ERBAKAN, AKP İSRİAL PARTİSİ OLDU..

AKP’nin ülkemizi siyonist yahudilere teslim eden bir partiye dönüştüğünü ifade eden Fatih Erbakan, İstanbul'da adaylarını seçimden çekmek için..
Bu haber 2024-03-29 06:21:05 eklenmiş ve 205 kez görüntülenmiştir.

ERBAKAN, AKP İSRİAL PARTİSİ OLDU..

 

AKP’nin ülkemizi siyonist yahudilere teslim eden bir partiye dönüştüğünü ifade eden Fatih Erbakan, İstanbul'da adaylarını seçimden çekmek için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 3 şart sundu. Bu şartlara baktığımızda Erbakan gerçekten babasının oğlu olduğu ortaya çıktı..

 

İLK ŞARTI ÜLKEMİZİN SİYONİSTLERİN İŞGALİNDEN KURTARILMASI İÇİN AKP NİN ADIM ATMASI..

 

Erbakan’ın 1. Şartı, bizim on yıllardır Doğu medya’da işlediğimiz gibi akp’nin terör lejyonu isrial, nazi-nato terör örgütü ile ilgi-ilişkisini kesmesi. Siyonistlerin ülkemizi kullanarak milyarlarca Müslüman’a, bütün İslam dünyasına darbe vurulmasının önüne geçilmesi, yüzyıllardır ülkemizi derinden işgal eden siyonist çetelerin ve sermayenin etkisiz hale getirilmesi..

 

Fakat din, iman-kuran, milli-manevi diyerek halk kitlelerini arkasına alan akp tam tersi siyonist soykırımcı yahudilerin bir numaralı partisine dönüştü. Sürekli işlediğimiz gibi Fırat Dicle havzasında da milyon-milyarlarca yıldır oluşan, dünyada asal 2. Bir benzerinin olmadığı kaynak sularımızın çıkış noktasını yok ederken.. Karadenizin altına dek uzanan madenlerimizi de siyonist yahudi firmalarla yerli işbirlikçilerine peşkeş çekerek karadenizi patlatarak sadece TC nüfusunu değil Bütün Anadolu-Mezopotamya nüfusunu yok eden bir araca dönüştü..

 

İKİNCİ-ÜÇÜNCÜ ŞARTI İSE KLASİK VATANDAŞIN İSTEKLERİ..

 

Aynen rahmetli Erbakan gibi, babası gibi Asgari ücretin 2 katına çıkarılması, emekli maaşlarını 20 bin tlnin üstüne çıkarılması, bu ülkenin ahlak-kültür ve medeniyetiyle uyuşmayan heykel ve algı belediyeciliği yerine halkı üretime ve ülkesini geliştiren, ülkesini, yöneten bir ileri –gelişmiş toplum seviyesine çekilmesi.. 

  

Özetle Fatih Erbakan, AKP’nin siyonist israil, küresel soykırımcı siyonist firmalar, yerli işbirlikçi-ihanetçiler eliyle vatandaşı yok eden bir soykırım aracına dönüştürüldüğünü gördü. Bu anlamda ülkemizin en önemli bir dehası ve siyasetçisi olduğunu ortaya koydu.. AKP’nin gerçek yüzünü deşifre ederek ülkemizin vatandaşla birlikte yok edildiğini vatandaşa gösteren en büyük siyasi aktörlerden biri oldu.. AKP gömülmese, siyonistlerin 80-90 milyon vatandaşı gömmek için 4 koldan saldırıya geçtiğini 80-90 milyon vatandaşa göstermeye başladı..

 

YRP AKPEYE 3 ŞART SUNDU.. (RUTİN HABER)

 Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanı Fatih Erbakan, hiçbir partiye kazandırmak ya da kaybettirmek için seçime girmediklerini belirterek, "Ey troller, bizim şartlarımız belli. İktidar İsrail'le ticareti sonlandırdığını ilan etsin, İsrail'e ihracatı kestiğini ilan etsin, Malatya'da İsrail'i korumak için kurulan Kürecik Radar Üssü'nü kapattığını ilan etsin ve emekli maaşını 20 bin TL'ye çıkardığını ilan etsin, biz bugün İstanbul adayımızı çekmeye hazırız." dedi.

 

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Hatay'ın Antakya ilçesi Yavuz Sultan Selim Caddesi'nde düzenlediği mitinge katıldı. Burada konuşan Erbakan, Milli Görüş'ün başka partiye kazandırmak için seçime girmeyeceğini kaydetti.

 

Fatih Erbakan'dan hükümete 3 şart! 'Eğer bunları yaparsanız İstanbul adayımızı çekmeye hazırız'

 

"YAŞANABİLİR TÜRKİYE'Yİ YENİDEN KURALIM"

Erbakan, "Yeniden Refah, neden İstanbul'da CHP'ye kazandırıyor? Biz bunlara defalarca anlattık. Milli Görüş olarak milletin derdine derman olalım, maddi ve manevi kalkınmayı gerçekleştirelim, belediyelerde ahlaklı belediyecilik dönemini başlatalım, milletin kurtuluşuna vesile olalım. Yaşanabilir Türkiye'yi yeniden, adil bir dünyayı kuralım. Heykelci, rantçı belediyecilikten milletimizi kurtaralım, Milli Görüş belediyeciliği ile Türkiye'yi yeniden ahlaklı belediyecilikle tanıştıralım diye seçimlere giriyoruz. Kimseye kazandıralım veya kaybettirelim diye girmez." dedi.

 

"SİZE GÖRE DEM PARTİ, AK PARTİ'YE KAZANDIRMAK İÇİN SEÇİMLERE GİRİYOR"

"Sizin bu mantığınızla gidecek olursak; o zaman İstanbul'da DEM Parti, AK Parti'ye kazandırmak için seçimlere giriyor." diyen Erbakan, "Böyle mantık olur mu Allah aşkına? Siz diyorsunuz ki Yeniden Refah CHP'ye kazandırır. Bu mantıkla giderseniz Kandil'le iş tuttuğunu ifade ettiğiniz DEM Parti de AK Parti'ye seçimleri kazandırmak için giriyor. İYİ Parti de AK Parti'ye seçimleri kazandırmak için giriyor. Bu mantıkla giderseniz o zaman sadece iki parti seçime girsin, diğer partiler girmesin. Anket yapılsın, en yüksek oy alan iki parti girsin. Çünkü diğer partilerin hepsi ya birine kazandırmak ya da kaybettirmek için seçime giriyor. Böyle seçim mi olur? Böyle demokrasi, böyle sistem mi olur?" ifadelerini kullandı.

 

Fatih Erbakan'dan hükümete 3 şart! 'Eğer bunları yaparsanız İstanbul adayımızı çekmeye hazırız'

 

İSTANBUL ADAYINI ÇEKMEK İÇİN HÜKÜMETE 3 ŞART SUNDU

İstanbul adayını çekmek için AK Parti'ye şart sunan Erbakan, "Bütün bunlara rağmen Hatay'dan sesleniyoruz. Ey troller, bizim şartlarımız belli. İktidar İsrail'le ticareti sonlandırdığını ilan etsin, İsrail'e ihracatı kestiğini ilan etsin, Malatya'da İsrail'i korumak için kurulan Kürecik Radar Üssü'nü kapattığını ilan etsin ve emekli maaşını 20 bin TL'ye çıkardığını ilan etsin, biz bugün İstanbul adayımızı çekmeye hazırız. Alın bakalım, size hodri meydan. Şimdi bu adımları atın, hiçbir beklentimiz olmadan adayımızı çekmeye hazırız ama maalesef böyle bir adım atacağınızla ilgili de hiçbir ümidimiz yok. Zaten atacak olan insan 7 Ekim'den beri yaşanan bu katliam, bu vahşet karşısında şimdiye kadar çoktan Yeniden Refah Partisi'nin çağrısını bile beklemeden adım atmış olurdu." şeklinde konuştu.

 

Necmettin Erbakan'ın, 42 yıllık siyasi hayatı boyunca Milli Görüş'ün adayını, başka bir parti lehine çekmediğini belirten Erbakan, "Bazı zavallı tipler çıkmış, 'Erbakan hoca olsaydı, adayını çekerdi' diyor. Milli Görüş'ün, başka parti kazansın diye aday çıkarmadığını gördünüz mü?" diye konuştu. Erbakan, mitingdeki konuşmasının ardından Hatay Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı.

ETİKETLER : AKP’nin ülkemizi siyonist yahudilere teslim eden bir partiye dönüştüğünü ifade eden Fatih Erbakan İstanbul'da adaylarını seçimden çekmek için
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA