Nasıroğlu’ndan Teşekkür Mesajı..

Nasıroğlu’ndan Teşekkür Mesajı..

Ardahanlı İşadamı MAKTEKSER Anonim Şirketinin sahibi Ali Rıza Nasıroğlu Annelerinin vefatı dolayısıyla acılarını paylaşan herkese teşekkür ettiler..
Bu haber 2020-10-08 15:13:04 eklenmiş ve 342 kez görüntülenmiştir.

Nasıroğlu’ndan Teşekkür Mesajı..

 

İş dünyamızın önde  gelen temsilcilerinden, sivil toplum ve STK alanına katkıları ile tanıdığımız Ardahanlı İşadamı MAKTEKSER Anonim Şirketinin sahibi Ali Rıza Nasıroğlu Annelerinin vefatı dolayısıyla acılarını paylaşan herkese teşekkür ettiler..

 

Ali Rıza Nasıroğlu’ndan Taziye Teşekkür Mesajı

 ‘’İnna Lillâhi Ve İnna İleyhi Raciun’’

“Acımız çok büyük lakin rıza, tevekkül ve inkıyadımız kuvvetlidir” 05.10.2020 Tarihinde ebediyete intikal eden merhume Annem YETER NASIROĞLU’ nun vefatı dolayısıyla bizleri yalnız bırakmayarak acımızı paylaşan, taziyemize iştirak eden, telefonla taziyelerini bildiren, sosyal medya üzerinden taziye mesajı yollayan evimize kadar gelerek acımıza ortak olan tüm dostlarımıza, akrabalarımıza, ARDAHAN lı Hemşehrilerimize, İş insanlarına, Siyaset ve STK ların seçkin temsilcilerine, Basın mensuplarına.

 

Yüksek beşeri değerlerle mücehhez fertleri tarafından gösterilen tesanüt, beni ve kederli ailemi ziyadesiyle duygulandırmış ve onurlandırmıştır.

 

Cümle geçmişlerimize Allah’tan rahmet, herkese sağlık ve afiyet diler NASIROĞLU Ailesi olarak baki selam ve saygılarımızı iletiriz..

 

NASIROĞLU Ailesi Adına  - ALİ RIZA NASIROĞLU

 

VEFAT HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ..

Ali Rıza Nasıroğlu’ndan Taziye Teşekkür Mesajı

 

 

Diğer İS-STK haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya