AMERİKA’DA İÇ SAVAŞ GİDEREK BÜYÜYECEK,BÜTÜN DÜNYAYA YAYILACAK....

AMERİKA’DA İÇ SAVAŞ GİDEREK BÜYÜYECEK,BÜTÜN DÜNYAYA YAYILACAK....

ABD'de Beklenen iç savaş giderek bütün kıtayı sarmaya başladı..
Bu haber 2021-01-06 21:06:30 eklenmiş ve 461 kez görüntülenmiştir.

AMERİKA’DA İÇ SAVAŞ GİDEREK BÜYÜYECEK,BÜTÜN DÜNYAYA YAYILACAK....

 

 

Vahşi kapitalizm, siyonist soykırımcılar oyun, kupmas kurma, soykırım, gasp talan-yalanla yüzyıllardır dünyayı esir aldılar..

 

Yurt arayışında, daha iyi bir yaşam arayışındaki insanların Amerikaya çıkarma yapması ile Katil Kraliçe ve etrafındaki siyonistler hem amerikaya çıkan Avrupalıları, hemde o kıtanın, coğrafyanın gerçek sahiplerini soykırıma uğratıp, kırıp egemenliklerini  kurmaya çalıştılar.. Kuzey-Güney savşlarından sonra abd kuruldu..

 

Dolar çetesi başta olmak üzere abd siyonizminin bütün dünya halklarına kumpas, soykırım ve gaspı dayatması.. Siyonist çeteler Amerikan halkının uyanması ile amerikayı terk ettiler, çine kaydılar..

 

Şu anda siyonistlerin 1. Öncelliği uyanan Amerika kıtasını, uyanan Amerikanın halkını  nasıl düşürürüz, düşürme kontrole alamasak amerikayı nasıl yıkarız planını zaten çine kayarlarken hayata geçirmişleerdi..

 

Gerçeklerin üstüne beton dökebilirsiniz.. Ama filizlenip ortaya çıkarlar..

Siyonistler kızılderililerin soykırımı..

Osmanlının yıkımının ardından Kürtlerin soykırımı, kurdistanın parçalanması. Ermeni-rum tehciri..

Askeri darbelerle, mosad-cia, m-15  operasyonları ile dünya halklarına insanlığa karşı işledikleri suçlar.. Bilim adamından siyasetçiye güvenlikçiye bürokrata firmaya insanlığa karşı işledikleri suçlar..

Kennedy başta olmak üzere amerika ve dünya genelinde yüzbinlerce faili meçhul cinayet

Kominizm-kapitalizm oyunları ile dünyayı kutuplaştırıp insanlığın bilimde ilerlemesini durdurma insan soyunu dünyaya haps etme şeytani planı..

Terörist-siyonist  israilin inşası..

Japonyaya attıkları atom bombası

Marshall planlarıyla ülkemizinde içinde bulunduğu birçok ülkeye biyolojik saldırı..

Ve siyonizm şu anda çin ve israil kanalıyla.. 2.nazi dalgası peşinde bütün insanlığı virüs, nükleer savaşlar gıda-genom, biyolojik –kimyasal hertür silahı kullanarak insan soyunu av hayvanına çevirme gerekirse dünyamızı insan soyu ile yok etme modunda..

Bu yüzden Amerikada  kı uyanış tüm insanlığın kaderini ilgilendirmektedir..

Siyonizme karşı bütün dünya halkları amerikan halkı yanında durarak abd mevcut siyonist sitemi yıkılarak amerikanın amerikan halkının olduğu gerçek bir demokrasi inşa edilmeli..

 

Kızılderili, Filistinli, Suriyeli çocuk .. Siyonizmin soykırıma uğrattığı tüm halklar insanlık ve dünya durdukça siyonistleri takibe alacaklar.. Bu sergerdelerden soykırım-gasp hesabını  soracaklardır.. İşte siyonizim vahşi kapitalizm, katil kraliçe ve bunların tc –iran vb. diktatörlüklerdeki siyonist ayakları bu hesabı vermemek için oyun üstüne oyun kurguluyorlar..

 

Ama bu yüzyıl içinde dünya halkları dünya konfederasyonu kuracak,  siyonizm –vahşi kapitalizim soykırım, insanlığa karşı işlediği suçlarından dolayı yüzyıllar geriye gidilerek yargılanacaklardır..

 

Dünyanın asıl sorun bin yıllardır insanlığı derinden saran derin siyonist-kapitalist işgal sorunudur.. İnsanlık bu işgali sonlandıramasa insanın var olmayacağını görmeye başladı.. Bu yüzyıl insan soyunun siyonist-kapitalist işgalden çıkma ve hesap sorma yüzyılı olacaktır..

Amerikada ki uyanış bütün dünyayı saracak, dünyayı saran siyonist ağı deşifre hesaba çekme  ve insanlık dünya konfederasyonuna geçecek.. Bu hesaptan kaçmak içi siyonizm çin-israil ikilemi ile dünyayı düşürmenin peşinde..

 

DÜNYADAKİ BÜTÜN OTORİTER REJİMLER-DİKTATÖRLÜKLER IRK-IRKÇILIK ÜZERİNE KURULAN BÜTÜN DEVLETLER YIKILACAKLARDIR..

 

Bundan dolayı halklarını esarete alan çin gibi, iran gibi, tc gibi, kuzey kore gibi, terörist israil, uyduruk arap rejimleri, asya ön asyadaki  mafya çete devletleri..  gibi.. ne kadar diktatörlük halk düşmanı rejim varsa,ırk-ırkçılığı esas alan uyduruk rejim varsa hepsinin yıkılıp halkların önünün açılacağı demokrasilerin inşası kıtalar bazında da demokratik federasyonların inşası  hayata geçecektir..

Sonuç olarak bu gezegen var oldukça insana ve canlı yaşama doğaya karşı işlenen hiçbir suç gizli kalmayacağı gibi binyıllardır ustaca gizlenen soykırım, gasp, talan, yalan ve kumarla dünyayı işgal eden siyonist-kapitalizm bütün aykaları ile deşifre edilip hesaba çekilecektir..  Siyonist vahşi kapitalizim bu hesabı vermemek için dünyayı ve insanlığı nasıl yıkarım oyunlarını  virus, gıda,  genom, ile  faşist ulus devletle, terör ordu örgüt ve lejyonları ile bütün gezegene dayatmış bulunmaktadır.. Son kertede ise çin gibi israil gibi kümenlendikleri ülelerdeki nükleer vb. silahlarla hem o halkları hemde dünyayı düşürmeye bakacaklar..

 

 

 

ABD YIKILMA SAVAŞI, İÇ SAVAŞI  BAŞLADI..

 

ABD büyük küresel soykırımcı sermaye tarafından çoktan yıkılımıştı. Bu sermaye Çini merkez yaparken..

2. büyük ana gelişme ise ABD halkının artık siyaseten dizayn edilemeyeceği, terörist israil gibi yapılanmaları artık sırtında taşıyamayacağı gerçeğiydi..

Nerden bakılırsa bakılsın eski ihtişamlı abd olmayacak birbirinden kopan bağımsızlaşan, atomizasyona uğrayan zayıf devletçiklere dönüşecek abd..

Amerika kıtası halkları bu yıkım darbesinin ardından Rusya gibi Asya halkları ile bütünleşme dönemine girerek Dünya konfederasyonu fikrine kayacaklar..

Aksi abd ile yüzyıllardır dünyayı düşüren küresel siyonist soytarılar çin-israil ikilemi ile tüm dünyayı yerlebir edecek bir aşamaya geçmiş bulunmaktadırlar..

İnsanlık bu nazi-siyonist dalgaya kitlenecek.. Rusya, Avrupa (Almanya gibi devletler..), Latin Amerika insanlığı saran bu 2. Nazi siyonist dalgayı ne kadar erken bile çıkarırsalar dünyamız bu yeni süreci o oranda az hasarlı atalatacaktır..

Dünyanın iyice çivisi çıkmadan insanlık bin yılların kazanımlarına sahip çıkarak acilen dünya konfederasyonu fikri etrafında buluşmalıdır..

Aksi dünyamızın nereye savrulacağını kestirmeninn imkanı kalmayacaktır..

ABD’deki iç savaş hergeçen gün giderek büyüyecek.. Dünya halklarının Amerikan halkının yardımına koşmasının zamanı..

 

ABD'de seçim kaosu! Trump destekçileri Kongre binasını bastı

 

ABD Başkanı Donald Trump'ın Washington DC'deki 'seçim sonuçlarını kabul etmeyeceğini' belirttiği mitinginin sonrasında destekçileri barikatları aşarak Kongre'ye girmeye çalıştı. Polisle çatışmanın yaşandığı olaylar sonrası oylama durdurulurken Başkan Yardımcısı Mike Pence sığınaktan tahliye edildi.

 

ABD Kongresi yeni başkanı resmi olarak onaylamak için toplanırken, Trump destekçileri başkent Washington DC'de "Çalmayı Durdur" mitinginde bir araya geldi. Binlerce Trump destekçisinin katıldığı mitingin ardından göstericiler Kongre binasına yürüdü.TRUMP DESTEKÇİLERİ POLİSLE ÇATIŞTIKongre binası önündeki ilk polis bariyerlerini aşmayı başaran göstericiler, "ABD Trump'ı istiyoruz", "Biz kazandık", "Özgürlük" ve "Çalmayı bırakın" sloganları atarak, kongre binasına girmeye çalıştı. Bazı göstericiler polis tarafından gözaltına alındı. Güvenlik güçlerinin tüm çabalarına rağmen göstericiler ikinci polis barikatını da aşmayı başardı. Polis ekipleri göstericileri dağıtmak için göz yaşartıcı gaz ve cop kullandı.

 

 

ABD'de Trump destekçileri Kongre binasını bastıPENCE SIĞINAKTAN TAHLİYE EDİLDİABD basınında yer alan haberlere göre, Kongre binasında çıkan olayların ardından binanın kilit altına alındığı ve Başkan Yardımcısı Mike Pence'in tahliye edildiği bildirildi.TRUMP SEÇİMİ KABUL ETMEYECEĞİNİ SÖYLEDİDonald Trump, 3 Kasım 2020'de yapılan başkanlık seçimlerinde karşısında yer alan aday Joe Biden'a yenilmesinin ardından, bugün Washington'da yapılacak Kongre oturumunu takip etmek üzere toplanan yandaşlarına 'seçim sonuçlarını kabul etmeyeceğini' söyledi. Trump, ABD basınını da hedef alarak, "Bugün burada 100 binlerce kişi bizim için toplandı. Ama yalancı basın bunu görmek istemiyor" diye konuştu.GEORGIA'DA DA SİLAHLI YÜRÜYÜŞBBC'de yer alan habere göre Georgia eyaletinin Atlanta kentinde de bir grup Trump taraftarı uzun namlulu silahlarla eyalet binasına doğru yürüyüşe geçti.Washington'daki gösteride, bazı kişiler silah bulundurmaktan dolayı gözaltına alınmıştı ancak Georgia'daki yasalara göre kişilerin açıkça silah taşıma hakkı bulunuyor.Georgia'da bugün iki senatör koltuğu için seçim düzenlenmişti, Demokratların önde götürdükleri seçimi kazanmaları durumunda ABD Senatosu'nun da kontrolünü ele geçirecek.ABD'de Trump destekçileri Kongre binasını bastı

Diğer DÜNYA haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya