KAR-DER’DEN, SAHİPSİZ OYUNCAK, OYUNCAKSIZ ÇOCUK KALMASIN KAMPANYASI..

KAR-DER’DEN, SAHİPSİZ OYUNCAK, OYUNCAKSIZ ÇOCUK KALMASIN KAMPANYASI..

Ataşehir Belediye başkan yardımcımız Orhan Çerkez’in Başkanı Olduğu Kars-Ardahan-Iğdır Dayanışma Merkezi (KAR-DER) yönetimi çocukları sevindirecek çok önemli bir etkinliğe imza atmaya başladılar..
Bu haber 2020-09-29 17:47:54 eklenmiş ve 151 kez görüntülenmiştir.

KAR-DER’DEN, SAHİPSİZ OYUNCAK, OYUNCAKSIZ ÇOCUK KALMASIN KAMPANYASI..

 

Ataşehir Belediye başkan yardımcımız Orhan Çerkez’in Başkanı Olduğu Kars-Ardahan-Iğdır Dayanışma Merkezi  (KAR-DER) yönetimi çocukları sevindirecek çok önemli bir etkinliğe imza atmaya başladılar..

 

Kar-Der İstanbul geneli sahipsiz, kullanılmayan oyuncakları toplayarak yıkama, temizleme ve hijyen işlemlerinin ardından kolilelere doldurarak Kars-Ardahan-Iğdırlı çocukların çokça sevinecekleri harika bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor..

 

HABERİN FOTO GALERİSİ TIKLAYIN..

 

 

Bu günlerde derneğe ve dernek merkezine İstanbul genelinden oyuncak akmaya başladı..  Temizlik ve koli işlemleri yapılan oyuncaklar yakın bir zamanda bölgemizdeki çocuklarla buluşacak..

 

 

 

Kar-Der’in başlattığı Çocukları çokça sevindirecek olan “Sahipsiz Oyuncak, Oyuncaksız Çocuk Kalmasın” etkinliği bütün hızıyla devam ediyor..  10 Eylülde başlayan kampanya  20 Ekim’e kadar devam edecek.. Ardından toplanan oyuncaklar bölgedeki çocuklarla buluşacak..

 

HABERİN FOTO GALERİSİ TIKLAYIN..

 

 

Kar-Der hergün açık olan bir derneğimiz olduğu gibi dernekte yöresel ürünler bal-yağ-kaşa-peynir gibi yöresel ürünler bulunmakta satılmaktadır..

 

 

Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya