Muhlis Amcayı Binler Uğurladı..

Muhlis Amcayı Binler Uğurladı..

Beykoz Yeni mahallede ikamet eden hemşerimiz Hacı Muhlis Yıldızı son yolculuğunda binler uğurladı..
Bu haber 2022-04-22 07:44:55 eklenmiş ve 1605 kez görüntülenmiştir.

 

Muhlis Amcayı Binler Uğurladı..

 

Beykoz Yeni mahallede ikamet eden hemşerimiz Hacı Muhlis Yıldızı son yolculuğunda binler uğurladı.. Cenaze törenine iş-siyaset-stk, hemşeri camiamızdan yoğun bir katılım oldu..

 

Bölgemizin önde gelen iş adamlarından inşaat gıda sektörünün önde gelen temsilcilerinden, Yeni Mahallenin ilk esnaflarından, 50 yıla yakındır inşaat, nalburiye, çelik kapı pencere sistemleri, gıda, turizm gibi birçok sektörde iş yapan Erdal Yıldızın Babası Hacı Muhlis Yıldız hakkın rahmetine kavuştu.

 

Hacı Muhlis Yıldız’ın cenaze namazı Yeni Mahalle Şeref Yıldız camiinde öğle namazını müteakiben kılındı, namazın ardından aynı bölgede Yeni Mahalle mezarlığına defin edildi.

 

Yıldız Ailesinin fertleri Erdal Yıldız ve kardeşleri taziyeleri hem Şeref Yıldız Camiinde, hem de ikametgahlarında kabul ettiler..

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI –FOTO GALERİ

TIKLAYINIZ..

 

Defin işlemlerinin ardından Yıldız ailesinin fertleri ikametgâhlarında taziyeler devam ederken, adet olduğu üzere bir hafta boyunca da kuranı kerim –mevlit okutularak iftar yemeği de verilmeye devam edilecek..  Adet olduğu üzere vefat edenler için hayır hasenat yapılmaktadır..

Diğer Kultur-Sanat-Yasam haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya