ABD’NİN KARA PARA KUMPASI TUTMADI, APE BARAN YAKINDA ARAMIZDA..

ABD’NİN KARA PARA KUMPASI TUTMADI, APE BARAN (SEZGİN BARAN KORKMAZ ) YAKINDA ARAMIZDA OLACAK..
Bu haber 2022-03-05 20:23:59 eklenmiş ve 312 kez görüntülenmiştir.

 

ABD’NİN KARA PARA KUMPASI TUTMADI, APE BARAN (SEZGİN BARAN KORKMAZ ) YAKINDA ARAMIZDA OLACAK.. 

 

Soykırımcı siyon Kapital firmaların haydut terör devletine dönüşen, fetö gibi teröristlerle ülkemizi çökertmeye çalışan, nasıl Kızılderilileri yok edip Amerika kıtasına konduysalar, şu  anda Rusyayı sararak Asya kıtasını da yemeye yutmaya çalışan giderek bir terör devletine dönüşen ABD Kurdler arasında birtek  holdingin ortaya  çıkmasını binbir kumpasla engellemeye çalışırken, dinli-dinsiz terör lejyonlarına kamyon-kamyon silah, uçaklar dolusu dolar  para ve silah akıtırken.. Nasıl Siyonist haydutlar tarafından ele geçirilen bir devlet olduğunu insanlık ve dünya hem canlı seyr ediyor, hemde görüyor.  abd de hukuk olsa şimdiye kadar fetöyü iade ve terörist israilin tüm yöneticilerinin uluslararası mahkemelerde idamla yargılanmaları gerekirdi..

 

Bu haydut devlet bir tek kurdun ortaya çıkıp uluslararası arenada iş dünyasında yürümesini hazm edemeyerek, Mezopotamyayı parçalayan katil kraliçe ve İngiliz sergerdeleri gibi katışıksız Kurd düşmanı da olduğunu ortaya koymaktadır..

 

Hem bidende ufakta olsa bir kurd kanı var, hemde Avusturya Mahkemesi Siyonist haydutların işgalinde olan abd yalan dolanlarına geçit vermedi.. Dünya halkları Kurdlere son 200 yıldır bu haydutların Mezopotamyanın bir ucuna terörist israili dikerek diğer ucuna kurdistana sora uyduruk ermenisatanı inşa ederek Mezopotamyanın tümüne de  ortasına ise uyduruk sınırlarla uyduruk devlet ve uyduruk ırklarla nasıl kumpas üstüne kumpas kurduğunu da görmeye ve anlamaya kurdlere yapılan kumpasın tüm insanlığa yapıldığını görmeye ve anlamaya başladılar..  Korkmaz yakın bir gelecekte ülkemizde aramızda olacak..

 

Sezgin Baran Korkmaz’ın ABD’ye iadesine ilişkin Avusturya’nın Wels kentinde devam eden iade yargılamasında Wels yerel mahkemesi kararını verdi. Utah Eyaleti Federal Savcılığı’nın iddianamesinin ana dayanağı olan kara para aklama suçunun işlendiğine dair herhangi bir kanıt olmaması sebebi ile mahkeme, iddianameyi asılsız bularak Korkmaz’ın ABD’ye iadesini reddetti. Bununla beraber iddianamenin maksimum 4 yıllık ceza ile yargılanabileceği %20 lik kısmı için ise ABD’ye iadesine onay verdi.  Aynı mahkeme Korkmaz’ın Türkiye’ye iade talebini ise şartsız kabul etmişti.

 

SEZGİN  BARAN KORKMAZ İADE VİDEOSU..

 

Bu durumu Sn.Volkan Dülger “Türkiye’ye iadesi için çok önemli bir karar verildi. Dosya bu hali ile Adalet Bakanına giderse ABD’nin ana iade talebi reddedildiği için Türkiye’ye iadesi kuvvetle muhtemeldir.” diye yorumladı.Ayrıca Sn. Dülger, Sezgin Baran Korkmaz hakkında iddianamenin kabul edilen kısmı içi ise dosyayı bir üst mahkemeye taşıyarak temyiz edeceklerini söyledi.Bu iki suçlamanın aslında çok temelsiz olduğunu ABD’deki savcıların da ifade ettiklerini dile getiren Dülger, Türkiye’deki yargılamanın dayanağının ABD’deki iddianame ile birebir olması gerekçesiyle, hali hazırda esasa girilerek Avusturya Wels Mahkemesi tarafından titizlikle incelenip verilen bu kararın, Türkiye için de çok önemli olduğunu dile getirdi. Son olarak Sn.Dülger iade sürecinin  6-8 ay daha sürebileceğini söyledi.

 

Sn. Dülger, medyada yer alan “ABD’ye iadesi kabul edildi “, “205 yıl ile yargılanıcak” iddialarının ise cahilce olduğunu ve tamamen kasıtlı olarak algı yaratmak amacı ile çıkarıldığına inandıklarını dile getirdi.Tüm basın mensuplarından da manipülasyondan uzak durup, halkı doğru bilgilendirebilmeleri adına kendisi ile temasa geçmelerini , bu tarz yanlış haberleri yapmamaları müvekkili ve ailesi adına özellikle rica etti.

 

Saygılarımızla,  SBK HOLDİNG

ETİKETLER : ABD’NİN KARA PARA KUMPASI TUTMADI APE BARAN (SEZGİN BARAN KORKMAZ ) YAKINDA ARAMIZDA OLACAK..
Diğer İs Dünyası haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA