FATİH SİNAN YILMAZ ARDA-FED BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI..

FATİH SİNAN YILMAZ ARDA-FED BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI..

Fatih Sinan Yılmaz’da Ardahan dernekler Federasyonu (Arda-Fed) başkan adayı olduğunu açıkladı. Yılmaz, sadece Bir Bölgenin Değil Dünyadaki Bütün Ardahanlıların Başkan Adayıyım dedi..
Bu haber 2021-04-03 19:29:49 eklenmiş ve 654 kez görüntülenmiştir.

 

FATİH SİNAN YILMAZ ARDA-FED BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI..

 

16-Nisan 2021 Cuma günü yapılacak olan Ardahan dernekler Federasyonu (Arda-Fed) kongresi öncesi geçen hafta başkan adaylığını açıklayan Bozkaya’nın ardından bu hafta bir başkan adayı  daha çıktı.

Fatih Sinan Yılmaz’da Ardahan dernekler Federasyonu (Arda-Fed)  başkan adayı olduğunu açıkladı. Yılmaz, sadece Bir Bölgenin Değil Dünyadaki Bütün Ardahanlıların Başkan Adayıyım dedi.. 

Ardahan dendiğinde Spor, Siyaset, Gençlik ve  STK alanlarında akla gelen isimlerin başında Fatih Sinan  Yılmaz ismi öne çıkan simge bir isim. Ardahan’ın en renkli simalarından biri aynı zamanda..

Yılmaz siyasi partilerden STK’lara, Belediye başkan Adaylıklarından Milletvekili adaylıklarına  Ardahan la ilgili temsiliyet  dendiğinde zaman-mekan sınırlaması olmadan Türkiye geneli öne çıkan, kamuoyunca iyi tanınan bir hemşerimiz.. Onlarca STK’ ya üye  olan Yılmaz, halen  Uluslararası Akreditasyon Derneği Başkanlığını yürütmektedir...

 

ARDA-FED’E BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN FATİH SİNAN YILMAZ  SADECE BİR BÖLGE veya İLİN DEĞİL DÜNYADAKİ BÜTÜN ARDAHANLILARIN BAŞKAN ADAYIYIM DEDİ..

Bir 1 kişi, oturuyor ve takım elbise görseli olabilir

16-Nisan 2021 tarihinde yapılacak olan Ardahan dernekler Federasyonu (Arda-Fed) başkan adaylığını açıklayan Yılmaz, sadece belli bir bölgenin, ilin değil dünya genelindeki bütün Ardahanlıların adayıyım dedi..

 

Yılmazın adaylığı, şimdiye kadar neden adaylığını açıklamadı yönelik soruya ise pandemi koşullarını gerkçe göstrdi. Bu koşullarda hemşerilerimizin haytını riske atamama adına beklediklerini belirttiler..

 

YILMAZ TEK PROJEM VAR ARDAHAN FEDERASYONUNA YER ALACAĞIM..

 

Yılmaz bu devasa metropolde (İstanbulda) Ardahanlıların biribiryle buluşacak bir çatıya ihtiyaç var. Bu anlamda Federasyona yer alma projesi ile yola çıkacağız.. Bunu ilk 2 yıl içinde başarmasak başkanlığı bırakarım dedi..

 

FATİH SİNAN YILMAZ KİMDİR..

 

 

Fatih Sinan YILMAZ Kimdir:

 

Ahıska Türklerinden olan, Siyasi anlamda Ardahanın simgelrinden biri olan Demokrat Partinin Ardahandaki temsilcilerinden Raffet Yılmazın (Raffet Çavuş) torunu olan Fatih Sinan Yılmaz 1965 doğumlu.

Asker bir babanın oğlu olarak dünyaya gelen Yılmaz STK ve siyaset alanında Ardahanın önde gelen simalrından..

2009 yılında Ardahan bal festivali ağası seçildi. 2009-10 yıllarında Ardahan spora zenci futbolcu tranfeser ederek Ardahanın adını yerel ulusal basına taşıdı. Ardahan Hanak ilçesine kmlerce yol yaptırdı. Birkaç köye ise kendi adını taşıyan parklar yaptırdı.. Birçok seçimde Milletvekili adayı oldu. Belediye başkanı adayı oldu. Hepsinden önemlisi  20 yıla yakındır sürekli STK’larda koşan bir isim olarak öne çıktı.

Yılmaz,  ülkemizde ve dünyada önemli bir konumda olan ULAK- Uluslararası Akreditasyon Derneğinin başkanlığını yürütmektedir..

 

YILMAZIN BAŞKANI OLDUĞU 

ULAKDER.ORG DERNEĞİ AYRINTILAR TIKLAYINIZ..

Bir 1 kişi, gökyüzü ve yazı görseli olabilir

 

Fatih Sinan YILMAZ Kimdir:

Bir 1 kişi ve yazı görseli olabilir

 Uluslararası Kalite Uzmanı

Ahıska türkü olan ailenin 3. kuşağı olan yılmaz

1965 yılında doğdu .

İlkokula  Erzurum’da başladı  ve  Ankara’ da  bitirdi

Ortaokulu ve liseyi Gülveren lisesinde Ankara’da okudu

Karamürsel eğitim merkezinde okudu

İşletme fakültesini bitirdi 

Uluslararası kalite yüksek lisans yaptı

Amerikan Dil okulunu bitirdi

Amerika’da perry class ship Project katıldı

İngiltere’de Flag Officer Sea training Project tamamladı

İnternational  lead auditor ıso systems complete 

İnternational  17025  auditor training Project tamamladı

Evli ve dört kız evladı olan YILMAZ, İstanbul’ da  yaşamaktadır.

 

 

 

Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya