DİLİPAK, ÜREYEN DEĞİL, ÜRETİLEN EŞYA-MAL İNSAN DÖNEMİNE GEÇİŞ YAPIYORUZ..

Bir anne babadan doğan İnsan dönemi, aile ve sülale döneminin sonuna geldik..Artık insanlarda birer eşya gibi üretilecek..
Bu haber 2021-08-26 19:18:26 eklenmiş ve 361 kez görüntülenmiştir.

 

DİLİPAK, ÜREYEN DEĞİL,  ÜRETİLEN EŞYA-MAL İNSAN DÖNEMİNE GEÇİŞ YAPIYORUZ..

 

Yarım Milyar yıldır dünyamızda var olan insan soyu şeytanı yenemediğinden, Allahın verdiği aklı kullanıp bir üst seviyeye geçmediğinden.. Artık biyolojik olarak insan soyunun var olmayaccağı bir zaman girdik. Birbaska ifade ile bir anne babadan doğan İnsan dönemi, aile ve sülale döneminin sonuna geldik..Artık insanlarda birer eşya gibi üretilecek..

 

Bu yüzyıldan başlayarak insanlar artık laboratuarlarda üretilecek. Hepsi chip li olacak. Cinsiyeti de (kadın-erkek), dini-kutsalı vb. olmayan işe yarayan gender-syborg insanımsı bu yaratıklar işe yarayanı, kullanışlı olanı yenilenecek.. Diğer iş yaramaz iki ayaklılar ise miadı dolan tablet-telefon, biten bir pil.. vb. gibi bir eşya gibi chip i kaptilacak çöpe yada geri dönüşüm kutusuna atılacaklar.. (editör)

 

Dilipakın o yazısı..

 Dilipak, biyolojik insan neslinin sıfırlanmaya hazırlanıldığını öne sürdü. Abdurrahman Dilipak: HES kodu aslında Global Health Pass ile birlikte çipe geçiş için ara bir araçtı

 

Abdurrahman Dilipak: HES kodu aslında Global Health Pass ile birlikte çipe geçiş için ara bir araçtı© T24 Abdurrahman Dilipak: HES kodu aslında Global Health Pass ile birlikte çipe geçiş için ara bir araçtı..

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, çip üretim merkezlerinin gece gündüz insanlara ve hayvanlara takılacak çiplerin üretimi için çalıştığını belirterek “Tabii, Chip’ler takılınca, bunların NeuraLink sistemi ile yapay zekâyla ilişkilendirilmesi gerekiyor” dedi.

 

“Her şey GreatReset projesinin en önemli parçası olan TransHumanizme geçişte en önemli unsur olan NeuraLink’i hayata geçirmek için. 5G bunun içindi, Starlink’ler bunun içindi” diyen Dilipak, biyolojik insan neslinin sıfırlanmaya hazırlanıldığını öne sürdü.

 

Bizlerin ve Z kuşağının son denekler olarak tanımlanacağını ifade eden Dilipak,” Onların kod adı Siborg olacak. Biz bugünden din, ahlak ve gelenekten bağımsız BİREY’ler olarak artık nüfus cüzdanlarımızda ve pasaportlarımızda, iş başvurularımızda, biyolojik cinsiyeti olmayan GENDER’ler olarak tanımlanıyoruz. Bu kara leke İstanbul Sözleşmesi sürecinde alnımıza çalındı” diye yazdı.

 

Beyinleri ve genleri kopyalandığı için dönüştürülebileceklerini ve yeniden hayata dönüştürülebileceklerini yazan Dilipak, “Eğer performans ve sadakat puanınız tutuyorsa, hemen edinebilirsiniz. Onun için maske, mesafe, hijyene dikkat. Ve tabii HES kodu önemli. PCR testini aksatmayacaksınız ve aşınızı zamanında olacaksınız. CoVID’in din gibi, yasa gibi kuralları var. Emirleri-yasakları var. Hatta artık CoVIDOKRASİ diye bir şey var!? Hem zaten Chip’lenince bu maske, mesafe, PCR ve aşıdan kurtulacağız. ‘Oh ne rahat, Chip’lenmiş hayat’ diyeceksiniz!” dedi.

 

Zihinlerin şimdiden formatlanmaya başladığını söyleyen Dilipak, şöyle devam ettiB “ Muhtemelen eleştiriler de zihinlere şimdiden yerleştiriliyor ve onların cevapları hazırlanıyor. Adamlar rakiplerini de örgütlüyorlar. Hatırlasanıza FETÖ’yü tezgâhlayanlar BÇG’yi de tezgahlıyor. 28 Şubat’ta, 5’li çete de TİSK, TÜRK-İŞ ve DİSK aynı cephede değil mi idi. Biri Komünizmle Mücadele Derneğinden geliyor, ötekisi komünist, bir diğeri kapitalist. Ama birileri hâlâ bu oyunu anlamış değil.

 

Bakın Ankara’dan birileri şimdiden o çip firmalarından bayilik anlaşmasını yaptı bile. Bizim HES kodu aslında Global Health Pass ile birlikte geçiş için ara bir araçtı. çip  mi, kolye mi, bileklik mi, onlar da konuşuldu. Ülkemizde uygulanması için Kangal köpeklerinde ilk uygulama yapıldı, arkasından devlet üretme çiftliğindeki atlara uygulama yapıldı.”

ETİKETLER : Bir anne babadan doğan İnsan dönemi aile ve sülale döneminin sonuna geldik..Artık insanlarda birer eşya gibi üretilecek..
Diğer Bilim-Teknik haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA