DERNEKLER MASASINDAN ARDAFED KONGRESİNE MÜDAHALE..

DERNEKLER MASASINDAN ARDAFED KONGRESİNE MÜDAHALE, ARDAFED YENİ BAŞKANI ŞEMSETTİN ŞENEL..
Bu haber 2021-06-17 09:29:27 eklenmiş ve 412 kez görüntülenmiştir.

 

DERNEKLER MASASINDAN ARDAFED KONGRESİNE  MÜDAHALE..

 

Önümüzdeki Cuma günü 19-06-2021 tarihinde gerçekleşmesi beklenen Ardahan dernekler Federasyonunun kongresi 12 eylül 2021 tarihine ertelendi.

Evrakta yolsuzluk, sahtecilik, ususlsuzluk.. vb. birçok nedenden dolayı dernekler masası federasyonunun kapanmaması için Eylül Ay’ına kadar eksikliklerini gidermesini isteyen dernekler masası, Ardafed yönetimine Eylül Ayına kadar süre tanıdı..

2017 yılında yapılan kongerenin ardından derneklerin genel kurullarında belirledikleri deleglerin sahte deleglerle değiştirilmesinden tutun.. Birçok usuzlusuzluğun döndüğü, yönetim, denetim, katılımın bittiği federasyon eksikleri gidermese kapanma tehlikesi devam edecek..

 

ARDAFED YENİ BAŞKANI ŞEMSETTİN ŞENEL..

Bir 1 kişi görseli olabilir

Federasyonun içine düştüğü, düşürüldüğü durumun başmimarı ulu önder Fakir Yılmazın istifasının-kaçmasının ardından..  Mevcut  yönetim oy birliği ile Başkan Yrd. Şemsettin şeneli Başkanlığa seçti.

Kongre sürecini şemsettin Şenel başkanlığındaki yöntim idare edecek. Bu yönetimin önündeki en büyük engel 2017 yılında üye tüm derneklerin genel kurul kararları alıncak. Gerçek üye derneklerle, gerçek delegler bu süreçte belirlenecek..

Şemsettin Şenel başta olmak üzere şu anda federasyonu kongreye hazırlayan yönetim olağanüstü bir çalışma ve efor ortaya koydular. Bu çalışma ve efor olmasa federasyon çoktan kapanmış olacaktı..

Şenel, kongre sürecinde Ardahan Federasyonuna üye köy, il, ilçe derneklerinin tesbiti, güncellenmesi, teneke-sahte, kağıt üzeri  kurulan derneklerle, kongrelerde belirlenen federasyon üyelerini kongre kararı olmadan değiştiren-sahtecilik yapan derneklerinde federasyondan atılacaklarını belirterek..

Artık Ardahanla, Ardahan Federasyonuyla kimsenin oymasına izin vermeyeceklerini ifade ettiler..

Bütün Ardahan kamuoyu Şenel ve yönetiminin yüklendikleri ağır yükten dolayı kendilerini tebrik-takdir ederken.. Ülkemizin en politik bireyleri olan Ardahanlılar, STK alanından siyaset ve STK zübüklerinin temizlenmesini isteyerek  bu açığın hem ülkemizi çökerttiğini, hemde toplumu çürtttüğünü ifade ederek, Türkiyenin STK alanında Ardahanlılardan öncülük beklediğini ifade ettiler..

 

 

ETİKETLER : DERNEKLER MASASINDAN ARDAFED KONGRESİNE MÜDAHALE ARDAFED YENİ BAŞKANI ŞEMSETTİN ŞENEL..
Diğer STK-Dernekler haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA