AKP’DE TERSİNE DEVRİM ve U DÖNÜŞÜ..

AKP’DE BÜYÜK DEVRİM ve U DÖNÜŞÜ, YERLİ MİLLİ AKP’DEN İSRAİL PARTİSİ AKP’YE..
Bu haber 2024-02-27 20:56:24 eklenmiş ve 298 kez görüntülenmiştir.

AKP’DE TERSİNE BÜYÜK DEVRİM ve U DÖNÜŞÜ, YERLİ MİLLİ AKP’DEN İSRAİL PARTİSİ AKP’YE..

 

AKP’li adayların dijital medya çalışmalarını İsrail merkezli şirketler aracılığıyla, terörist israil desteği ile  yaptıkları ortaya çıkması, akp nin 22 yıldır din –iman gazları ile 80-90 milyon vatandaşın nasıl kullanıldığını da net ortaya koydu..

 

Bu tersine devrim bununla da sınırlı kalmadı. Milyon -milyarlarca yıl içinde oluşmuş, dünyanın en büyük su havzası Fırat-Dicle havzasına da çökerek hem su havzasını yok etmeye başladılar. Hemde Milyon milyarlarca yıl içinde oluşmuş olan Madenleri sökererk, Karadenizin patlamsını durduran damarları yok ederek insanlığa karşı suç işliyorlar, hem anadolu mezopotamia nufusunu yok ediyorlar, hemde dünyaya resmen kıyameti dayatıyorlar.. Ayrıntılar tıklayınız..  

 

HABER FOTO GALERİ..

 

 

 

Doğu medya olarak birçok analiz yazı haberimizde TC Rejiminin terörist israilden çok önceleri kurulan büyük israil olduğunu, sağ-sol, ırk-dil-din-mezhep farketmez ülkemizdeki temel devlet politikasının terörist israile ve dünya siyonist sermayesi ve yerli işbirlikçilerine hizmet üzerine kurulduğunu, TC Rejiminin ana politikasının Anadolu ve Mezopotamya halklarını yok etme üzerine oluşturulduğuna sürekli vurgu yapıyorduk.

 

 

 

Nihayetinde Fırat havzasını siyonist şirketlere ve yerli işbirlikçilerine açarak ülkemize ve dünyamıza kıyamet senaryoları dayatan, game of thronesteki ak gezenlere dönüşen akp gerçek yüzünü fazla gizleyemedi, kime çalıştığı, kimlerin küresel bazda reklamını yaptığı 2024 yerel seçimleriyle birlikte iyice deşifre oldu..

 

Akp’nin reklamını ve bütün algı çalışmalarını siyonist israilin ve firmalarının yaptığı ortaya çıktı.. Bir başka deyişle 20-22 yıllık milli-yerli gazlarla ortaya çıkan akp’nin milyonlarca müslümanı –vatandaşı kandırarak nasıl Siyonistlere hizmet eden bir parti olduğunu, din-iman-milli-yerli gazları kullanarak 80-90 milyon vatandaşı nasıl siyonist Yahudilere hizmet eden kölelere çevirdiği insan aklının alamacağı derin politika.. 

 

AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Murat Kurum ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Turgut Altınok başta olmak üzere birçok AKP’li adayın dijital medya çalışmalarını İsrail merkezli bir şirket aracılığıyla yaptığı ortaya çıktı.

Google’ın reklamveren şirketlerin bilgilerinin yer aldığı sayfasında, İsrail merkezli Total Media Dijital Reklam Teknolojileri Ve Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi’nin İstanbul, Ankara, Antalya büyükşehir belediyeleri başta olmak üzere birçok AKP’li isimle çalıştığı görülebiliyor.

 

Cumhuriyet'te yer alan habere göre şirketin İslamcılarla ilişkisi bununla sınırlı değil. İlim Yayma Cemiyeti'nin de İsrailli firmayla çalıştığı ortaya çıktı.

 

Arama motoru Google'ın ilgili biriminin sitesinde Murat Kurum'un ya da diğer AKP'li adayların reklam kampanyasına dair arama yapıldığında, sözkonusu şirketin Kurum'a verdiği reklam hizmetinin görsellerine erişilebiliyor.

 

Ankara Ulus Meydanından Mısır’a Protesto..

 

Filistin’e Destek İnisiyatifi tarafından bugün Ankara Ulus Meydanında Mısır’ın Refah sınır kapısını bir an önce açmasını, Türkiye ve diğer İslam ülkelerinin siyonist İsrail ile tüm ilişkilerini kesmesini talep etmek üzere dünya başkentleriyle eş zamanlı olarak bir basın açıklaması düzenlendi.  Görüntülenme: 305 Tarih: 25 Şubat 2024 Pazar 16:48 Eylemde İngilizce ve Arapça dövizler taşındı ve ‘Kahrolsun İsrail Kahrolsun Amerika’, ‘Gazze’de İnsanlık Ölüyor Dünya Seyrediyor’, ‘İnsanlık Onuru Siyonizmi Yenecek’, ‘Gazze Ölmesin Refah Açılsın’, ‘Open Open Rafah Border Open’, ‘İftehu İftehu Maber Refah İftehu’, ‘Refah Açılsın Çocuklar Ölmesin’, ‘Bebekler Ölürken Sınırlar Kapatılmaz’, ‘Siyonist Devlet Yıkılacak Elbet’, ‘Müslüman Uyuma İlk Kıblene Sahip Çık’, ‘Dubai Hayfa İhanet Koridoru’, ‘İşbirlikçi Hainler Ümmete Hesap Verecek’, ‘Hamas’a Selam Direnişe Devam’, ‘Gazze’ye Yemen’e Direnişe Bin Selam’, ‘Gazze’ye Lübnan’a Direnişe Bin Selam’, ‘Direniş Cephesi Onurumuzdur’, ‘Direne Direne Özgür Kudüs’e, ‘Yaşasın Küresel İntifada’, ‘İsraille Ticaret Filistin’e İhanet’, ‘Filistin Emanet Anlaşma İhanet’, ‘Kürecik-İncirlik Kapatılsın’, ‘Natodan Çıkılsın Üsler Kapatılsın’, ‘Hayfa’ya Değil Gazze’ye Gemi Gönderin’, ‘Laf Değil İcraat Küreciği Söküp At’ ve ‘Gazze Gazze El Ardul İzze’ sloganları atıldı. 

 

Basın açıklamasını Mavi Marmara Gazisi Mehmet Tunç okudu. Okunan basın açıklamasının tam metni şu şekildedir:   Bismillahirrahmanirrahim.  Aziz halkımız ve kıymetli basın mensupları!   Bilindiği gibi yaklaşık 5 aydır Gazze’de tüm dünyanın gözleri önünde bir soykırım yaşanıyor. Siyonist İsrail; büyük şeytan ABD ve batılı devletlerin desteğiyle çoğunluğu çocuk ve kadınlardan oluşan 30 binden fazla Gazzeli kardeşimizi hunharca katletti ve katletmeye de devam ediyor. Hastaneler, alt yapı tesisleri ve fırınlar vuruluyor. Yüzbinlerce Müslüman başını sokacak bir çadır bile bulamıyor. Korsan İsrail Gazzeli Müslümanları saldırı, hastalık ve açlıktan oluşan ölüm üçgenine hapsetti. Gazze’de şu anda 17 bin çocuk yetim ve öksüz. 11 bin yaralının durumu ağır. 10 bin kanser hastasının ve 60 bin hamile kadının hayatı tehlikede. Büyük şeytan ABD, Gazze’deki Dünya Gıda Programı’nın faaliyetlerini askıya aldırttı. 360 bin konut Siyonist rejimin saldırıları sonucu yıkıldı.   Öte yandan İnsan Hakları Yüksek Komiserliği’nin yayınladığı raporlara göre, siyonist askerler Filistinli kadın ve kızlara burada söylemekten haya ettiğimiz insanlık dışı muamelelerde bulunmakta ve beyaz bayrak taşıyan sivilleri keskin nişancılar vasıtasıyla katletmektedir.   

 

Bu küçücük kara parçasına sıkışıp kalan 2 milyon 200 bin Gazzeli kardeşimiz ölümün yanında açlık ve salgın hastalıklarla da pençeleşmektedir. Zalim İsrail, bu mazlum kardeşlerimize karşı açlığı da bir silah olarak kullanmaktadır. Özellikle Gazze’nin kuzeyindeki bölgelerde artık açlıktan ölümler başlamıştır. Kuzeyde 700 bin Müslüman yardım ulaşmaması nedeniyle ölümle yüz yüzedir. Hayvanlar bile aç kaldıkları için, şehit olan kardeşlerimizin etini yemektedir. Ateşkes ilan edilse bile Ağustos’a kadar 12 bin kişinin salgın, hastalık ve yaralanmalardan dolayı öleceği öngörülmektedir. Tüm dünya devletlerinin liderleri ise bu içler acısı durumu sadece izlemekle yetinmektedir. Özellikle Gazze’nin tek umut kapısı olan Refah sınır kapısı hala kapalıdır. Maalesef Mısır yönetimi bu konuya duyarsız kalmakta ve soykırıma ortak olmaktadır. Mısır hükümeti, Gazze’ye yardım götürmek isteyen binlerce tırı Refah kapısında aylardır bekletmektedir. 2 milyon 200 bin Gazzeli Müslümanın çok acil gıda, su, ilaç ve yakıta ihtiyacı vardır. BM’nin acil yardım çağrılarına tüm dünya kulak tıkamaktadır.   Bu arada Refah bölgesine sıkışan yüzbinler, katliam tehlikesiyle karşı karşıyadır. Mübarek Ramazan ayının yaklaştığı bu günlerde ırkçı İsrail Refah bölgesine saldırı hazırlığında olduğunu duyurmuştur. Katil Netanyahu açlık, cinayet ve soykırım politikasını sürdüreceğini deklare etmektedir. 

 

Ateşkes görüşmeleri ise, ABD’nin himayesi altındaki Netanyahu hükümeti tarafından sürekli olarak sabote edilmektedir. Netanyahu koltuğunu korumanın peşindedir. Siyonist halka yalan söylemektedir. Anlaşma konusunda ciddi değildir. Hamas’ı yok etmek istemektedir. İşgalci İsrail Gazze’den geri çekilmeyeceğini ve esirleri serbest bırakmayacağını ilan etmiştir. Hatta Ramazan ayında Müslümanların Mescid-i Aksa’ya girişini yasaklayacağını açıklayarak gerilimi daha da tırmandırmaktadır.   Bu arada Yemen Ensarullah Hareketinin Kızıldeniz’i gasıp İsrail’e dar etmesinin ardından siyonistlerin ihtiyacı olan ürünler Hindistan’dan kalkan gemiler aracılığıyla Birleşik Arap Emirlikleri’ne geliyor, buradan Suud ve Ürdün üzerinden karayoluyla korsan İsrail’e ulaştırılıyor. Bu yola Dubai-Hayfa hattı deniyor. Maalesef BAE, Suudi Arabistan ve Ürdün siyonistlere bu karayolunu açarak Gazzeli Müslümanların katledilmesine ortak oluyor. Bu işbirlikçi Arap krallıklarını şiddetle lanetliyoruz.    Siyonistlerin bu saldırganlığı karşısında Hamas, İslami Cihad ve diğer direniş grupları Gazze’yi kanlarının son damlasına kadar savunmakta kararlıdır. Onların bu şanlı direnişine Lübnan Hizbullahı, Yemen Ensarullahı ve Irak İslami Direnişi düzenledikleri askeri operasyonlarla destek vermektedir. Biz Ankara’dan Hamas’ı, İslami Cihad’ı, Lübnan Hizbullahı’nı, Yemen Ensarullahı’nı ve Irak İslami Direnişi’ni selamlıyoruz. Sonuna kadar Direniş Cephesi’nin yanındayız. Onlarla iftihar ediyoruz.   Biz, direniş sayesinde korsan İsrail rejiminin çok yakında tarihin çöplüğüne atılacağına ve Kudüs ve Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğüne kavuşacağına inanıyoruz. 

 

Başta Türkiye ve Mısır olmak üzere tüm İslam ülkelerinin yöneticilerinden gasıp israil ile her türlü ilişkiyi kesmelerini talep ediyoruz.   Azerbaycan’dan Bakü-Ceyhan boru hattı üzerinden ve Kuzey Irak’tan limanlarımıza gelen petrolün siyonist İsrail’e sevkiyatı bir an önce durdurulmalıdır, İncirlik ve Kürecik üsleri derhal kapatılmalı, Antalya, Mersin, Kocaeli ve İskenderun limanlarından işgalci İsrail’e gıda ve meyve-sebze ihracatı sonlandırılmalıdır.   Hükümet için artık icraata geçme vaktidir. Türkiye Yemen ve Malezya’yı örnek almalıdır. Filistin davasına ihanet etmekten vazgeçmelidir.   Mısır yönetimi de Refah kapısını hemen açmalı ve Gazzeli kardeşlerine karşı tarihi sorumluluğunu yerine getirmelidir. 

 

FİLİSTİN’E DESTEK İNİSİYATİFİ

ETİKETLER : AKP’DE BÜYÜK DEVRİM ve U DÖNÜŞÜ YERLİ MİLLİ AKP’DEN İSRAİL PARTİSİ AKP’YE..
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA