DENİZ OPTİK IĞDIR’DA HİZMETE GİRDİ

Deniz Optik mağazasının açılış törenine, halkın yanı sıra sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasiler, kurum amirleri, iş insanları, basın mensupları ve sağlıkçılar iştirak ettiler
Bu haber 2023-01-05 17:21:47 eklenmiş ve 913 kez görüntülenmiştir.

Haber: Murat AKKUŞ-Iğdır

Optik sektöründe hizmet verecek olan Deniz Optik hizmete açıldı.

Göz sağlığını önemseyerek, çoklu ürün, kaliteli hizmet öncülüğünde gözlük ve lens alanında yepyeni bir mağaza olan Deniz Optik, Iğdır'da hizmete girdi.

“Iğdır’da göz sağlığınız ve tarzınız bize emanet!” sloganıyla yolan çıkan Deniz Optik, güneş gözlüklerinden optik gözlüklere, kontakt lenslerden bakım kitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesiyle ilimizde hizmet vermeye başladı.

Deniz Optik mağazasının açılış törenine, halkın yanı sıra sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasiler, kurum amirleri, iş insanları, basın mensupları ve sağlıkçılar iştirak ettiler.

Zübeyde Hanım Bulvarı Belediye Meydanı yanında hizmete giren Deniz Optik’in açılış töreninin ardından davetliler ve yurttaşlar mağazayı gezerek, her markada ve her bütçeye uygun ürün çeşitlerini inceleyerek alışveriş yaptılar.

Açılıştan sonra Deniz Optik’e hayırlı olsun ziyaretlerinin yanı sıra müşterilerden yoğun ilgi göremeye devam ediyor.

Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan mağaza, ürün kalitesi ve model çeşitliliğinin yanı sıra müşterilerle birebir ilgilenen, alanında uzman, güler yüzlü ve deneyimli ekibiyle en iyi hizmeti verme gayretinde.

İyi görme ve görünme misyonuyla kaliteli ve güvenilir hizmetin yeni adresi olan Deniz Optik mağazasında SGK ile anlaşmalı olarak tüm reçeteler yapılıyor. 

 

ETİKETLER :
Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA