HASTALIKLI CİĞERİ İMHA ETDİ DİYE KATİL BİR KASAP TARAFINDAN KATLEDİLDİ..

HASTALIKLI CİĞERİ İMHA ETDİ DİYE KATİL BİR KASAP TARAFINDAN KATLEDİLDİ..

HASTALIKLI CİĞERİ İMHA ETDİ DİYE KATİL BİR KASAP TARAFINDAN KATLEDİLDİ..
Bu haber 2022-04-26 08:09:57 eklenmiş ve 1479 kez görüntülenmiştir.

 

HASTALIKLI CİĞERİ İMHA ETDİ DİYE  KATİL  BİR  KASAP TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ..

 

 Sorgun belediyesi mezbahana sorumlusu veteriner hekim Volkan Lale, hastalıklı bir ciğeri imha etmesi nedeniyle bir kasap tarafından  katledildi..  Olay katillerin sadece vatandaşın cebine değil hayatlarımıza da göz diktiklerinin en önemli işareti..

 

TC rejmi boş-beleş birsürü insanı korurken, vatandaşın vergisi çarçur edilirken.. Lale gibi değerli vatandaşlarımız ise sudan ucuz ölümlerle katl ediliyorlar..

 

Yozgat’ın Songun ilçesinde Veteriner Hekim Volkan Lale (42) bıçaklanarak  öldürüldü.

 

Edinilen bilgilere göre,  Sorgun İlçesi Mezbahane Sorumlu Veteriner Hekimi olarak görev yapan, Yozgat Veteriner Hekimler Odası eski Başkanı Volkan Lale görevi esnasında, mezbahaya gelen ilçedeki bir kasapla tartıştı. Tartışma esnasında çıkan arbedede vücuduna aldığı bıçak darbesi ile yaralandığı, hastaneye kaldırılmadan olay yerinde öldüğü öğrenildi.

 

Veteriner Hekim Volkan Lale’nin daha önce Yozgat Veterinerler Odası Başkanlığı görevinde de bulunduğu kaydedildi. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

 

 

NASIL KIYDIN VİCDANSIZ

 

Sosyal Medyadan Bir yorum  -S. Şimşek 

 

       Sorgun belediyesi mezbahane sorumlusu veteriner hekim Volkan Lale , görevi başında hastalıklı etleri ve sakadatları yavrularımız yemesin, hastalık bulaşmasın diyerek ciğeri  imha etmesi sebebiyle  vicdansız kasabın bıcaklı saldırı sonunda verdiği yaşam mücadelesine yenik düşerek şehit olmuştur.

       Oruçlu idi, görevinin başında idi, senin, benim çocuklarımız hastalıklı etlerden,  ciğerlerden yemesin diyerek kontrol ediyordu.

       Ulan nasıl kıydın vicdansız, akşam evine iftara gidecekti, evine kara haber ulaştı, yavrularını yetim koydun, gencecik delikanlıyı katlettin vicdanın rahat mı? 

       Ulan vicdansız zaten kaçak kesim yapıp çengellere asıyordun,  köylünün hasta hayvanını ucuza alıp merdiven altında kesip satıyordun, mezbahanede  hastalıklı çıkan çiğerin imha edilmesine dayanamayıp, öldürdün Ulan vicdansız .

       Şu mübarek günde, bayrama yakın zamanda zindan ettin orucu, bayramı, bayram gelir mi Volkan Lale'nin evine akan kanlı göz yaşlarının vebalini nasıl vereceksin?

       Vatan sevdalısı, yiğit bir ülkücü idi, gayesi hizmet etmekti , yaptığı görev halkın sağlığı içindi, kendi canı ile ödedi. Dilerim Allah'tan  şehit olmuştur.

       Biz Volkan kardeşimizi yarın Rabbim' e teslim edeceğiz.

       Ulan vicdansız seni de Rabbim'e havale ediyoruz,  huzuru mahşerde verirsin hesabını.

       Volkan Lale kardeşime Allah rahmet eylesin,  ailesinin ve ülkücü camianın başı sağolsun.

         Ruhun şad olsun kardeşim.

Takdir edilmesi ödüllendirilmesi gereken önemli vatandaşlarımız katl ediliyor.. 

Diğer Genel-Güncel haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya