İŞ ADAMI ÖZTÜRK DOĞDUĞU TOPRAKLARI UNUTMADI..

İŞ ADAMI ÖZTÜRK DOĞDUĞU TOPRAKLARI UNUTMADI..

Tekstil sektörü başta olmak üzere uluslararası alanda iş yapan ülkemizin önde gelen iş adamlarından Mameks Tekstil YK Başkanı iş adamı Doğan Ağabey Öztürk bu zorlu süreçte ihtiyaç sahibi aileleri, doğduğu toprakları unutmadı.
Bu haber 2020-12-15 14:32:28 eklenmiş ve 481 kez görüntülenmiştir.

 

İŞ ADAMI DOĞAN AĞABEY ÖZTÜRK DOĞDUĞU TOPRAKLARI UNUTMADI, İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE YARDIM ELİNİ UZATTI..

 

Tekstil sektöründe uluslararası alanda iş yapan ülkemizin önde gelen iş adamlarından  iş adamı Doğan Ağbey Öztürk bu zorlu süreçte ihtiyaç sahibi aileleri, doğduğu toprakları unutmadı. Böylesi olağanüstü dönemlerde yardımşlaşma ve dayanışmanın en üst boyuta çıkarılmasının en önemli zaman dilimi olduğunu belirten Öztürk, bu tür süreçlerde yrd. Ve dayanışmanın en üst boyuta çıkarılması gereken dönemler olduğunu belirterek onlarca aileye yardımda bulundu..

 

Hoçvan Dernekler Federasyonu Üyesi Sıxırpet-Bebereg (Samanbeyli-Döşeli Köyü) Derneği aracılığıyla derneğin belirlediği ihtiyaç sahibi ailelere ulaşan Öztürk zor durumdaki birçok aileye yardımcı oldu..

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, Efkan Demir, Adil Özer, Huseyın Bıngol, Korkmaz Koç, Erol Avşar, Fuat Avsar, Recep Yıldız ve Oktay Sit dahil, ayakta duran insanlar, oturan insanlar, sakal ve iç mekan 

İhtiyaç sahiplerini belirleyen ve iş adamına taşıyan Dernek Başkanı Fuat Yıldız, YK üyesi Ercan Öztürk ,  İş adamı Doğan Ağabey Öztürkün oğlu Robin Can Öztürkle birlikte yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar. Başkan Fuat Yıldız ve  derneğin yönetim kurulu kendileri aracılığıyla yaptığı yardımdan dolayı işadamı Öztürk'e ve oğlu Robin Can'a teşekkür ettiler..

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Necat Askeroğlu dahil, ayakta duran insanlar ve sakal 

Öztürk ihtiyaç sahibi birçok aileye yardım ederken.. basına yaptığı açıklamayı da olduğu gibi sizlerle paylaşıyoruz..

 

Öztürk, “Halen devam eden covit-19 pandemi süreci dünyadaki bütün herkesin hayatını etkilemeye devam ediyor.

Tabii bu süreçten en çok zarar gören, en çok etkilenen kesim dargelirli ve işini kaybeden insanlar.

 

Kapalı bir ortamda küçük evlerde yaşam zorunluluğu yoksullukla birleşince çok daha büyük sorunlara, sıkıntılara ve acılara yol açmaktadır.

 

Unutmayalım, yaşam tüm canlılarla ve hep birlikte birbirine saygı, sevgi ve birbirine dokunarak değer ve anlam kazanır..

Bu bağlamda  oğlum Robin Can’ın fikri ve talebiyle birlikte çalışarak   köyümüz derneğinin tespit ettiği ihtiyacı olan 40 aileye,hemşerilerimize, arkadaşlarımıza bir katkıda bulunmak istedik.

 

En yakın çevremizden başlayarak bu dokunuşları yapmak artık bir yaşamsal zorunluluk haline gelmiş durumda. Destek olan herkese teşekkür ediyoruz. “

 

Böylesi zorlu bir dönemde toplumsal yardımlaşma ve dayanışma alanında ortaya koyduğu duyarlılık ve örnek davaranışından dolayı Federasyon, il-ilçe-köy STK’lar da Öztürke teşekkür ettiler. STK’lar yaptıkları ortak açıklamalarla pandemi nedeniyle asıl yardımlaşma ve dayanışmanın bu zaman diliminde yapılmasının önemli olduğunu ve bu süreçte iş dünyası başta olmak üzere herkesi ve kesimi duyarlı olmalarını, toplumsdal alanda herkesin ve kesimin birbiriyle işletişim ve irtibat içinde olmasını istediler..

 

 

 

 

 


Diğer İS-STK haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya