CORONAVİRUS İNSAN SOYUNU DÜNYADAN SİLME OYUNUDUR..

CORONAVİRUS İNSAN SOYUNU DÜNYADAN SİLME OYUNUDUR..
Bu haber 2021-01-10 10:29:16 eklenmiş ve 626 kez görüntülenmiştir.

 

CORONAVİRUS İNSAN SOYUNU DÜNYADAN SİLME OYUNUDUR..

 

Küresel soykırımcı siyonist sergerdeler yüzyıllardır ilaç, silah firmaları ile insanlığı dizayn ederlerken.. Amerikada olduğu gibi halkların uyanması harekete geçmesi.. Küresel siyonist sergerdelere karşı insanlığın uyanması.. Bu küresel soykırımcı siyonist sergerdelerin insan soyunun tümüne operasyon yapmasını da beraberinde getirdi.. İçinde bulunduğumuz yüzyılda ise bu firmaları gıda, genom, toprak-tohum, bilişim.. gibi alanlarla da alanlarını çeşitlendirerek Covit-19 alt yapısını oluşturdular.. (Covit-19 Nasıl Çıktı Tıklayınız..)

 

Dünya halkları içilerinde yer aldıkları ve küresel siyonist-soytarıların kontrol ettiği devlet aygıtını kontrole almasa devlet aygıtı üzerinden bu dizayn etme sürerse belli bir dönem sonra aynen hitler almanyası gibi insanlık küresel soytarılara karşı harekete geçemeyecek bir konuma çekilmektedir..

İnsanlık, dünya halkları küresel siyonist sergerdelerin insan soyunu düşürmeden, insanlık köleleşmeden siyyonist soykırımcı aile-firmalrı tesbit.. Bunları hesaba çekem; bunların düzeni değil nsanlığın tüm medeniyetlerinin bileşkesi olan bir dünya konfederasyonu ile insanlık bir an önce küresel siyonizme kapitalizme darbe indirmek zorunda.. Aksi bir önceki davos toplantıssında da belirttikleri gibi.. İnsanlık son insan nesli olabilir..

Küresel soykırımcı soytarılar şu anda ulus devlet üzerinden insanları dizayn ederken.. Halklar uyanınca bilinmeyen silahlarla vb. tüm insanlşığa karşı topyekün saldırıya geçecektir.. Dünya halkları uyanıp ortak örgütlerle devletler üstü ortak platformlar oluşturarak derhal harekete geçmek zorundaırlar..

Uyanın Bu Bir Oyun, Öyle Bir Oyun ki temeli yüzyıl önceden ulus devlet faşizminin kontrolu ile atılmış, insan soyunu dünyadan silme köleleştirme, bitirme oyunu..

 

 

Milli gazeteden Burhan Bozgeyikin yazısını olduğu gibi aşağıya alıyoruz..

 

 Uyanın! Bu bir oyun!

 Burhan Bozgeyik

 

Korona vak’asının ilk ortaya çıkmasından bu yana yaklaşık bir yıl geçti. Bu bir yılda dünyada olup bitenleri şöyle göz önüne getirip esaslı bir tahlil yaptığınızda, ortada dehşetli bir oyun olduğunu göreceksiniz. Dilerseniz bu “filmi” az geriden başlatalım… En son yapılan Davos toplantısını hatırlayalım… O toplantıya ülkemizden katılan Cüneyt Zapsu’nun çok mühim açıklamaları var. İnternetten bulup izleyebilirsiniz. Ben de o konuşmaya dayanarak “Son Normal İnsan Nesli” başlıklı bir yazı yazmıştım. Zapsu, “içeride” bundan sonra insanlığın kontrol altına alınmasının konuşulduğunu aktarmakta ve buna dair mühim ipuçları vermekteydi. İşte korona ile ilgili bütün gelişmeler, “küresel güç sahiplerinin” projelerinin hayata geçirildiğinin işaretleridir.

 

Dünyadaki mühim para kaynaklarından bir kısmını ellerinde bulunduran bir aile ile işbirliği yapan Çin’de korona vak’asının ortaya çıkması, bir pandomimden sonra orada vak’anın bıçakla kesilir gibi kesilmesi, peşinden aşının orada bulunması ve dünyaya pazarlanması bir tesadüf mü? Aşı, bu oyunun en mühim objesi. Onun için ondan başlayalım:

 

AŞI: Bir defa aşının mahiyetini hiç kimse bilmiyor. İçerisinde neler olduğunu da… GDO projesiyle insanların yediği gıdaların genetiğini değiştirenler ve ardından neredeyse nezle gibi kanser vak’alarının çoğalmasının müsebbipleri, aşı ile neler yapmaz... Bütün hastalıkların temel sebebi, vücut direncinin çökmesidir. Koronavirüse dayanamayanları araştırın, ekseriyetinin vücut dirençlerinin zayıflamış ya da zayıflatılmış kimseler olduğunu göreceksiniz. Şu aşıya karşı oldubitti alerjim ve zihnimde kocaman soru işaretleri var. Dünyadaki hiçbir idareci, “aşıyı mecbûrî yapmayı” aklının ucundan bile geçirmesin. Ama birçok siyâsî hâdiseyi önceden çizen meşhur bir çizgi romanda bunun da ipucunu gördük. Arkasında askerler olan bir kimseye zorla aşı vurulmaktaydı. HES uygulaması gibi, aşı vurunmayanların resmî dairelere giremeyeceği, seyahat yapamayacakları gibi bir şart getirilmesi korkunç bir uygulama olur. Gönüllü olarak vurunanlar vurunsun, kendileri bilir…

 

KÜRESEL TOTALİTER İDARE:

Koronavirüs münasebetiyle sanki bütün dünyada totaliter bir idare şekline gidilmiş vaziyette. Ülkemize bakınız. Darbeler devrinde bile bu kadar “sıkıyönetim” yoktu. Sokağa çıkma yasakları kesintisiz olarak haftalarca sürdü. Şimdi hafta sonları gece 20’den sabah 10’a kadar yasak. Her gün 65 yaş üzeri olanların saat 10-13 arasındaki vakitler haricinde sokağa çıkması yasak. 20 yaş altındakilerin 13-16 saatleri dışındaki zamanlarda sokağa çıkması yasak. Maskesiz dolaşmak yasak. O yasak, bu yasak… İnsanların ruh sağlığı ciddi olarak tehdit altına girmeye başladı…

65 YAŞ ÜZERİNE BU BASKI NİYE: 65 yaş ve üzeri yaşlar, insanların en olgun çağları. O insanlar belki de bir ülkenin beyni, kalbi, zembereği, dinamosudur. Ayrıca 65 yaş üzeri binlerce on binlerce işyeri sahipleri, esnaf var. Tarihimizde 80 yaş üzeri pek çok kumandan, kahraman vardır. Tiryaki Hasan Paşa, Cezzar Ahmet Paşa gibi… 65 yaş üzerindekilere böylesine bir muâmelenin yapılması, sokağa çıkma sınırlaması / yasağı getirilmesi ne derece doğrudur?..

 

LOKANTALARIN VE İŞYERLERİNİN KAPATILMASI:

Aylarca kapandıktan sonra açılan bazı işyerleri tekrar kapandı. Bunların arasında lokantalar da var. (Her ne kadar paket servise izin verilmekteyse de, bunu yapabilecek kaç lokanta var? Hem o paketi alanlar nerede yiyecek? Mesela Gaziantep’te cadde ve sokakta yemek yemek de yasak!) Geçenlerde çarşıda işim vardı, kahvaltı yapmadan evden çıkmıştım. Gastronomi şehri Gaziantep’te bir çorba içecek yer bulamadım. Hepsi kapalı idi. Peki ülkemizdeki on binlerce işyeri sahiplerinin dükkân kirasını, evi kirada olanların ev kirasını, işçilerin maaşlarını nasıl ödeyecekleri düşünüldü mü? Diğer kapalı işyeri sahiplerinin benzer problemlerine ne gibi çözüm düşünülüyor?

 

Evet, ortada inkâr edilemeyecek bir vakıâ var. Buna karşı insanlıkla “oyun oynayan” küresel güçlerin işaret ettikleri metotlar, gösterdikleri yollar ve çözümler dışında “millî çözümler” bulmalıyız. Allah’a şükür, bizim ülkemizde bin yıllık “devlet geleneği” var. Değerli devlet adamları var. Bilim insanları var. Düşünen insanlar var. El ele verip insan onurunu ayaklar altına almadan, hürriyeti tahdit etmeden, üretime sekte vurmadan, “sağlıklı” çözümler bulmalıyız. Bizim de “dinleyeceklere” söylenecek bir çift sözümüz var. Bir sonraki yazıda…

ETİKETLER : CORONAVİRUS İNSAN SOYUNU DÜNYADAN SİLME OYUNUDUR..
Diğer Genel-Güncel haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Dogu Medya -Dogukultur. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
DKM MEDYA GROUP -1
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
DKM MEDYA GROUP-2
TÜRKİYE-BÖLGE, FİRMALAR- İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA
SERHAT HABERLER
BAĞLANTILARIMIZ
STK-İŞ DÜNYASI MESAJLAR
STK-DERNEKLER
FİRMALAR-İŞ DÜNYASI
DOĞU KÜLTÜR MEDYA