Caner Tazegün Tekrar Iğdır İl Sağlık Müdürü Olarak Atandı

Dr. Caner Tazegün’ün Iğdır İl Sağlık Müdürlüğüne atandığı karar az önce sisteme düştü
Bu haber 2022-06-28 19:37:33 eklenmiş ve 2332 kez görüntülenmiştir.

Haber: Murat AKKUŞ-Iğdır

Yıllardır özverili bir şekilde Iğdır İl Sağlık Müdürü olarak memleketine hizmet eden Dr. Caner Tazegün bu göreve tekrar atandı.

İl sağlık Müdürü Dr. Caner Tazegün’ün özellikle pandemi sürecindeki özverili çalışmalarını Iğdır halkı unutmuş değil. Makamında oturmadan hastane, köy, mahalle. Gümrük kapısı, sağlık ocaklarını gezerek neredeyse tüm zamanını sahada geçirerek pandemiye karşı Iğdır’da gayretli bir mücadele verdi. Pandemi döneminde onlara bulaşmasın diye ailesinden ayrı bir evde yaşadı. Aylarca evine sıcak yuvasına gidemedi. Sevdiklerinden ayrı kaldı, annesini, babasını, çocuğunu, kardeşini, dostunu görme imkânı olmadı. Ancak sürekli sahada olduğu için o da Korona virüse yakalandı. Kendini evine kapatarak izole etmeye başladı ve tedavisi tamamlanarak testi Negatif çıkınca tekrar sahaya indi.

Bu şehir, il sağlık müdürü Tazegün’ün Risk altında olmasına rağmen en ciddi gayreti, en ciddi samimiyeti ortaya koyarak Iğdır'ın sağlığı için, hastalarımızın iyileşmesi için elinden gelen gayreti sarf ettiğine tanıklık etti.

Dr. Caner Tazegün’ün Iğdır İl Sağlık Müdürlüğüne atandığı karar az önce sisteme düştü. Bu göreve tekrar atanmasından dolayı kendisini tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

 

ETİKETLER :
Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA