BENİM EVİM YOKSA SENİNDE OLMAYACAK..

Faşist ulus devletin kumpas ve oyunları sonucu nefes alamaz boyuta çekilen vatandaş adeta intihar bombacısına dönüştürülüyor..
Bu haber 2022-12-25 17:41:12 eklenmiş ve 736 kez görüntülenmiştir.

BENİM EVİM YOKSA SENİNDE OLMAYACAK..

 

Faşist ulus devletin kumpas ve oyunları sonucu nefes alamaz boyuta çekilen vatandaş adeta intihar bombacısına dönüştürülüyor..

 

Faşist ulus devletin kumpas ve oyunları sonucu insanlar hergeçen gün daha da nefes alamaz konuma çekilmeye başlandılar.. Buda vatandaşların yeni mücadele yöntemleri ile faşist ulus devlete onun zihniyetindekilere karşı mücadelesini hem yükseltiyor, hemde çeşitlendirmeye başladı..

 

Vatandaş artık TC rejiminde sayısı belli olmayan haciz-borç-tefecilikle kendilerini, hayatlarını, ülkelerini ablukaya alan siyonist terörist ajan hukuk büroları ve bankları, tc yi babalarının çiftlikleri olarak kuran ve ülkemizi derinden işgal eden siyonist-terörist çeteleri bir taraftan çözme, deşifre ve ablukaya almaya başlarken..

 

Diğer yandan oyuna maruz kalan vatandaşlar kaderimizdir diye boyun eğmiyorlar.. Avcılarda bir kiracının çıkarıldığı evi yakarak ateşe vermesi vatandaşın faşist ulus devlet oyunları ile nasıl patlamaya hazır bir bombaya çevrildiğinin de göstergesi oldu..

 

Bu öfke giderek vatandaşı siyonist terörist çetelerin kölelerine çevirmeye çalışan tc iktadar muhalefet siyasetine rejmine yöneleceği gibi.. Vatandaşla oynayan firma hukuk büroları bankalar.. Rejmin kanun ve boşluklarından faydalanarak ülkemizi işgalde sınır tanımayan tüm yapılarda yavaş-yavaş kayda alınmaya çözülmeye ve ablukaya alınmaya başlandılar..

 

Basından, Evi boşaltan kiracı daireyi ateşe verdi: Yanan dairede patlama meydana geldi

 

Avcılar’da ev sahibi ile tartışan kiracı, evi boşalttıktan sonra daireyi yaktı. Kısa sürede alevlere teslim olan dairede patlama meydana geldi.

 

Avcılar’da ev sahibi ile tartışan kiracı, evi boşalttıktan sonra daireyi yaktı. Kısa sürede alevlere teslim olan dairede patlama meydana geldi. Patlamanın etkisiyle bina duvarları yıkılırken dairenin boş olması facianın önüne geçti. Olayda can kaybı ve yaralanma olmazken polis ekipleri geniş çaplı soruşturma başlattı.

 

Olay, Tahtakale Mahallesi, Doruk Sokak üzerinde saat 05.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, 3 katlı binanın giriş katında oturan kiracı ile üst katında oturan ev sahibi arasında tartışma çıktı. Ev sahibi kiracıdan evini boşaltmasını isterken kiracı boşaltmamakta ısrar etti. Tartışma sürerken kiracı, ev sahibini tehdit etti. Daha sonra evi boşaltan kiracı evden çıktığı esnada evi yaktı. Kısa sürede büyüyen alevlere teslim olan binada patlama meydana geldi. Patlamanın etkisiyle binanın duvarları yıkılırken alevler üst katlara sıçradı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi aldı.

Patlamanın etkisiyle üst katlarda ve yan binalarda oturan vatandaşlar korku ve panik dolu anlar geçirdi. Üst katlarda oturan aileler ve çocuklar itfaiye ekipleri ve vatandaşlar tarafından binadan tahliye edildi.

Yangın itfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 saatlik çalışması sonucunda güçlükle söndürüldü. Patlama etkisiyle duvarları yıkılan bina kullanılamaz hale gelirken etrafa moloz yığınları saçıldı.

Yaşanan olayda can kaybı ve yaralanma olmadı. Polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Binada yaşanan patlamanın nedenini öğrenmek için ekipler çalışma başlattı.

'Kiracı ev sahibiyle tartıştıktan sonra evi yakacağım, yıkacağım demiş'

Kiracının ev sahibiyle tartıştıktan sonra ev sahibini tehdit ettiğini ve evi yaktığını iddia eden mahalle sakinlerinden Ali Örünç, “Tartışma olmuş kira konusunda, böyle bir mevzu olmuş. Onlar da alırdık, almazdık mevzusu yapmışlar. Ama demiş, ben yapacağımı biliyorum, demiş. Evi yakacağım, yıkacağım, demiş. Ben ev sahibine ‘Yakamaz’ dedim. Ama adam gerçekten de evi yakmış. Valizini aldığını gördük. Çocuklarını alıp gitti. Adam burada beklemiş, binayı da dediği gibi yakıp gitmiş.” şeklinde konuştu.

Yangının ardından evde büyük bir patlama olduğunu anlatan Övünç, “Patlama meydana gelmiş. Tüptür herhalde, çok büyük bir patlama olmuş. Ama çok büyük bir patlama olmuş. Yangından sonra patlama olmuş. Ben yangından sonra içeriye girmeye çalıştım. Üst kattaki çocukları çıkardık” ifadelerinde bulundu.

'Üst katta çocukları indirdik, çok korkmuşlardı'

Olayda kimsenin yaralanmadığını söyleyen Örünç, “Çoluğunu çocuğunu alıp gitmiş. Ama olan buradaki komşularımıza oldu. Üst katta çocukları indirdik, çok korkmuşlardı. Biz de korktuk, ne olduğunu anlamadık. Yaralı yok, indirdik çocukları. Maddi zarar oldu. O da düzelir” dedi.

ETİKETLER : Faşist ulus devletin kumpas ve oyunları sonucu nefes alamaz boyuta çekilen vatandaş adeta intihar bombacısına dönüştürülüyor..
Diğer Genel-Güncel haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA