HDP Iğdır İl Eş Başkanlarının Ramazan Bayram Mesajı

HDP Iğdır İl Eş Başkanlarının Ramazan Bayram Mesajı

HDP Iğdır İl Eş Başkanları Semra Doğruyol ve Süleyman Serhat, parti il ve ilçe örgütleri adına Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı
Bu haber 2021-05-12 09:05:33 eklenmiş ve 94 kez görüntülenmiştir.

Haber: Murat AKKUŞ-Iğdır

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Iğdır İl Eş Başkanları Semra Doğruyol ve Süleyman Serhat, parti il ve ilçe örgütleri adına Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

Eşbaşkanların imzasıyla yayınlanan bayram mesajında şu ifadeler yer aldı: “Ramazan Bayramı vesilesiyle, coğrafyamızda ve dünyanın dört bir yanında barış ve halkların kardeşliği için edilen duaların kabul olmasını, verilen mücadelelerin başarıya ulaşmasını diliyoruz. Çabalarımız, bayramların özü olan duygu ve düşüncelerin hayatın tüm alanlarına hâkim kılınması, korona virüsten kaynaklı bu pandemi sürecinin şifa ile sonlanması, herkesin sağlık içinde yaşamına kaldığı yerden devam etmesini dileriz. Halklarımızla el ele vererek, bu coğrafyanın hak ettiği ve özlemi duyulan adaleti, özgürlüğü ve eşitliği sağlayacağımıza olan inancımızla, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı bir kez daha en içten duygularımızla kutluyoruz.”

 

İŞ- SİYASET- SANAT –STK DÜNYAMIZ BAYARMINIZI KUTLADILAR..

BÜTÜN MESAJLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Diğer SİYASET haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya