DOĞU ANADOLUNUN –SERHADIN GOOGLE’ U DOĞU MEDYA

DOĞU ANADOLUNUN –SERHADIN GOOGLE’ U DOĞU MEDYA

Hayal bile edilmesi güç, Doğu Medya iş hacminize göre cironuza 1 milyondan on milyonlara varan bir katkı yapmaktadır. Ve tüm hizmetlerini para tanrısını çiğneyerek yapmaktadır..
Bu haber 2020-08-23 09:42:17 eklenmiş ve 837 kez görüntülenmiştir.

DOĞU ANADOLUNUN –SERHADIN GOOGLE’ U DOĞU MEDYA

 

Yerel, ulusal, küresel, sahadaki elemanları ile yazılımcıları ile birbirinden bağımsız fakat birbirini tamamlayan gönülüller ordusuyla, dalında uzmanlardan oluşan  kadrosuyla Doğu Medya Tanıtımda dünyanın en iyileri arasında yer alan bir firma. Hayal bile edilmesi güç, Doğu Medya iş hacminize göre cironuza 1 milyondan on milyonlara varan bir katkı yapmaktadır. Ve tüm hizmetlerini para tanrısını çiğneyerek yapmaktadır..

 

Firmalarınız Google-Yandex gibi arama motorlarına dağıtım, arama motorları haritalara işleme yayma.. Doğu Medya yıllık 10-15 milyon rakamları ile ülkemizde  ve dünyada tanıtımda ilk sıralarda yer alan bir firma olduğu gibi, çağımızın en önemli ihtiyacı olan data-bilgi açığını kapatarak firma –iş dünyasına en hayati katkıyı ve desteği sunmaktadır..

 

Doğu Medya, Firma yada iş yerinin hacmine göre firmalara  1 milyondan 5-10 milyonlara varan katkılar sunmaktadır. Doğu Medyanın  Firma ve iş dünyasına katkısı yıllık bazda en az 40-50 milyon gibi rakamlara tekabül etmektedir..

 

Alandaki yerel rehberlerimiz Google da yıllık 8-10 milyon rakamlarını rahatlıkla yakalamaktadırlar..

 

Bir şunu diyen bir yazı 'Local Guides 2020 20 2020'deki katkılarınız için teşekkü ederiz Bu yıl dünya çapındaki milyonlarca Yerel Rehber ile birlikte, diğer kullanı güvenli bir şekilde gidebilecekleri en iyi yerleri (veya sipariş verebilece mekanları) bulmasına yardımcı oldunuz. Güncel bilgilere ulaşmanın hiç c kadar önemli hale geldiği 2020 yılında yorum, fotoğraf ve güncellemelerin kullanıcıları bilailendirdiniz. Yeni yıla başlamadan önce, 2020'de Google Haritalar'da pasarılarınıza gả' görseli olabilir

 

Firma başı yıllık bazda 100 ila 500 arasında foto-görsel, haber, video.. işlenerek, kodlanarak yayınlanmaktadır iş yerlerinin firmaların tanıtımı yapılmaktadır..

 

 Yapılan İşlemler:

 

Google,  Yandex  gibi küresel arama motorlarında, bu motorların harita kısımlarında kodlanan resimlerin yayılımı ki genel toplamda 10-15 milyona varan gösterimlerle Doğu medya tanıtımda dünya genelinde ilk % de 1 içindedir..

 

Sosyal medya dağıtım..

50 bin rakamlarını geçen

 facebooklarımız,

twetter,

 instegram

Whatsapp

gibi sosyal medya platformlarında paylaşım..İhtiyaç duyduğumuzda diğer bölge ve ülkelrdeki arkadaşlarımızın temsilcilerimizinde sosyal medya ağlarını, temsilci sistelerimizi de kullanmaktayız..

 

  Onlarca Web Sitesinde haber ve web sayfası desteği

İş dünyası firmalar firma rehberi

İş dünyası firmalar sitesi 

STK-Dernekler Sitesi

İş stk mesajla sitesi

İş –siyaset-stk sanat dünyası haberleri

Doğu medya genel yayın portalı ..

 

Gibi onlarca sitede yıl içinde haber ve çalışmalarla desteklendiği gibi, iş dünyası firmalar ve firma rehberinde de her yıl onlarca foto ad-adres kodlanarak İstanbul merkezli dağıtım yapılmaktadır..

 

 2000’li yıllarda faaliyete geçen firmamız toplumsal alana duyarlı, sivil topluma duyarlı, yakın çevresinden başlayarak yaşadığı ülkede yakın çevresinden dışarıya doğru insana-vatandaşa, ülkesine ve dünyaya katkı sunan iş-stk-siyaset-sanat dünyasına ücretsiz katkı yapan bir firmadır..

 

 

Doğu Medya bir domain (İŞ DÜNYASI - FİRMALAR (isdunyasi-firmalar.com)) isim tanımla ve firmanızın internet ortamında dolaşımını sağlayan bir firma olduğu gibi..

 

 

 

Yazılımcısı, yerel, ulusal, küresel gönüllü temsilcileri ile de tanıtım firmalarının yıllık 100-150 bin, 500 binlere varan tanıtım ücretlerini kurulduğu günden beri  ücretsiz olarak yerine getiren  bir firma olarak öne çıkan doğu medya.. Yüzlerce insanımızın vatandaşın iş dünyasında, stklarda sağlam bir şekilde yükselmesi, büyümesinin de de önünü açan bir firma..

 

DOĞU MEDYA KAR AMACI GÜTMEYEN ANTİ KAPİTALİST BİR FİRMA..

 

Doğu Medyanın hizmetlerini, iş-stk-sanat dünyası, vatandaşa katkısını hayal etmek bile zor.. Yıl boyunca gönüllülerden oluşan bir ordu hizmetinizde sizi büyütüyor. Bulunduğunuz alanda en öne çıkıyorsunuz. Kuruluş felsefemiz insanın, vatandaşın gelişimi üzerine olduğu gibi kar amacı gütmeyen yapımızla dünyada tek örneğiz.. Hayal edilmesi güç bir işi yapıyoruz. Sizi hedef kitlenize müşteriye taşıyarak siz fakına bile varmadan işinize firmanıza değer üstüne değer, cironuza hayal edilmeyecek katkılar sunuyoruz..

 

Bir bütün olarak akıllı yaşamın, canlı yaşamın daha iyi koşullarda yaşaması için elimizden gelen neyse yapmaya çalışıyoruz. Ve bu düşüncemiz bizi tanıtımda dünyanın en iyileri arasına koydu..

Doğu Medya gezegenimizde bu tür görüntülerin ortaya çıkmaması, insanın insan tarafından sömürülmediği, insanın insana ve canlı yaşama oyun yapmadığı bir dünyanın inşası felesfesiyle yola çıkan yerelden evrensele özgürlüğün temsilcisi bir firmadır..

 

 Doğu Medya iş-stk-siyaset-sanat dünyasının destekleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir, stk ve sivil toplumu baz alarak çalışan doğu medyanın patronu vatandaştır..

 

YAZILIMCI VE TEMSİLCİLERİMİZLE HERYERDEYİZ..

 

İLETİŞİM-İRTİBAT..

 

7/24 bize whatsap üzerinden ulaşabilirsiniz.. +90 535 412 01 01

 

Bizimle Whatsaptan iletişime geçin, Firmanızla kendinizle ilgili bilgileri atın sizi dünya çapında yayılmanın yanı sıra bulunduğunuz yerde en önlere çıkaralım, büyütelim..

 

Kurumsal Mailimiz:

info@dogukultur.com

SADECE GOOGLE DEĞİL YANDEX GİBİ ARAMAM MOTORLARINA SİZLERİ İŞLİYORUZ..

 

Sadece Doğu Anadolu-Serhad Dediğimize Bakmayın Üste Fransadan firmalar gördüğünüzü gibi dünyanın herhangi bir ülkesinde istediğimiz firmayı istediğimiz gibi öne çıkarabiliyoruz.. Çünkü alanda hamal gibi çalışan yüzlerce gönüllü çekim kodlama haber ve çalışmalrı ile çağımızın havarileri, sahabileri  gibi insanlık için çalışıyorlar..

 

Doğu Medya Genel Yayın Yönetmeni : Yusuf Yasin Sid

Diğer İs Dünyası haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya