19 YILLIK GLADİO YALANINI ÇÖZEN AKİT GAZETESİNİ YAKTILAR..

19 YILLIK GLADİO YALANINI ÇÖZEN AKİT GAZETESİNİ YAKTILAR..
Bu haber 2023-04-27 21:39:50 eklenmiş ve 716 kez görüntülenmiştir.

 

19 YILLIK GLADİO YALANINI ÇÖZEN AKİT GAZETESİNİ YAKTILAR..

 

Akit gazetesi TC derin işgal rejiminde Madımak otelinde dinciler yakarak öldürdü yalanını 19 yıl sonra belgeleriyle ortaya çıkardı. Bu belgelerin ortaya çıkarması nedeniyle ülkemizde hala aktif olan ve tc rejmini kurumlarıyla kontrol eden nato istihbarat (Amerika-ingiliz-terörist İsrail..) örgütleri tarafından yakıldı.

 

1993 YILINDA GERÇEKLEŞEN MADIMAK FACİASI tc yazılı –görsel basınında: “Sivas Katliamı, Sivas Olayları, Madımak Katliamı ya da Madımak Olayı, 2 Temmuz 1993 tarihinde Sivas'ta düzenlenen Pir Sultan Abdal Şenlikleri sırasında Madımak Oteli'nin Radikal İslamcı[2] bir grup tarafından yakılması ve çoğunluğu Alevi 33 yazar, ozan, düşünür ile 2 otel çalışanının yanarak ya da dumandan boğularak hayatlarını kaybetmeleri ile sonuçlanan olaylardır” şeklinde verilmişti.

 

Ama akitin ortaya koyduğu belgeler fotoğraflar tc gladiosu yada derin devletinin bir başka deyişle abd-ingiliz-terörist İsrail, nato sömürgesi soykırımcı tc rejiminin aydınları kurşunlayarak infaz ettiğini net ortaya çıkarmaktadır..  

 

Soykırımcı tc rejmi olayları örtbas etme ve gizlemede uzman bir rejim.. Günümüzde ovaları dağları suları yeraltı-üstü madenleri ile, hes huşlarla ülkemizi siyonist firmalara (rio-trinto-anatolia mineralla..) siyonistlerin yereli yabancı ayaklarına peşkeş çekilen ülkemizde ağrı-dersim-zilan-koçgiri.. yaşları 1 ila 15 arasında binlerce çocuğu yaşlıyı kurşunlayarak, mağaralara doldurarak soykırıma uğratmıştı. Bu soykırımcılar bu soykırımları tanımadığı, kabullenmediği gibi beyni kurucu partileri chp ise hala ana muhalefet. Ve Kurdler adına ortaya çıkan kriptolar, ajanlar, solcular, laikçiler .. Bunların etrafında fink atıyorlar.. Hala halkı kandırarak siyonistlerin soykırım çemberlerine taşımaya çalışıyorlar.. 

 

YAYINLANAN FOTOĞRAFLAR MADIMAK OLAYININ DİREK GLADİO ELİYLE YAPILDIĞININ NET KANITI..

 

Yeni Akit gazetesi, Sivas Madımak Oteli'nde ölenlerin kurşunlanarak öldürüldüğünü iddia ettiği morg fotoğraflarını yayınladı.

 

İŞTE O FOTOLAR..


TIKLAYINIZ.. 

 

KURŞUNLANDILAR MI?

 

Yeni Akit, Sivas Emniyet Müdürlüğü'nde kaybolduğu iddia edilen fotoğrafları "19 yıllık yalan" manşetiyle verdi. Gazete, fotoğrafların yanına "Hani yakılmışlardı? Bunlar kurşunlanarak öldürülenler" diye yazdı.

 

Haberde "Sıra sıra dizilmiş cesetlerden hiçbirinde yanık izi görülmezken, bir genz kıza ait cesedin görüntüsü Astsubay Galip Deniz'in "Otel içinde vurularak öldürülenler vardı" iddiasıyla birebir örtüşüyor" ifadelerine yer verildi.

 

Haberde bu yöndeki fotoğrafların soruşturma dosyasından çıkarıldığı yazılırken şu görüşlere yer verildi: "Çekilen 100'den fazla fotoğraf ve ayrıca video kayıtlarının da bulunduğu belirtilirken, bu kayıtlarda kurşun yarası bulunan cesetlere ait görüntülerin soruşturma dosyasından çıkartıldığı ifade edildi. Sivas Cumhuriyet Başsavcılığı, Kayseri Ağır Ceza, Ankara 1 Nolu DGM ve Yargıtay'da bulunan dosyalarda otel içerisinde korkunç vahşeti ortaya koyan resimler bulunmuyor."

 

YANARAK ÖLDÜKLERİ BİLİNİYOR

 

"Yanarak öldüler" şeklindeki otopsi raporları doğru değil mi? Akit'in iddiası ezberleri bozacak türden. Fotoğrağlar gerçekten Madımak'ta ölenlere mi ait? Ya da yazıldığı gibi fotoğraflar Sivas Emniyet Müdürlüğü'nden mi alındı? İddialar doğruysa Madımak dosyası farklı bir boyut kazanacak gibi görünüyor. İçişleri Bakanlığı'nın haberle ilgili nasıl bir açıklama yapacağı merakla bekleniyor.

 

19 yıl sonra ortaya çıkan fotoğraflarda ölenlerin üzerinde kurşun yaraları görülüyor.

 

Bugün ise  İzmir’de büyük bir yangın çıktı..

İzmir Narlıdere'deki Lüks site Folkart sitesinde büyük bir yangın yangın çıktı..

 

İzmir’in Narlıdere ilçesinde, lüks bir sitede yangın çıktı. Tüm binayı saran alevler gökyüzünü aydınlatırken, olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yangına ilişkin açıklama yapan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu "Panik kaynaklı dairelerden atlayıp yaralanan vatandaşlarımız var. Yangın kaynaklı bir yaralı yok" dedi.

ETİKETLER : 19 YILLIK GLADİO YALANINI ÇÖZEN AKİT GAZETESİNİ YAKTILAR..
Diğer Genel-Güncel haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA