MİLYONLAR, COVİT-19 NEDENİYLE DÜNYA DEVLETLERİNE DAVA AÇIYOR..

Covid-19 Opersayonu ile insanlığa zarar veren şirket, devlet ve siyasetçiler hakkında dünya genelinde davalar açılmaya, insanlık ve dünya ile oynayan bu küresel soytarılar ablukaya alınmaya başlandılar..
Bu haber 2021-02-21 19:14:51 eklenmiş ve 287 kez görüntülenmiştir.

 

DÜNYA HALKLARI, MİLYONLARCA İNSAN  İNSANLIĞA KARŞI YAPILAN BİR OPERASYON OLAN COVİT-19 NEDENİYLE  KÜRESEL FİRMALARA ve BUNLATRA UŞAKLIK YAPAN DÜNYA DEVLETLERİNE DAVA AÇIYOR..

 

Covid-19 Opersayonu ile insanlığa zarar veren şirket, devlet ve siyasetçiler hakkında dünya genelinde davalar açılmaya, insanlık ve dünya ile oynayan bu küresel soytarılar ablukaya alınmaya başlandılar.. Haklarında peş-peşe davalrın yanı sıra, dünya halklarının uyanması ile dünya genelinde devletlerin tümüde mercek altına alınmaya başlandılar..

 

II. NÜRBERG MAHKEMESİ KURULUYOR! PCR TEST SONLARI OLDU!

Artık PCR testi ile var edilen COVİD-19’un insan sağlığına ve ekonomiler  üzerinde getirdiği  zararlar tespit ediliyor ve dava konusu oluyor! 5gvirüsnews Haber Merkezi Berlin / 20 Şubat 2021

 

Tarihte Almanya’nın adı soykırım suçu ile anılması kaderi olacak!

 

Tüm zamanların en büyük II. Nürnberg davası büyümeye başladı. Almanya’da yeniden Nürnberg mahkemesi kurulmasına az kaldı!.. Konu yine soykırım, yine hitlerin öjenik hareketi takip ettiğini söyleyen Adolf Hitlerin ekibinden olan Prof. Christian Drosten. Ona Hitlerin, modern öjenik versiyonu diyebiliriz.

 

Davanın tetiğini çeken ise Amerikalı-Alman avukat Reiner Fuellmich. İlk hedef Christian Drosten’in Eurosurveillance de yayınlan ve öncesinde DSÖ’nün de kabul ettiği  Covid-19’un PCR tanı kiti makalesinin geri çekilmesi. Sonra da PCR tanı seti ile ortaya çıkan vaklar ve vaklar ile yaşatılan panik ve korku. Kapama gibi alınan tüm önlemler ile oluşan zararlar. Tabii ki yanlış pozitif tanısı ile yapılan tedavi sonucu hayatını kaybeden insanlar. Özetle dünyada 13 aydır devam tüm olumsuzlukların kaynağı Berlin’de yargılanacak!..  Yargılanan yalnızca Prof. Christian Drosten olmayacak, onunla birlikte davanın bir ucu DSÖ’ye, diğer bir ucu da Merkel’e kadar uzanacak, oralardan da Bill Gates’e.

 

İşte bu davaya ilişkin geçtiğimiz günlerde (17 Şubat 2021) uluslararası ağ üzerinde bir toplantı yapıldı.

 

Toplantını girişinde, Davos tarafından araçsallaştırılan Covid-19 skandalının sorumlularına dava açan Amerikalı-Alman avukat Reiner Fuellmich'in arkasındaki binlerce küresel avukatın himayesinde, bir "Toplu Eylem" in kurulmasıyla ikinci bir Nürnberg mahkemesi hazırlandığı ifade edildi.

 

Forum bu bağlamda, Reiner Fuellmich'in, değiştirilmiş katalitik konvertörler durumunda otomobil devi Volkswagen'i kınamayı başaran avukat olduğunu hatırlamakta fayda var. Ve Deutsche Bank'ı bir suç teşebbüsü olarak kınamayı başaran aynı avukattır.

 

Reiner Fuellmich'e göre Alman şirketlerinin tüm sahtekarlıkları, Covid-19 krizinin yol açtığı ve yol açtığı hasara kıyasla önemsiz. Bu Covid-19 krizinin adı “Covid-19 Skandalı” olarak değiştirilmeli ve tüm sorumlular, manipülasyon ve tahrif edilmiş test protokollerinden kaynaklanan sivil zararlardan yargılanmalıdır. Bu nedenle, uluslararası bir iş avukatları ağı, tüm zamanların en büyük haksız fiil davasını , bu arada şimdiye kadarki en büyük insanlık suçu haline gelen Covid-19 dolandırıcılık skandalını dava edecek. Anglo-Sakson yasasını kullanarak uluslararası düzeyde toplu bir eylem başlatmak amacıyla bir grup Alman avukatın girişimiyle Covid-19 soruşturma komisyonu da oluştu.

 

İşte Dr. Fuellmich'in 15 Şubat 2021 tarihli son yazışması;

 

Berlin soruşturma komisyonu tarafından 7 Ekim 2020 tarihinden bu yana yürütülen yüzlerce bilim insanı, doktor, ekonomist, hukukçunun duruşmaları kesinliğe yakın bir olasılıkla ortaya çıktı. Covid-19 skandalının hiçbir zaman bir sağlık sorunu olmadığını söyledi. Bu daha ziyade, yozlaşmış "Davos kliği" nin iktidarıdır. Davos kliği gayrimeşrudur. Çünkü Amazon, Google, Uber vb. Platformlar pazar paylarını ve servetlerini,  halkın küçük ve özellikle orta ölçekli işletmelerin cezai durumlarından istifade ederek elde etti. Halkın zararı bu kliğin elde ettiği kaynaklara el konularak  aktarılabilir.

 

Covid-19 Komitesi soruşturmasının durumu:

Avrupa Komisyonu aleyhine açılan bir aşının onayının iptali için temyiz,

 

New York'ta PCR testleri,

 

Alman davaları,

 

Kanada davaları,

 

Avustralya davaları,

 

Avusturya davaları,

 

Uluslararası Adalet Divanı ve

 

Avrupa'daki davalar insan hakları mahkemesi.

 

Bugüne kadar neyin tekrar tekrar onaylandığını gördük: yeni bir virüs (tamamen veya kısmen üretilmiş) olsun veya olmasın, virüsün tehlikesi mevsimsel griple hemen hemen aynı olan bir grip, o gripte,  ‘Covid-19 pandemisi’ olarak yeniden adlandırıldı.

 

O zamana kadar, Drosten'in PCR testleri bize bulaşıcı enfeksiyonlar hakkında hiçbir şey söyleyemedi. Sorunları daha da kötüleştirmek için, anticovid önlemlerinin neden olduğu sağlık ve ekonomik zarar o kadar yıkıcı oldu ki, tarihsel olarak benzersiz bir yıkım seviyesinden bahsetmek gerekiyor.

 

“Aşılama” olarak gizlenmiş genetik deneysel maddelerin enjeksiyonlarının artık kitlesel ölçekte ölümcül sonuçlar da dahil olmak üzere ciddi zararlara neden olması dışında, sağlığın hiçbir zaman tartışılmadığı gerçeği özellikle belirgindir. Dünya nüfusu, bu deneysel gen enjeksiyonları için hem yavaş hem de son derece hızlı bir kobay görevi gördü. Nüfusu paniğe sürüklemek için, maskenin zorunlu, yararsız ve tehlikeli takılması ve sosyal mesafenin faydasız ve verimsiz hale getirilmesi gibi tehlikeli ve zararlı sınırlama önlemler getirildi. Böylece popülasyon, enjeksiyonlara "hazır" idi.

 

Bu arada, sadece avukatlar değil - ve haklı olarak - giderek daha fazla insan, bu ölümcül önlemlerin derhal sona ermesine ek olarak, gerçekten bağımsız bir uluslararası mahkeme tarafından Nürnberg mahkemeleri modeline göre yargı denetimi talep ediyor. Böyle bir talebin bir örneği ve İngiliz doktor Dr Vernon Coleman tarafından bir adresten alınan hareketli bir alıntı aşağıdaki bağlantıda bulunabilir: https://youtu.be/T3DNV7v5i74 bağlantı youtube tarafından yayından kaldırıldı.

 

PCR test ile başlayan COVİD-19’u var etme projeleri, yine PCR ile bitti. Sırada bir yılı aşkındır devam eden bu akıl almaz şantaj durumunun bütün ayrıntıları ile anlatılmasına kaldı…

 

Tüm katkılarınızı ve davayı https://corona-ausschuss.de/sitzungen/  bu uzantıdan izleyebilirsiniz…

ETİKETLER : Covid-19 Opersayonu ile insanlığa zarar veren şirket devlet ve siyasetçiler hakkında dünya genelinde davalar açılmaya insanlık ve dünya ile oynayan bu küresel soytarılar ablukaya alınmaya başlandılar..
Diğer DÜNYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA