ARDAFED İstanbul’da 3. Ardahan Tanıtım Günleri Yapacak

ARDAFED İstanbul’da 3. Ardahan Tanıtım Günleri Yapacak

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 16-17-18-19 Aralık 2021 tarihlerinde İstanbul Maltepe sahili İBB etkinlik alanında
Bu haber 2021-10-18 13:35:24 eklenmiş ve 79 kez görüntülenmiştir.

 

ARDAFED İstanbul’da 3. Ardahan Tanıtım Günleri Yapacak

14 Ekim 2021

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan ve Başkanlığını Orhan Çerkez’in yaptığı 52 Ardahan Derneği’nin çatı örgütü İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) Maltepe sahilinde yöresel ürünler tanıtım günleri düzenleyecek.

 

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 16-17-18-19 Aralık 2021 tarihlerinde İstanbul Maltepe sahili İBB etkinlik alanında yöresel ürünlerin tanıtılacağı 3. Ardahan tanıtım günleri etkinliği yapacak. ARDAFED pandemi süreci öncesi iki defa Maltepe sahilinde tanıtım günleri etkinliği yapmıştı. İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) Başkanı Orhan Çerkez yaptığı açıklamada ” Ardahan tanıtım günleri için hazırlıklara başladık. Etkinlik Organizasyonu için bir komite oluşturduk. İstanbul’da Ardahan yöresel ürünlerini ve kültürünü tanıtmak için çok tüm üye Dernekler ile istişare yaparak geniş bir katılım ile etkinliğimizi yapacağız” dedi.

 

Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya