Otomobilini yakıp bıçakla polise saldıran sürücü vurularak öldürüldü

Otomobilini yakıp bıçakla polise saldıran sürücü vurularak öldürüldü
Bu haber 2022-09-21 01:59:25 eklenmiş ve 676 kez görüntülenmiştir.

Otomobilini yakıp bıçakla polise saldıran sürücü vurularak öldürüldü

 

Ülkemizde  Vatandaş düşmanı siyonist –teröristlerin sömürgesi tc rejminde Vatandaşın haciz, ajan hukuk oyunları ve binbir oyunla nasıl intihar komandosuna evrildiğine dair dehşet bir örnek hacizli arabasını yakan vatandaş örneği ile ortaya çıkarken.. TC rejmiminin  vatandaşı diri-diri nasıl gömdüğne dair hergün ülkemizde onlarca örnek sergileniyor..

 

Bir diğer örnek ise Yol Verrme Tartışması kısa sürede Silahlı Çatışmaya döndü..

 

Etraf Coğrafyada ise siyonist molla rejmi İran Aryen halkını içine çektiği bitkisel hayat ve kölelik halkı canından bezdirdi.. Halk iranı derinden işgal eden siyonist molla rejmini yıkmak için harekete geçti.. Molla rejmi de siyonist terörist isail abd ve avrupa gibi son zamanlarını yaşıyor.. Yakın bir gelecekte Aryen halklar bu sist-terörist rejimi yerle yeksan edecekler..

 

 HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ…

 

 

 İstanbul Ümraniye’de aracının hacizli olduğu gerekçesi ile trafikten men edileceğini öğrenen Y.G, otomobilini yakarak trafiğe kapattı. Aracının etrafından dönen Y.G, polis ve itfaiyenin müdahalesi üzerine bıçakla saldırdı. Polis,  uyarı ateşi açmasına rağmen saldırmaya devam eden Y.G’yi vurarak öldürdü.

 

Olay, saat 15.15 sıralarında Esenşehir Mahallesi Necip Fazıl Bulvarı’nda meydana geldi. İddiaya göre, denetim yapan polis ekipleri, şüpheli buldukları 34 SL 926 plakalı otomobili durdurdu. Hacizli olduğu gerekçesiyle aracının trafikten men edileceğini öğrenen sürücü Y.G. ve yanındaki A.G. işlem yapan polis ekiplerine tepki gösterdi.

 

ÇILGINA DÖNEREK ATEŞE VERDİ

Sürücü Y.G, ardından çılgına dönerek otomobilini ateşe verdi. Cadde trafiğe kapatılırken sürücü, bıçak çekerek, yangına müdahaleye gelen itfaiye ekiplerini yaklaştırmadı. Sürücü ardından polislerin arasına koşup bıçakla saldırmaya başladı. Arkadaşı ile birlikte polisi yere düşürdü.

 

BIÇAKLA SALDIRMA DEVAM EDİNCE VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ

Arkadaşı yerdeki polise tekmeler sallarken sürücü Y.G. bıçakla saldırmayı sürdürdü. Polis havaya ateş açtı. Buna rağmen durmayan Y.G. ateş edilerek öldürüldü.

 

TEKBİR GETİRDİ

Genç ile seken kurşunlardan yaralanan 3 kişi hastaneye kaldırıldı. Sürücü hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Diğer saldırgan gözaltına alınırken ardı ardına tekbir getirdi.

 

“BIÇAKLA POLİSE, HALKA, İTFAİYEYE SALDIRDI”

Çevre esnaflarından Şahin Acı, “Burada ölen kişi aracını yaktı. O ara polisler müdahale etmeye kalktı. İtfaiye ekiplerine bıçak çekti. Polis milleti yaralamaması için havaya ateş açtı. Kardeşini yere yatırdılar. O da bıçağını çekti, dört polisin arasına saldırdı. Polisleri vurmaya kalkınca polisler etkisiz hale getirdi. Polislerin hiçbir şekilde kabahati yoktu. Çünkü polisler ona yardım etmeye çalıştı. Tuttu yangın tüpü tarzında malzemeler attı, patlamalar oldu. Bıçakla polise, halka, itfaiyeye saldırdı. En son polis havaya ateş etti, ‘dur yapma’ dedi. Polislerin üstüne saldırma yapınca polis etkisiz hale getirdi. Aracı yakarken, ‘ben bu aracın vergisini ödüyorum’ diyordu.

 

Polisin olayla ilgili çalışması sürüyor. Öte yandan, tüm yaşananlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

 

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

İstanbul Valiliği, Ümraniye’de polise bıçakla saldıran sürücünün etkisiz hale getirildiği olaya ilişkin yazılı açıklama yaptı.

 

Açıklamada, “Bugün saat 17.00 sıralarında Ümraniye ilçemizde yapılan trafik uygulamasında şüphe üzerinde durdurulan bir aracın hacizli yakalama kararı gereğince trafikten men işlemi başlatılmıştır. Araçta bulunan Y.G. ve A.G. isimli şahıslar, görevli polislerimize işlem yapılmasına engel olmak amacıyla mukavemet göstererek aracı yanıcı madde ile ateşe vermişlerdir. Yangını söndürmek üzere çağrılan itfaiye ekibi ve görevli polislerimize taş ve bıçak ile saldıran şahıslar önce sözle uyarılmış, yapılan uyarılara mukavemetle karşılık vermeleri üzerine görevli polislerimizce havaya uyarı ateşi açılmıştır. Yapılan tüm uyarılara rağmen bıçak ile saldırmaya devam eden Y.G adlı şahıs vurularak etkisiz hale getirilmiş, sevk edildiği hastanede yapılan müdahalelere rağmen maalesef kurtarılamayarak hayatını kaybetmiştir. Olay esnasında seken mermilerden 3 vatandaşımız hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış olup, hastanede tedavileri devam etmektedir. Konuyla ilgili soruşturma başlatılmıştır” denildi.

 

ETİKETLER : Otomobilini yakıp bıçakla polise saldıran sürücü vurularak öldürüldü
Diğer İstanbul haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA