SOYKIRIMLAR-ERMENİ SOYKIRIMI ve DÜNYA..

ABD Ermnei soykırımı ile filistinden afganistana halkları düşürmek için hep kullanacaktır.. Nedeni ise basit çünkü en büyük soykırımcı rejim kendisidir. Bir kıtada kızılderili soyu soykırıma uğratarak
Bu haber 2021-04-24 16:22:12 eklenmiş ve 456 kez görüntülenmiştir.

 

SOYKIRIMLAR-ERMENİ SOYKIRIMI ve DÜNYA..

 

 ABD Ermnei soykırımı ile filistinden afganistana halkları düşürmek için hep kullanacaktır..  Nedeni ise basit çünkü en büyük soykırımcı rejim kendisidir. Bir kıtada kızılderili soyu soykırıma uğratarak –tarihi boyunca Afrika- Asya başta olmak üzere dünya halklarına askeri darbelerle, nato-nasa vb. örgütlerle, atom bombası başta olmak üzere, bilimi, savunma, silah, ilaç, gıda-genom, bilişim hertür silahı kullanarak insanlığa en büyük soykırımı saldırısı yapan ülke Amerikanın kendisidir..Daha doğu ifade ile abd –ingiliz, ab de kümelenen günümüzde siyonist –terörist israille ete kemiğe bürünen  siyonizmin kendisidir..

Bu birincisi..

İkincisi ise

Dünyadaki tüm soykırımların tek faili vardır. Bu fail ne ulus devletlerdir, ne de o ulus devletlerde yer alan halklardır. Bu fail: Ulus devletlerle, terör ordu örgüt lejyonlarını alana döşeyen küresel soykırımcı kapitalist aile ve firmalarla onlara uşaklık yapan işbirlikçileridirler..

 

Siyonist  Küresel İlaç,Silah, gıda-genom, bilişim.. Firmalardır.. Bir başka ifade ile dünyadaki tüm soykırımların faili binlerce yıllık derin karanlık ardiyesi olan küresel siyonist soykırımcı aile ve firmalardır.. Katil kraliçe, rokfellar, roşiltler vb. sadece buzdağının gözüken birkaç yüzüdür..

 

Örneğin 20 yüzyılın başında titanic i batıran ingiliz firmasının amblemi ile soykırımcı tc rejminin amlemi- bayrağı aynıdır.. Bunlar ulus devletin, terör lejyonlarının .. da kurucuları sahipleri planlayıcılarıdırlar.. 

Birbaşka ifade ile ulus devletin tarihi bir soykırım tarihidir. Patronu ise siyonist kapitalizimdir..

 

Amerika halkı başta olmak üzere Asya –Afrika, Avrupa halkları binyıllardır dünyamızı esir alan bu soykırmcı sergerdeleriı çözmeye başladığı gibi, covit-19 operasyonu ile de açıkça görüldüğü gibi ırk-dil-din-mezhep üzerinden birbirine karşı ötekilerştirilen,  ırk-dil-din-mezhep, kapitalizm-kominizm; izm  gazlarıyla kandırılan bütün insan soyunu soykırıma açık hayvan sürülerine dönüştürüldüğü nety olarak  ortaya çıkmaya başladı..

 Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Rus Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Ana İstihbarat Müdürlüğü Emekli Albay V.V. Kvachkov; Yeni dünya savaşı başladı! Bu bir salgın değil, ortada salgın yok! Bu biyolojik ve psikolojik bir savaş... Covid testleri DNA topluyor ve size virüs bulaştırıyor. YouTube HoBaR mиpoBaR BoйHa a4aлacb Meyyid MeyyidEfendi Efendi TikTok volkandiscourse' görseli olabilir

İnsanlık insan soyunu soykırıma açık hayvan sürülerine dönüştüren bu büyük soykırımcı katillere ama bugün ama yarın küresel bazda topyekün saldırıya geçecektir. .

 

NE ABD TC –İRANA..  SADIRIR NE DE BU REJİMLER ONLARIN KONTROLU DIŞINA ÇIKAR..

 

Abd, Avrupa, Ortadoğuda TC-iran gibi soykırımcı küresel siyonist firmalrın patronu olduğu tüm devletler soykırım üzerine kurulumuş-kurgulanmış devletlerdirler..

 

TC de Ermeni vb. soykırım yok. Ermeni nüfusun taşnak vb. çetlerce kullanılması ermenilerin soykırım koşullarına çekilmesi vardır. Planın patronu ise yujkarda vurguladığımız gibi terotrist israqili-tc ve iran molla rejimlerin,i bina eden siyonistlerdir..

 

TC  DE İKİ BÜYÜK SOYKIRIM VARDIR:

 

Birincisi yukarda vurguladığımız siyonist kapitalizmin 200 yıldır kesintisiz uyguladığı soykırımdır.. Ermeni ve Rumların Anadolu ve Mezopotamyadan koparılması onların yerine bu soykırımcıların getirdiği kripto nüfusun boca edilmesi, koloni tc rejminin kurulması.. Bu rejimle uyüzyıldır vatandaşın fiziki, kültürel soykırımının giderek katmerleşmesi..        

 

İkincisi TC rejmi kurulurken yaptığı gerçek soykırım Kurd soykırımıdır.. Daha doğmamış bebekleri süngileyerek yüzbinlerce kürd soykırıma uğratılmıştır.. Bu anlamda TC rejmi soykırım olarak yargılanacaksa buda sadece Kurd Soykırımıdır.. Ermeni vb. Soykırımlar yalan-dolan üzerine inşa edilen siyonist oyunlardır Ki kurdlere soykırımda faşist ermenistan rejmi de tc rejmi gibi yer almıştır.  Hatta ermeniler 17 yüzyıldan beri siyonistler tarafından maşa olarak kullanılmaışlardır.. Bu anlamda arşivler açılmıyor ki Ermeni halkı başta olmak üzere halklar gerçekleri görmesin diye.. Bu soykırım dsadece tc değil son yüzyılda kurudurlan tüm uydu rejimler yapmaktadır. Planları  abd-ingiltere,  terörist israil deki siyonist sergerdeler yapar, tc-iran ırak—syria-ermenistan rejimlerindeki işbirlikçi ajanlar ise hayata geçirir, uygularlar.. Bugün Ermenistanın kurulduğu Kurdistana Sorda da tarihte görülmemiş bir kurd soykrımı vardır. 1,5 milyon kurdün soykırımı ve sürgünü vardır. Ama dünyada siyonist soykırımın ana hedefinde kurdler olduğundan kurdlere dayatılan soykırım hep gizlenmektedir.. Birde dikkat edin Kurdler adına ortaya çıkan hdp-pkk çizgisi hep ermeniş soykırımı diye oyun yapar, asıl soykırıma uğrayan kurdlerle ilgili tek bir hamlesi yoktur.. Ulusal, uluslar arası bir tek dava bile açılmamıştır. Dünya halklarının siyonist kapitalin kurdlere ve kurdistana dayattıkları soykırımın görülmemesi için kurdler adına ortaya çıkarılan örgütler en önemli kamufilaj rolunu hep oynamaktadırlar.. Buda kurdlerin nasıl bir kıskaca alındığının en açık delillerinden biridir..

 

DÜNYA HALKLARI KURD-KURFDİSTAN SORUNUNU ÇÖZDÜKÇE SOYKIRIMIN ASIL FAİLLERİNİ DE ÇÖZMEYE BAŞLADILAR..

 

Fakat Russian, Amerikalı, Asyalı halklar .. Dünya halkları Kurdlerin misyonunu içine alındıkları soykırım çemberlerini çözmeye başladıklarından  kurdistana indiler.. Siyonizm bu noktada tüm ortadoğu halklarını düşürmek için iki oyunu oynuyor..

 

Hala abd, ab ülkeleri, tc gibi , iran gibi israil gibi kendi uydusu rejimlerle dinli dinsiz terör lejyonlarını (iş-it ve türevleri, pkk ve türevlerini) sahaya sürerek dünyayı yanıltmaya çalışıyor.. Hem soykırımını gizlemeye hemde siyonist-terörist israili kamufile etmeye çalışıyor.. Herşeyden önemlisi pisikolojik ve biyolojik saldırı olan Covid 19'la tüm insanlığa karşı saldırıyas geçmiş bulunmkatdır..

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Rus Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Ana İstihbarat Müdürlüğü Emekli Albay V.V. Kvachkov; Yeni dünya savaşı başladı! Bu bir salgın değil, ortada salgın yok! Bu biyolojik ve psikolojik bir savaş... Covid testleri DNA topluyor ve size virüs bulaştırıyor. YouTube HoBaR mиpoBaR BoйHa a4aлacb Meyyid MeyyidEfendi Efendi TikTok volkandiscourse' görseli olabilir

 

Siyonizm, son  iki yüzyıl boyunca ırk-din-mezhep oyunları ile ortadoğuda hep soykırım yapmıştır.. Ermeni- Rum gib impartorluğun ticaret bilim nüfusunu soykırıma çektiği gibi, dışsardan ülkemize getirdiği kripto sahte türk nüfusla hem tc yi kurdular.. Hemde kurd-turk-rum-ermeni bütün halkların hazineleri arazileri üzerine çöktüler..  Bu soykırım tcde hala bütün hızıyla sürmektedir..

 

 Ama tc onların kurduğu tc olmaktan hızla çıkıyor. Bu anlamda kendi çizgilerine çekmek için her oyunu yapacaklar, ablukaya alacaklar.. Soykırım olumu da olumsuzda çıksa TC siyonizme hizmet edecek boyut çekme siyonizmin uşağı yapılmış amerikan rejminin  1. Önceliği olacaktır..

 

 Özetle ne abd ne avrupa  ne tc ye ne irana saldırmazlar, saldırı modu numarasına girerler.. Bunlar bu rejimlere ne zaman saldırıya geçerler kullanamdıkları gün.. TC-İran halkları bir bütün olarak terörist siyonist  israile ve bu halklar siyonizimin içlerine boca ettikleri kriptolara-ajanlara yöneldiği gün Amerika-israil-İngilteredeki siyonist odaklar emre gerek olmadan tüm güçleri ile bu coğrafyaya saldırıya geçecekler ama ortada büyük bir sorun var.. Halklar uyanıyor.. Dünya uyanıyor.. Ne amerika, ne avrupa artık kulllanamayacakları bir boyuta kayıyor..

 

Filistinden afganistana rusya derinliklerine halklar artık uyanıp kendilerini ırk, din-dil-mezhep-devlet yemleri ile zehirleyen tüm rejim ve örgütlerin mınına koyup tüm halkları kapsayan bir siyasal sisteme kaymazlarsa tc-iran-abd-israil-ermenistan sürüsüne bereket siyonist sergerdelerin hergün binbir oyunu ile hep kuşatılacaklar..

 

 Aha türkiyeyi yıktılar, aha darbe yapıyorlar, aha ermeni soykırımı.. Oyunlar bitmez.. Bu rejimler ise Özal gibi Süleymani gibi yerli bir çıktığında imha ederler.. Siynizme çalıştıklarını ne dağda nede ovada hrcanan vatandaşın ruhu bile duymaz..

 

 Bundan dolayı Bidenin siyonist plan-programların dışına çıkmayacak.. TC yi kendi uyfduları olarak kullanmak için hertür operasyonu yapmaya devam edecekler.. Ameriakn halkları siyonist abd yönetimini, diğer halklar içine haps edildikleri faşist ulus devletleri yıkana kadar abd ve ulus devlet faşizmi dünya genelinde dünya halklarıyla oynamaya hem amerikan halklarını hemde dünya halklarını siyonistler için soykırım koşullarına çekmeye devam edecektir..   

 

ETİKETLER : SOYKIRIMLAR-ERMENİ SOYKIRIMI ve DÜNYA..
Diğer DÜNYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA