SIXIRPET- BEBEREG DERNEĞİ KONGREYE GİDİYOR..

SIXIRPET- BEBEREG DERNEĞİ KONGREYE GİDİYOR..

Yaptığı etkinliklerle, dayanışma geceleri ile bir köy derneğinden ziyade bir federasyonu andıran Sıxırpet-Bebereg tek liste ile seçime gidiyor..
Bu haber 2021-03-26 06:24:44 eklenmiş ve 176 kez görüntülenmiştir.

 

SIXIRPET- BEBEREG DERNEĞİ KONGREYE GİDİYOR..

 

Merkezi  Esenyurtta bulunan   Hoçvan Dernekler Federasyonu (hoc-Fed) Üyesi Sıxırpet-Bebereg  Köyü Sosyal  Yrd. Ve Kultur  Derneği 2. Olağan Genel kurulunu önümüzdeki cumartesi günü (27-03-2021) Esenyurt İncirtepe Kültür Merkezinde (Sarıkamış Şehitler Evi Fatih mahallesi) icra edecek. Kongre saat 11 den başlayarak akşam 17-18 saatlerine kadar sürecek..

 

Yaptığı etkinliklerle, dayanışma geceleri ile bir köy derneğinden ziyade bir federasyonu andıran Sıxırpet-Bebereg  tek liste ile seçime gidiyor.. Derneğin en önemli özelliği 2 köyü tek çatı altında birleştirerek  tek dernek yaparak bu alanda öncülük yapması da diğer dernek kuramayan birçok köye de ilham kaynağı oldu..

 

Mevcut başkan Fuat Yıldızın yeniden başkan adayı olduğu kongerde 2. Bir liste çıkmasa mevcut yönetim güçlendirilerek kongreye gidilecek..

Bir 1 kişi ve iç mekan görseli olabilir

Başkan Fuat Yıldız, genç girişimci bir işadamı olduğu gibi, STK alanında koşmasıyla da öne çıkan örnek bir  yönetici.

 

Fuat Yıldız,  Çelik kapı imalatında paslanmaz çelik üzerine önemli bir firma olan Yıldız Çelik Kapı Firmasını  2013 yılında kurdu.   İstanbul Merkezli  Firma, AVM’ler, okullar , camiler, Özel firmalar, ev ve iş yerleri , siteler, bankalar;  İnşaat alanında akla gelebilecek her sektöre çelik kapı başta olmak üzere kapı imalatında en önemli firmalardan biri. Bu sektörde hazır satılan birçok ürün adeta tenekeden göz boyamalarla insanlrın, binalrın güvenliği tehlikeye atılırken.. İşin uzmanı Yıldız çelik kapı, güvenlik, kalite, müşteri memnuniyeti ile adeta rekor kırıyor.. bu alanda giderek en önemli firmalrdan biri olmaya başladı..

 

Bünyesinde 5-10  işçi  isdihtam eden Yıldız Çelikkapı, işin durumuna göre  çalışan sayısını 50 ila 100 arasına çıkarabilmektedir.

Yıldız Çelik Kapı Ayrıntılar Tıklayınız..

 

Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya