TOHUM KÜLTÜR DERNEĞİ 20. DERNEK KONGRESİ 31 EKİM’DE..

TOHUM KÜLTÜR DERNEĞİ 20. DERNEK KONGRESİ 31 EKİM’DE..

GERMANY-ALMANYA TOHUM KÜLTÜR DERNEĞİ 20. DERNEK KONGRESİ 31 EKİM’DE..
Bu haber 2021-10-13 03:36:16 eklenmiş ve 82 kez görüntülenmiştir.

 

GERMANY-ALMANYA TOHUM KÜLTÜR DERNEĞİ 20. DERNEK KONGRESİ 31 EKİM’DE..

 

21. Yüzyıl, insanın, insanlık çağının sonunu çağrıştıran covid-19 gibi biyolojik-psikolojik saldırılarla insanı-canlı ve akıllı yaşamı gezegenimizden silecek tüm saldırıları beraberinde getirdi.

 

Bu saldırıları def edecek tek bir çıkış var. O da gezegen bazında bütün insan soyunun küresel bazda örgütlenmesi.. Kendisini gezegenden silmeye çalışan tüm iblisi güçleri deşifre, ekarte etme, kapitalist-siyonist işgali sonlandırma ile mümkün..

 

Dünyanın her kıtasında STK’lar bu meşaleyi yakarak tüm insanlığa yol gösterecek hareketi başlatmalıdırlar.. Burada 1. Derecede sorumluluk insanlığı, dünyayı yüzyıllar boyu soyan sömüren abd-avrupa gibi gelişmiş toplumlardır.. Çünkü Avrupa-ortadoğu-avrasya hala diktatörlerin işgali altında.. Gelişmiş toplumlar harekete geçmese.. Dolduruldukları tüm metropoller yakın bir zamanda kendileri için büyük mezarlıklara dönüşecektir..

Kapitalizmin bitirilmesi, Dünya konfederasyonu, uzayda kolonileşme.. İnsanın çıkışı buradadır.. STK’lar insan soyunu dünya bazında birbiriyle buluşturmalıdır..

Dünya genelinde STK’lara destek olalım.. STK’lar yerel-ulusal ve küresel yeti-yeteneğe kavuşarak insan soyunun yaşadığı dünya ve kaderi için harekete geçmesini için harekete geçilmelidir..

 

 

20. DERNEK KONGREMİZ

Sevgili Tohum Kültür Derneği Üyeleri ve Dostları;

Kongremize siz üye ve dostlarımızın aktif katılımı derneğimize daha güçlü bir kitle derneği olma yolunda önemli fikirler sunacaktır.

Tarih: 31 Ekim 2021

Saat: 13:00

Yer: Dernek Lokalimiz

Nordbahnhofstr. 61

70191 Stuttgart

Tohum Kültür Derneği

19. Yönetim Kurulu

 

Dernek etkinlikler ayrıntılar tıklayınız..  

Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya