Güvenin Adresi YILMAZLAR Rent A Car

Güvenin Adresi YILMAZLAR Rent A Car

Yılmazlar Rent A Car otomobil kiralamda tercih edilen firmalar arasında giderek 1 numaraya çıkmaya başladı..
Bu haber 2020-08-08 07:36:20 eklenmiş ve 478 kez görüntülenmiştir.

 

Güvenin Adresi YILMAZLAR Rent A Car

 

Yılmazlar Rent A Car otomobil kiralamda tercih edilen firmalar arasında giderek 1 numaraya çıkmaya başladı..

Her geçen gün araç fiyatlarının artıp ve araç kiralamanın daha uygun olduğu bu günlerde, rent a car firmaları ön plana çıkmaktadır. YILMAZLAR rent a car da bu sektörde bölgede güvenin simgesi haline geldi

 

Ersin Yılmaz, Serkan Yılmaz ve Tarkan Yılmaz’ın bir araya gelerek, Akşemseddin mahallesi 227 sokak No:1 D/8 Ömeroğlu iş merkezi (Depo Durağı) Esenyurt/ İstanbul adresinde yıllardır hizmet vererek adeta bölgede güvenin simgesi haline gelmiş durumdalar.

 

Hizmet sektöründe kalite, uygunluk ve güvenin bir arada olduğu Yılmazlar Rent A Car oto kiralamada il dışı dahil olmak üzere, 81 ilde hususi ve ticari marka araçlarıyla hizmet vermektedir. Dünyanın önde gelen markaları olan Mercedes ve BMW başta olmak üzere, tüm araç markalarıyla sektöre ekonomik, lüks ve VİP hizmeti vermektedirler. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak araçlar kiraya veriliyor.

Otomobil kiralamaya gelen müşterilerden;

 Üzerinde haciz olmayacak

 25 yaş üstü olacak

 Ehliyet en az 3 yıllık

 Kimlik, ehliyet, kredi kartı en az biri yanında olacak şekilde araç kiralayabilecekler.

 

Hizmet verdiğimiz kentte insanların hayatlarını kolaylaştırmak için ihtiyaç haline gelen oto kiralama her geçen gün daha çok talep görmektedir. Bu toplumsal talebe karşı insanların güvenli, huzurlu ve konforlu seyahat etmeleri önceliğimizdir diyen YILMAZLAR, kalite, uygunluk ve rahat hizmetten yararlanmak isteyen bölge sakinlerinin hizmetindeyiz dedi.

 

 

Diğer İs Dünyası haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya