CHP İL TEŞKİLATINDAN IĞDIR İHD'YE ZİYARET

Sivil toplum kurumlarının varlığının önemine vurgu yapan CHP Iğdır İl Başkanı Yardım Artantaş, "İlimizde daha çok STK olmalı. İnsan hakları ile insandır. İHD'nin 36. kuruluş yıldönümünü kutluyorum." şeklinde konuştu
Bu haber 2022-07-21 15:37:43 eklenmiş ve 1890 kez görüntülenmiştir.

Haber: Murat Akkuş-Iğdır

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Iğdır il teşkilatı İnsan Hakları Derneği Iğdır İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

İnsan Hakları Derneğinin (İHD) kuruluşunun 36. yıl dönümü dolaysıyla yapılan ziyarette STK'ların önemi, ülkemizde ve bölgemizde yaşananlar ile Iğdır gündeminin konuşulduğu, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan bir sohbet gerçekleştirildi.

 

Sivil toplum kurumlarının varlığının önemine vurgu yapan CHP Iğdır İl Başkanı Yardım Artantaş, "İlimizde daha çok STK olmalı. İnsan hakları ile insandır.  İHD'nin 36. kuruluş yıldönümünü kutluyorum." şeklinde konuştu. 

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten İHD Iğdır İl Temsilcisi Cantürk Uca ise, "İnsan haklarının yoğun şekilde ihlal edildiği bir süreci yaşamaktayız. Birçok noktada da hak ihlallerini birlikte izliyoruz. Cezaevlerindeki hasta tutsaklardan tutun birçok alanda insan hakları ihlalleri yaşanıyor" dedi.

 

 

 

 

 

ETİKETLER :
Diğer STK-Dernekler haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA