Toprağa Hücum-İnsana Soykırım..

Vahşi kapital, Toprakları para-özelleştirme vs binbir oyunla işgal ederek, tekelleştirerek, gıdaya erişimi engelleyerek insan soyunu sıfırlamaya başladı..
Bu haber 2022-04-19 04:34:16 eklenmiş ve 3342 kez görüntülenmiştir.

 

Toprağa Hücum-İnsana Soykırım..

 

Siyonist Kapital dünya üzerine inşa ettiği ulus Devlet Faşizmi ile nato-nasa vb. terör organizasyonlarıyla.. dünyamızı bir bütün olarak işgal ederken.. Vahşi kapital, Toprakları para-özelleştirme vs binbir oyunla işgal ederek, tekelleştirerek, gıdaya erişimi engelleyerek insan soyunu sıfırlamaya başladı..

 

Siyon kapital soykırımcı sermaye  dünya geneline  döşediği faşist ulus devlet aygıtı, terör ordu örgütleri, ile bütün dünya halklarının ovalarını, dağlarını, sularını işgal ederek, bilinçli ve planlı bir şekilde halkları üretimden, tarımdan kopararak, büyük metropollere doldurarak  tüm dünya insanlığını yüzyıllar boyunca  ölüme yatırdı..

 

Dünya genelinde bütün halklar birleşip soykırımcı siyonist sermayeye faşist ulus devlete yönelmese.. İnsanlık, insanlık tarihinde görülmemiş bir soykırımla gezegenimizden silinmektedir..  Bu sadece tarım ve toprağı üzerinde yaşayanlardan almakla sınırlı değil, savaşlar giderek büyüyor,  bir taraftan yiyecek içecek silaha dönüştürülerek  canlı yaşamı yok eden bir silaha dönüştürülürken.. diğer yandan covid-19 gibi virüslü saldırılar da covid -20-21 büyüyecek.. Nükleer savaşlarda kapıda.. Siyon kapital şu anda siyonist zombi orduları ile bütün güçleri ile devasa Rusya Coğrafyasını sarmış bulunmakta.. Alana döşedikleri siyonist faşist polanya-ukrayna zelenskyler  gibi ufak hitler bozuntuları ile nato-nasa-cia-mosa-m16 katil kraliçe.. bütün güçleri ile küresel soykırımcı gıda genomilaç bilşim silah enerji firmalrı.. dört koldan insanlığa saldırıya geçmiş bulunmaktadırlar.. Dünyanın bütün halkları Ruslarla işbirliğine geçerek bu soykırımcı yapılanmaya saldırıya geçmese yarın çok geç olacak..

 

Topraklar artık faşist ulus devlet aygıtı ile üzerinde yaşayanlardan alınıp soyguncu insan düşmanı sermayenin ayakları altına seriliyor. Ülkemizde ve etraf coğrafyada toprakların işgali üzerinde yaşayan halkların soykırımı..  Ovaların, dağların, suların,  zeytinliklerin, yaer altı-üstü madenlerin özelleştirilmesi  yağmalanmaya devam edilmesi, her şeyin  sermaye gruplarına peşkeş çekilmesi.. Sadece ülkemizde değil, dünya genelinde de gıdaya erişim hakkını daha büyük tehdit ve  tehlikelerle sarıldığını ortaya koymuş bulunmaktadır.. İnsanlar kıta kıta örgütlenip harekete geçip faşist ulus devlete ve soykırımcı sermayeye yönelmese..  yarın çok geç olacak tüm insanlık düşüyor, düşürülüyor, soykırım ve kölelik insanlığın kaçınılmaz kaderi olmaya başladı..

 

Dünyamız bir bütün olarak canlı-cansız tüm varlığın, canlı-cansız yaşamın ortak mülküdür. Bütün dünya Allahın Mescididir.  Kimsenin babasının malı-mülkü değildir. Topraklar ise üzerinde bin yıllar önceden üzerinde yaşayan halklarındır, özelleştirilemez, para ile alınıp satılamaz.. İnsanlık faşist ulus devleti ve bu aygıtın çizdiği tüm sınırları yerle bir etmek için harekete geçmelidir. Uzayın faşist ulus devlet aygıtı ve soykırımcı sermaye tarafından işgali derhal durulmalıdır..

 

Toprağa Hücum Bizim Bölgemize ve

Ülkemize Nasıl Yansıyor. Tıklayınız..

 

 

İFTAR PROGRAMLARINA KATILAN KURDİ STK’LAR ÖNEMLİ BELİRLEMELERDE BULUNDULAR..

 

İstanbul geneli İftar programlarına katılım gösteren Kurdi STK’lar, insanlığın siyasi-ekonomik-kültürel anlamda kıyameti yaşadığı, insanlığn büyük buhranlarla karşı karşıya olduğunu, siyonist-soykırımcı vahşi kapitalizmin terörist NATO gibi örgütleriyle nasıl kurdistanı ve mezopotamyayı parçaladıysa şimdide devasa Rusya Coğrafyası başta olmak üzere dünyayı sardığı, nasıl kurdistan ve Mezopotamyayı parçaldıysalar şu anda aynı şekilde Rusyayı sardıkları, yemeye-yutmaya çalıştıkları.. insanlığı birbütün olarak yutmaya çalıştığı bir zaman diliminde dini, kültürel vesile ile bir araya gelmeleri bu yönlü gerçekleri halklara taşımayı önemli buluyoruz. Bu anlamda  dini-kültürel etkinliklere avdet ederken..İnsanlık vahşi kapital sonrası döneme hazırlanıyor.. Kürtler özelinde insanlığın tersyüz gidişatına, vahşi kapitalizmin covid-19 la başlayan insan soyunu sıfırlamaya yönelik yıkıcı projelerini dünya insanlığına nasıl taşırız,  nasıl çözüm çareler üretiriz  sorunu sadece biz Kurdlerin değil tüm dünya insanlığının sorunudur dediler.. 

 

Kurdi STK’lar Kurdler açısından en önemli sorunun Ortadoğu-Mezopotamya başta olmak üzere  dünya geneli Kurdler arası birlik sorunu olduğunu.. Kurdler adına ortaya çıkan legal-ilegal dinli-dinsiz terör lejyonlarının , parti ve örgütlerin Kurd kılığına bürünmüş kripto ajanlar tarafından işgali dünya geneli Kurdlerin birlik oluşturmalarına büyük bir darbe vurmaktadırlar..  Bu anlamda biz Kurdlerin dünya geneli en önemli sorunu Kurdlerin kripto ajanlarla derin işgali sorunudur..

 

Kurdi STK’lar,  dünya insanlığı da Kurdlere yönelik yüzyıllardır süren derin siyonist-kapitalist soykırım işgal imha oyunları durdurulamazsa dünyanın da bir geleceğinin olmadığını Rusya’nın sarılmasıyla net bir şekilde görmeye ve anlamaya başladıklarını da ifade ettiler.. Ruslar ve Kurdler birlikte hareket etmelerinin hayati önemde olduğunu,  dünya geneli oynanan derin siyonist-kapitalist oyunların durdurulması içinde bütün dünya halklarını ortak iradesinin şart olduğunu ..  Gezegenimizin hergeçen gün kötüye gittiğini..

 

 

Günümüzde ABD-Terörist İsrail-TC gibi uydu uyduruk devletlerle, Kurdler adına ortaya çıkan dinli-dinsiz terör lejyonları kimi dost, kimi düşman postu ile Kurdleri, Kurd gençlerini tereyağından çeker gibi imha etmeye devam etmektedirler. Bu imhayı durdurmanın yolu Dünya geneli Kurdleri temsil eden bir üst birlik oluşturup Kurdlere-Kurdistana yönelik soykırım oyunlarını hem dünya kamuoyuna taşımalı,  hemde durdurmalıyız dediler..  

 

ETİKETLER : Vahşi kapital Toprakları para-özelleştirme vs binbir oyunla işgal ederek tekelleştirerek gıdaya erişimi engelleyerek insan soyunu sıfırlamaya başladı..
Diğer Bilim-Teknik haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA