ESKİ TC NUMARSINI YAPAN ALBAY, YENİ TC TOKADI İLE DARMADAĞIN OLDU..

ESKİ TC NUMARSINI YAPAN ALBAY, YENİ TC TOKADI İLE DARMADAĞIN OLDU..
Bu haber 2022-10-02 21:12:13 eklenmiş ve 515 kez görüntülenmiştir.

ESKİ TC NUMARSINI YAPAN ALBAY, YENİ TC TOKADI İLE DARMADAĞIN OLDU..

 

Eski TC’de asker-polis özellikle kripto ve hain olanlar darbe yapma, bir gecede 500 milyar doları küresel vahşi kapital patronlarla, içerdeki yerli ihanetçi işbirlikçilerle 5 dk. Da iç ediyorlardı..

 

Demokrasi, halk, hak-hukuk onlar için bir anlam ifade etmiyordu. Astıkları astık kestikleri kestikti..

 

Ve 15 Temmuz 2016 da halk kıçlarına öyle bir tekme attı ki hiçbiri düştüğü yerden kalkamadı..

 

Bu eski tc kırıntılarından birinin tokat valiliğinin düzenlediği resepsiyonda hastalığının nüksetmesi üzerine cevap gecikmedi.. Hani belediyede müdür görevden alınıp köpek kulübesine bekçi yapılır gibi il dışına sürüldü ve hakkında soruşturma açıldı..

 

Bu vb. örnekler iyi kötü akpnin eski tc yi yıktığını yeni tcnin yani faşist-ırkçı-diktatör ticnin yerini ırk-dil-din-mezhep üstü vatandaşın ülkesi olan Anadolu Birleşik Devletlerinin yavaşta olsa bıraktığına dair önemli bir örnek teşkil etdi..

 

 

Basından ilgili haber..

 

Tokat Valiliği tarafından düzenlenen 30 Ağustos resepsiyon’un da Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve eşi, gelen konukları kapıda karşılayıp herkesle tek tek tokalaştı. O sırada içeriye giren albayın telefonla konuştuğu ve kendilerini selamlayan Vali ile eşine bakmadan içeri girdiği görüldü. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada olaya karışanların görevden alındığı ve Yüksek Disiplin Kuruluna sevk edildiği bilgisi yer aldı.

 

Tokat Valiliği'nde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda yaşanan bir olaya ait görüntüler ortaya çıktı. Resepsiyona ev sahipliği yapan Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve eşi, gelenleri kapıda karşıladı. Çift, her gelenle tek tek tokalaştı.

 

TEPKİ ÇEKTİ

Bu sırada kalabalık bir askeri grup kendilerini kapıda karşılayan Vali Numan Hatipoğlu'nun elini sıkmadı. Hatta en önce bulunan albayın içeriye telefonla konuşarak girdiği ve Vali'nin olduğu tarafa bakmadığı görüldü. O anlar sosyal medyada da tepki çekti. AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar, görüntülerle ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Disiplin soruşturması açıldığını, bir albay ve binbaşının il dışına gönderildi. Beyler, herkes haddini bilecek" ifadelerini kullandı.

 

YÜKSEK DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİ

Milli Savunma Bakanlığı tarafından söz konusu görüntülerle ilgili açıklama yapıldı. Metinde şu ifadeler yer aldı: ""30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle Tokat ilinde düzenlenen resepsiyonda meydana gelen ve hiçbir şekilde kabulü mümkün olmayan olaya karışanlar idari tahkikatın selameti bakımından derhâl görevden alınmış , idari tahkikat heyeti oluşturularak olay tüm yönleriyle incelenmiş, değerlendirilmiş ve söz konusu personel haklarında gerekli işlem yapılmak üzere Yüksek Disiplin Kuruluna sevk edilmiştir. TSK bünyesinde disiplin yani yasalara, kurallara uymak esastır . Aksi davranışlar asla kabul edilemez. TSK binlerce yıllık tarihimizden süzülüp gelen millî , manevi , mesleki değerlerimizden aldığı ilhamla milletinin emrinde, görevinin başındadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

ETİKETLER : ESKİ TC NUMARSINI YAPAN ALBAY YENİ TC TOKADI İLE DARMADAĞIN OLDU..
Diğer Genel-Güncel haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA