YENİ TC’DE GASP ve CİNAYETLER ARTIK FAİLİ MEÇHUL KALMIYOR..

Kayıp gurbetçi olayında sır perdesi kalktı! Cinayet içinden cinayet ve sevgili aklarıyla gasp üstüne gasp çıktı..
Bu haber 2022-08-27 09:04:02 eklenmiş ve 2000 kez görüntülenmiştir.

YENİ  TC’DE GASP ve CİNAYETLER ARTIK FAİLİ MEÇHUL KALMIYOR..

 

Bilindiği gibi 300 yıllık kurulum süreci olan, kurulduğu bir 100 yıldır  da vatandaşı soykırıma uğratan, hırsızlık,  gasp, soykırım ve derin işgal oyun ve kumpasları ile ülkemize TC rejimi ile ele geçiren çeteler bir taraftan yerel-ulusal, küresel ayakları ile deşifre olurken..

Günümüzde ise şeytana pabucunu ters giydiren bu gasp ve soygun çeteleri artık suyu kesilmiş balıklar gibi avlanmaktadırlar..

 

Kayıp gurbetçi olayında sır perdesi kalktı! Cinayet içinden cinayet ve sevgili aklarıyla gasp üstüne gasp çıktı.. Kayıp gurbetçi olayında sır perdesi kalktı! Cinayet içinden cinayet çıktı

 

Pamukkale'de 5 yıl önce kaybolan Salih Abay'ın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. İsviçre'de yaşayan Abay'ın, vekalet vererek sattırdığı gayrimenkulünün parasını almak için geldiği Denizli'de sevgilisi Melek D. ve arkadaşları tarafından öldürüldüğü tespit edildi. Olayla ilgili 7 şüpheliden 5'i gözaltına alınırken, 1'inin başka suçtan cezaevinde olduğu 1'inin ise Melek D.'nin ağabeyi tarafından kardeşiyle birliktelik yaşadığı gerekçesiyle cinsel organı kesilerek öldürüldüğü belirlendi.

 

İsviçre'de yaşayan Salih Abay, 2017 yılında memleketi Denizli'ye geldi. Salih Abay, burada tanıştığı Melek D. ile sevgili oldu. Abay, Halk Caddesi'ndeki çelik kapı satışı yapılan dükkanı satın aldıktan sonra İsviçre'ye döndü. Bir süre sonra sevgilisi Melek D.'ye vekalet veren Salih Abay, aldığı dükkanın satılmasını istedi. Dükkanı 1 milyon liraya satılan Abay, iddiaya göre, parasını alamayınca geldiği Denizli'de 25 Temmuz 2017'de ortadan kayboldu. Yakınları, Abay hakkında polise kayıp başvurusunda bulundu. Tüm aramalara rağmen Abay'a ulaşılamadı.

 

5 YILDIR KAYIP GURBETÇİ, GAYRİMENKUL PARASI YÜZÜNDEN ÖLDÜRÜLMÜŞ

 

2 YIL BOYUNCA FİZİKİ VE TEKNİK TAKİP

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet ve Gasp Büro Amirliği, 2 yıl önce faili meçhul cinayetin aydınlatılması için dosyayı yeniden açıp, özel ekip oluşturdu. Deneyimli polislerin yer aldığı ekip, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, 2 yıl boyunca Abay'ın en son görüldüğü kişileri belirleyerek, teknik ve fiziki takip başlattı. Salih Abay'ın 25 Temmuz'da öldürülüp, gömüldüğü tespit edildi. Gözaltına alınan Azat Yıldız (22), suçunu itiraf edip, Abay'ı öldürdüklerini belirterek, gömüldüğü yeri gösterdi. Pamukkale ilçesi Pınarkent Mahallesi'nde önceki gün yapılan kazı çalışmasında Abay'ın kemiklerine ulaşıldı.

 

5 YILDIR KAYIP GURBETÇİ, GAYRİMENKUL PARASI YÜZÜNDEN ÖLDÜRÜLMÜŞ

 

ŞÜPHELİLERDEN BİRİ ÖLMÜŞ DİĞERİ CEZAEVİNDE

Ekipler, Azat Yıldız dışında 6 kişiyi daha şüpheli olarak belirledi. Ekipler, Melek D., Sezer Y. (30), Murat D. (36) ve Mustafa O.'yu (35) gözaltına aldı. Abay'ı başından tabancayla vurarak öldürdüğü belirlenen Murat Yıldız'ın (25) ise 'hırsızlık' suçundan cezaevinde olduğu saptandı. Cinayete karıştığı tespit edilen diğer şüpheli Ersan Erdur'un da olaydan sonra başka cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

 

5 YILDIR KAYIP GURBETÇİ, GAYRİMENKUL PARASI YÜZÜNDEN ÖLDÜRÜLMÜŞ

 

ORMANDA ÖLDÜRÜP BAŞKA YERE GÖMMÜŞLER

Şüphelilerin ifadelerine göre, Melek D.'nin, sevgilisi Salih Abay'ı parasını vermek için ormana çağırdığı, bu sırada Murat Yıldız tarafından tabancayla başından vurularak öldürüldüğü belirlendi. Cesedin, otomobilin bagajına konularak Pınarkent Mahallesi'ndeki araziye Murat Yıldız, amcasının oğlu Azat Yıldız ve Ersan Erdur eşliğinde gömüldüğü saptandı. Bu şüphelilerin Abay'a ait otomobili parçalayarak, sattıkları da tespit edildi.

 

5 YILDIR KAYIP GURBETÇİ, GAYRİMENKUL PARASI YÜZÜNDEN ÖLDÜRÜLMÜŞ

 

5 ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Abay'ın öldürülmesiyle ilgili Melek D., Azat Y., Sezer Y., Murat D. ve Mustafa O., polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Bu şüphelilerden Mustafa O.'nun, Melek D.'nin bir süre önce boşandığı eşi olduğu öğrenildi.

 

5 YILDIR KAYIP GURBETÇİ, GAYRİMENKUL PARASI YÜZÜNDEN ÖLDÜRÜLMÜŞ

 

CİNAYET ŞÜPHELİSİNİ, MELEK'İN AĞABEYİ ÖLDÜRMÜŞ

Öte yandan şüpheli olarak belirlenen ancak öldürüldüğü ortaya çıkan Ersan Erdur, 11 Mart 2018'de Hisar Mahallesi'ndeki dere yatağında el ve yakları bağlanmış çuval içinde ölü bulundu. Erdur'un cinsel organının kesilip, göğsünden bıçaklandığı belirlendi. Erdur'un cinayet şüphelisi olarak Melek D.'nin ağabeyi Musa D. gözaltına alındı. Musa D.'nin, Erdur'u, Abay'ın cinayete kurban gitmesinden sonra kardeşiyle birliktelik yaşadığı gerekçesiyle öldürdüğü belirlendi. Gözaltına alınan Musa D., tutuklandı.

ETİKETLER : Kayıp gurbetçi olayında sır perdesi kalktı! Cinayet içinden cinayet ve sevgili aklarıyla gasp üstüne gasp çıktı..
Diğer Genel-Güncel haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA