Prison Break 6. sezonuyla geri geliyor..

Prison Break 6. sezonuyla geri geliyor..

Günümüz dünyasının devlet adı altında bazı aile ve firmalar tarafından nasıl esir alındığını bütün dünyaya en iyi şekilde kavratan dizilerden biri Prison Break..
Bu haber 2020-09-24 11:36:37 eklenmiş ve 162 kez görüntülenmiştir.

Prison Break 6. sezonuyla geri geliyor..

 

Günümüz dünyasının devlet adı altında bazı aile ve firmalar tarafından nasıl esir alındığını bütün dünyaya en iyi şekilde kavratan dizilerden biri Prison Break. Gelecek yeni sezon nasıl olacak .. ama geçmiş teki dizi insanlığı 3 boyutlu düşünmeye iten dünyanın en önemli başyaptılarından biri diyebiliriz..

 

Gelecek sezonda siyonist kapitalist dizinin asıl kimyası ile oynayıp bozabilir.. Zaten böyle bir şık olduğunda çöp olur düşer.. Ama Prison Break geçmiş sezonları tam bir dünya klasiği milyarları etkiledi ve uyandırdı. Dünyamızın gelecek siyasal şekillenmesinde önemli bir dönüm noktası oldu..

 

Prison Break dizisinin sevilen oyuncusu Dominic Purcell sosyal medya hesabında merak uyandıran bir paylaşım yaptı.

 

Tüm dünyada pek çok izleyicisi bulunan Prison Break dizisinin sevilen oyuncusu Dominic Purcell, bir dizi söylentiye cevap vermek için Instagram hesabından merak uyandıran bir paylaşım yaptı.

 

Metro'nun haberine göre Purcell paylaşğı fotoğrafıyla birlikte şunları söyledi:

 

“Söylenti 1. Yaşlıyım, evet, 50 yaşındayım. Söylenti 2. Kelim. Hayır saçım var ama insanlar tıraş etmemi istiyor. Söylenti 3. Prison Break’in 6. sezonu gelecek mi? Evet. Söylenti 4. İnsanları seviyor muyum? Hayır. Toplu olarak değil. Kesinlikle hayır.”

 

Diğer detayların yanı sıra oyuncunun pek çok hayranı Prison Break detayından epey heyecanlandı. Öte yandan siyonist kartel  Fox’ta yayınlanma  ihtimali dizinin kimyasını bozabilir..

Diğer Kultur-Sanat-Yasam haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya