DOĞU ANADOLUNUN –SERHADIN GOOGLE’ U DOĞU MEDYA

DOĞU ANADOLUNUN –SERHADIN GOOGLE’ U DOĞU MEDYA
Bu haber 2021-04-23 19:08:07 eklenmiş ve 375 kez görüntülenmiştir.

DOĞU ANADOLUNUN –SERHADIN GOOGLE’ U DOĞU MEDYA

 

Yerel, ulusal, küresel sahadaki elemanları ile yazılımcıları ile birbirinden bağımsız fakat birbirini tamalayan gönülüller ordusuyla, dalında uzmanlardan oluşan  kadrosuyla Doğu Medya Tanıtımda dünyanın en iyileri arasında yer alan bir firma. Hayal bile edilmesi güç, Doğu Medya iş hacminize göre cironuza 1 milyondan on milyonlara varan bir katkı yapmaktadır. Ve tüm hizmetlerini para tanrısını çiğneyerek yapmaktadır.. 

 

Firmalarınız Google-Yandex gibi arama motorlarına dağıtım, arama motorları haritalara işleme yayma.. Doğu Medya yıllık 10-15 milyon rakamları ile ülkemizde  ve dünyada tanıtımda ilk sıralarda yer alan bir firma olduğu gibi, çağımızın en önemli ihtiyacı olan data-bilgi açığını kapatarak firma –iş dünyasına en hayati katkıyı ve desteği sunmaktadır..

Bir şunu diyen bir yazı 'Google Haritalar <google-maps-norepiyg@goli... 08:21 (43 dakika önce) Alıcı: ben Google 4.000.000 Merhaba DOĞU, 4.000.000 görüntüleme. Google Haritalar'daki en iyi fotoğrafçılar arasındasınız Çok az insanın elde ettiği bir başarıya imza attınız: Fotoğraflarınız 4.000.000 görüntülemeye ulaştı. Katkılarınızın devamını dileriz. Ortaçeşme Merkez Cami Berk Sk Y Dicle' görseli olabilir  

Doğu Medya, Firma yada iş yerinin hacmine göre firmalara  1 milyondan 5-10 milyonlara varan katkılar sunmaktadır. Doğu Medyanın  Firma ve iş dünyasına katkısı yıllık bazda en az 40-50 milyon gibi rakamlara tekabül etmektedir..

 

Bir şunu diyen bir yazı '3.500.000 Merhaba DOĞU, Fotoğraflarınız toplam 3.500.000 kez görüntülendi. Google Haritalar'a fotoğraf eklediğiniz için teşekkürler. Sizinki gibi katkılar, diğer kullanıcıların yapılmaya değer şeyler ve görülmeye değer yerler hakkında karar vermesine yardımcı oluyor. Bunun devamını dileriz. Atatürk Ortaokulu Mekke Cd. Vestel Yetkili 28.12.2020 MAMEKS TEK... 15.12.2020 Caml VESTEL' görseli olabilir

 

Bir şunu diyen bir yazı 'En iyi Yerel Rehberlerden biri oldunuz En iyi 1% Bu yıl kazandığınız puanlarla İstanbul şehrindeki Yerel Rehberler içinde ilk %1 arasına girdiniz. Tebrikler! İstanbul şehrinde yaşamıyor musunuz? Şehrinizi güncelleyin' görseli olabilir

Alandaki yerel rehberlerimiz Google da yıllık 8-10 milyon rakamlarını rahatlıkla yakalamaktadırlar..

Bir şunu diyen bir yazı 'Local Guides 2020 20 2020'deki katkılarınız için teşekkü ederiz Bu yıl dünya çapındaki milyonlarca Yerel Rehber ile birlikte, diğer kullanı güvenli bir şekilde gidebilecekleri en iyi yerleri (veya sipariş verebilece mekanları) bulmasına yardımcı oldunuz. Güncel bilgilere ulaşmanın hiç c kadar önemli hale geldiği 2020 yılında yorum, fotoğraf ve güncellemelerin kullanıcıları bilailendirdiniz. Yeni yıla başlamadan önce, 2020'de Google Haritalar'da pasarılarınıza gả' görseli olabilir

Firma başı yıllık bazda 100 ila 500 arasında foto-görsel, haber, video.. işlenerek, kodlanarak yayınlanmaktadır iş yerlerinin firmaların tanıtımı yapılmaktadır..

 

Yapılan İşlemler:

Google,  Yandex  gibi küresel arama motorlarında, bu motorların harita kısımlarında kodlanan resimlerin yayılımı ki genel toplamda 10-15 milyona varan gösterimlerle Doğu medya tanıtımda dünya genelinde ilk % de 1 içindedir..

Sosyal medya dağıtım..

Bir şunu diyen bir yazı 'DKM SOSYAL MEDYA.. f' görseli olabilir

Bir Bahattin Kaya ve Yalçın Avci dahil 3 kişi, ayakta duran insanlar, yiyecek, iç mekan ve şunu diyen bir yazı 'Instagram Tablo ogörünümü 99% 08:35 AAS 4wan' görseli olabilir

50 bin rakamlarını geçen

 facebooklarımız,

twetter, instegram

gibi sosyal medya platformlarında paylaşım..İhtiyaç duyduğumuzda diğer bölge ve ülkelrdeki arkadaşlarımızın temsilcilerimizinde sosyal medya ağlarını, temsilci sistelerimizi de kullanmaktayız..

 

 Onlarca Web Sitesinde haber ve web sayfası desteği

İş dünyası firmalar firma rehberi

İş dünyası firmalar sitesi  

İş stk mesajla sitesi

İş –siyaset-stk sanat dünyası haberleri

Doğu medya genel yayın portalı ..

 

Gibi onlarca sitede yıl içinde haber ve çalışmalarla desteklendiği gibi, iş dünyası firmalar ve firma rehberinde de her yıl onlarca foto ad-adres kodlanarak İstanbul merkezli dağıtım yapılmaktadır..

 

2000’li yıllarda faaliyete geçen firmamız toplumsal alana duyarlı, sivil topluma duyarlı, yakın çevresinden başlayarak yaşadığı ülkede yakın çevresinden dışarıya doğru insana-vatandaşa, ülkesine ve dünyaya katkı sunan iş-stk-siyaset-sanat dünyasına ücretsiz katkı yapan bir firmadır.. 

 


Doğu Medya bir domain (İŞ DÜNYASI - FİRMALAR (isdunyasi-firmalar.com)) isim tanımla ve firmanızın internet ortamında dolaşımını sağlayan bir firma olduğu gibi..

 

Yazılımcısı, yerel, ulusal, küresel gönüllü temsilcileri ile de tanıtım firmalarının yıllık 100-150 bin, 500 binlere varan tanıtım ücretlerini kurulduğu günden beri  ücretsiz olarak yerine getiren  bir firma olarak öne çıkan doğu medya.. Yüzlerce insanımızın vatandaşın iş dünyasında, stklarda sağlam bir şekilde yükselmesi, büyümesinin de de önünü açan bir firma..

 

DOĞU MEDYA KAR AMACI GÜTMEYEN ANTİ KAPİTALİST BİR FİRMA..

 Bir yazı görseli olabilir

Doğu Medyanın hizmetlerini, iş-stk-sanat dünyası, vatandaşa katkısını hayal etmek bile zor.. Yıl boyunca gönüllülerden oluşan bir ordu hizmetinizde sizi büyütüyor. Bulunduğunuz alanda en öne çıkıyorsunuz. Kuruluş felsefemiz insanın, vatandaşın gelişimi üzerine olduğu gibi kar amacı gütmeyen yapımızla dünyada tek örneğiz.. Hayal edilmesi güç bir işi yapıyoruz. Sizi hedef kitlenize müşteriye taşıyarak siz fakına bile varmadan işinize firmanıza değer üstüne değer, cironuza hayal edilmeyecek katkılar sunuyoruz..

Bir bütün olarak akıllı yaşamın, canlı yaşamın daha iyi koşullarda yaşaması için elimizden gelen neyse yapmaya çalışıyoruz. Ve bu düşüncemiz bizi tanıtımda dünyanın en iyileri arasına koydu..

Bir çocuk ve açık hava görseli olabilir

Doğu Medya gezegenimizde bu tür görüntülerin ortaya çıkmaması, insanın insan tarafından sömürülmediği, insanın insana ve canlı yaşama oyun yapmadığı bir dünyanın inşası felesfesiyle yola çıkan yerelden evrensele özgürlüğün temsilcisi bir firmadır..

 

Doğu Medya iş-stk-siyaset-sanat dünyasının destekleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir, stk ve sivil toplumu baz alarak çalışan doğu medyanın patronu vatandaştır..

YAZILIMCI VE TEMSİLCİLERİMİZLE HERYERDEYİZ..

Bir yazı görseli olabilir

Bir açık hava görseli olabilir

Bir iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi ve açık hava görseli olabilir

 

İLETİŞİM-İRTİBAT..

7/24 bize whatsap üzerinden ulaşabilirsiniz.. +90 535 412 01 01

Bizimle Whatsaptan iletişime geçin, Firmanızla kendinizle ilgili bilgileri atın sizi dünya çapında yayılmanın yanı sıra bulunduğunuz yerde en önlere çıkaralım, büyütelim..

Kurumsal Mailimiz:

info@dogukultur.com

 

SADECE GOOGLE DEĞİL YANDEX GİBİ ARAMAM MOTORLARINA SİZLERİ İŞLİYORUZ..

Bir şunu diyen bir yazı 'Rehber Kurumlarım Reklamkampanyaları Taleplerim Moderasyon Search 13388 King Way Cafe Restaurant KING Anadolu Hisarı Mah., Toplarönü Sok., No:9 Beykoz, Reklam ver HAMİTOĞLU OTO ALIM-SATIM.. Doğan Araslı Blv., No:180, Esenyurt,i Türkiye Reklam ver Almina Temizlik Kurye Ortabayır Mah., Nurdoğan Sok., No:9, Kağıthane, İstanbul, Türkiye Verileri doldur Kanatçı Murat Usta Bağcılar Asfaltı cad.. No:17C. Bağcılar, İstanbul, Türkiye Reklam ver Coşkun-er Tekstil Cennet Mah., Ulubatii Hasan Türkiye No:18, Küçükçekmece. İstanbul, Reklam ver Yusuf Yapı, Inşaat-Mimarlık Gazi Mh., Okul Cd., No:48, Sultangazi İstanbul, Türkiye Reklam ver Yılmaz Construction QuarterlePereyras.BOLLENE.France Quartier ePereyras, BOLLÊNE, Reklam ver' görseli olabilir

Sadece Doğu Anadolu-Serhad Dediğimize Bakmayın Üste Fransadan firmalar gördüğünüzü gibi dünyanın herhangi bir ülkesinde istediğimiz firmayı istediğimiz gibi öne çıkarabiliyoruz.. Çünkü alanda hamal gibi çalışan yüzlerce gönüllü çekim kodlama haber ve çalışmalrı ile çağımızın havarileri, sahabileri  gibi insanlık için çalışıyorlar..

Bir şunu diyen bir yazı 'Rehber Kurumlarım Reklam kampanyaları Taleplerim Moderasyon agvncweyorayoicTmut Search Kuş Evi Restaurant Mahmutşevketpaşa Mah., Riva Yolu Cad., No:18/A, Beykoz, İstanbul, Türkiye Reklam ver Yılmazlar Rent Akşemseddin Esenyurt. İstanbul, Türkiye Reklam ver Bay Bayan Cocuk Giyim Kavacık Mah. kürşad Cad., No:3C, Beykoz, İstanbul, Türkiye Reklam ver Avşar Kaz Evi Yalı Mah., Turgut Ãzal Blv., No:61 Maltepe, İstanbul, Türkiye Reklam ver Adil Usta Merkez Fatih Mah., Ondokuz Mayıs Blv.. No:3A, Esenyurt, İstanbul, Türkiye Reklam ver SALİH İLETİŞİM Bahçe Yolu Cad.. o:62 Esenyurt. İstanbul, Türkiye Reklam ver Aven Metal Yapı Mescit Mah., Kafkas Sok., No:3, Tuzla, İstanbul, Türkiye Reklam ver' görseli olabilir

Bir şunu diyen bir yazı 'Rehber Kurumlarım Reklam kampanyalar Taleplerim Moderasyon Kurumlarım Search Kurum ekle İsim, veya drese iltre Saffet Balıkçılık Maden Mah., Hamdi PaÈa Çiftlik Bul Sarıyer, İstanbul, Türkiye Reklam ALAPER Gala Pera Restaurant Arap cami Mah.. Kemeraltı Cad.. No:6, Beyoğlu. İstanbul, Türkiye Reklam ver Gökbey Kasap Izgara Cad., No:153/A Sarıyer, Istanbul, Türkiye Rellam 3208 King Way Cafe Restaurant KING Anadolu Hisarı Mah., Toplarönü Sok., No:9, Beykoz, İstanbul, Reklam HAMİTOĞLU OTO ALIM-SATIM.. Doğan Araslı B., No:180, Esenyurt, istanbul, Türkiye Reklam ver Almina Temizlik Kurye Ortabayır Mah.. Nurdogan Sok., No:9. Kağıthane. stanbul, Türkiye Verileri doidur Kanatçı Murat Usta Reklam ver' görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi ve yazı çizgi filmi olabilir

Bir yazı görseli olabilir

Bir yazı görseli olabilir

Bir şunu diyen bir yazı 'Firma Rehberi AVM2 Belediyeler Eklenen Firmalar Dernekler DIGER YUSUF GAYRİMENKUL, İNŞAAT- EMLAK Akşemsettin Mah. Cengiz Topel Cad. yup stanbul Adana Tel:+902124173675 YAYIN 1] İmalat [8] >Gida-İnşaat[2] USTA PIDE KOKOREÇ.. Şeyhli Mah. Mevlana Mustafa Sokak 2/F Yeme- Içme 19] >İnşaat-Emlak [10] SALİH İLETİŞİM -ESENYURT Mahallesi Bahçeyolu [2] oTo Esenyut istanbul, 34800 Tekno Market [4] Tekstil GVM YAPI MARKET Sapanbağlar Mahallesi Ven Mithat PaÈa Caddesi Temizlik Sağlık [4] 43P 34893 Turizm-Hizmet [38] Yeme-içme (25] HAMI TOĞLU OTO ALIM-SATIM.. HACİ KEMAL İŞKEMBECİSİ Namık Kemal o:37/ Doğan Arashı Blv 34513 Esenyurtistanbul Adana +90212591 HACI UFUK DÖNER Merkez enimahalle Cad. Ng: Sanıyer İST Adana' görseli olabilir

Doğu Medya Genel Yayın Yönetmeni : Yusuf Yasin Sid

ETİKETLER : DOĞU ANADOLUNUN –SERHADIN GOOGLE’ U DOĞU MEDYA
Diğer Bilim-Teknik haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA