

 

Amaç, "Grupları yanıltma, uykuya yatırma, Filistine desteği tersine çevirme, siyonist yahudi oyunlarını, anlatıyı İsrail lehine değiştirmek, ala nihaye ngiderek uyanan insan soyunu sıfırlmak için vakit kazanmak.. "

 

WhatsApp grubunun misyonu, milyarder Barry Sternlicht'in bir çalışanı tarafından "anlatıyı İsrail lehine değiştirmek" ve "Hamas'a karşı bilgilendirme kampanyasını finanse ederek ABD kamuoyunun savaşı kazanmasına yardımcı olmak" olarak açıklarken, gerçek bambaşka Amerikan halkı giderek yahudi milyarderleri ve nüfusu ve özelliükle yüzyıllardır insanlığın soykırımından geçinen rokolar, roşalar..  gibi katil aile ve firmalarını gözlem altına almaya başladılar.  

 

Söz konusu personel isminin gizli kalması gerektiğini vurgulayarak, "Bunun bir Yahudi girişimi olduğunun anlaşılması halinde daha az etkili olacağına dair endişeler konusunda hassasım" dedi.

 

New York Belediye Başkanlığı: Anti-semitik kinaye

İddiaların sorulduğu New York Belediye Başkanlığı Ofisi, "Yahudi bağışçıların hükümet operasyonlarını etkilemek için gizlice komplo kurduğu iması, Washington Post'un basılı olarak normalleştirmek bir yana, sormaktan bile utanması gereken çok tanıdık bir anti-Semitik kinayedir" açıklamasında bulundu.

 

"Üst düzey İsrailli yetkililerle brifinglere katılıyorlar" iAncak The Washington Post, grubun faaliyetlerinin New York'un ötesine geçtiğini; bazı üyelerin eski Başbakan Naftali Bennett, savaş kabinesi üyesi Benny Gantz ve İsrail'in ABD Büyükelçisi Michael Herzog gibi üst düzey İsrailli yetkililerle özel brifinglere katıldığını yazdı.

 

Gazetenin aktardığına göre; grup ayrıca İsrail ordusu tarafından derlenen görüntülerin yer aldığı bir filmin gösterimi için İsrail hükümeti ile iş birliği yaptı ve bu film daha sonra sohbet üyesi Bill Ackman'ın yardımıyla Harvard Üniversitesi'nde gösterildi.

 

Ackman, Harvard Üniversitesi rektörü Profesör Claudine Gay'in öğrenci protestoculara yönelik tutumuna karşı yürütülen kampanyanın başını çekiyordu. Geçtiğimiz yıl Harvard'ın ilk siyah rektörü olan Gay, protesto hakkını savunduğu bir kongre oturumunun ardından görevinden alınmıştı.

 

Özel dedektiflere ödeme yapma teklifi

The Washington Post'a göre; sohbet kayıtları, grup üyelerinin sadece Belediye Başkanı Adams'ın yeniden seçilme kampanyasına bağış yapmayı tartışmakla kalmayıp, aynı zamanda New York Polis Departmanının protestolarla başa çıkmasına yardımcı olmaları için özel dedektiflere ödeme yapmayı teklif ettiklerini gösteriyor.

 

Grup üyeleri faaliyetlerinin ifşa edilmesinin anti-Semitik olduğunu iddia ederken, eleştirmenler eylemlerinin meşru siyasi muhalefeti bastırma ve kamuoyunu İsrail lehine manipüle etme girişimi olduğunu savunuyor.

 

MC. Kanzy Kennedy  -Doğu Medya/ Amerika..

ETİKETLER : ABD- YAHUDİ MİLYARDERLER İÇİN ÇEMBER GİDEREK DARALIYOR.. YAHUDİ MİLYADERLER TUTUŞTU..
Diğer DÜNYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA