TC REJMİ DİKİŞ TUTMUYOR, İNCE’DE PARTİ KURUYOR..

TC REJMİ DİKİŞ TUTMUYOR, İNCE’DE PARTİ KURUYOR..

19., 20. Yüzyıl boyunca sahte bir türk ırkı, sahte bir türk mit’i ile soykırımcı-siyonist sermayenin kurdurduğu tc rejmi bir türlü dikiş tutmuyor. Bu anlamda parti enflasyonu yaşanıyor.. Kurulan her siyasi parti kısa zamnda çöp oluyor, düşüyor..
Bu haber 2020-08-04 09:59:48 eklenmiş ve 154 kez görüntülenmiştir.

 

TC  REJMİ DİKİŞ TUTMUYOR,  İNCE’DE  PARTİ KURUYOR..

 

19., 20. Yüzyıl boyunca sahte bir türk ırkı, sahte bir türk mit’i ile soykırımcı-siyonist sermayenin kurdurduğu tc rejmi bir türlü dikiş tutmuyor. Bu anlamda parti enflasyonu yaşanıyor.. Kurulan her siyasi parti kısa zamnda çöp oluyor, düşüyor.. Rejmin siyasal partileri ve kendisinin haliyle de dikiş tutma şansı yok..

 

Son bin yıldır Anadolu Mezopotamya’da din ve iktidar eksenli medeniyet  savaşlarını.. (Bizans, Selçuklu-Osmanlı Savaşlarını Ki bu savaşların özü Hıristiyan’ından Müslüman’ına tamamıyla zulme başkaldırı medeniyet-iktidar eksenli savaşlardır, din faktörü ön plandadır. Ve dinlerin birbirine karşı savaşından ziyade Bizans zulmüne karşı Anadolu-Mezopotamya halklarının ortak hareketidir.

 İşin içinde asla ırk olayı yoktur. Zaten bu dönemlerde ırk devletleri yoktur. Öyle orta asyadan çel-çocuk toptan gelen bir türk ırkı yoktur. Her milletten olduğu gibi İslam orduları içinde savaşan zaman-zaman komuta kademesine geçen Türkler vardır ve Ve Osmanlı komuta kademesi ailesi  ise çoğu tarihçiye göre Rum kökenlidirler. Ama gerçek şuki Osmanlı ailesi türkten ziyade her millettin adeta birbirine  karıştığı karmaşık bir ailedir, zaten padişah evliliklerinde açıkça görülmektedir..

 

İstanbul alınırken.. Osmanlı saflarında Meryem -Meryem diye bağıranlar.. Allah-Allah diye bağıranlardan  daha çoktu.. Aynı gerçek Selçuklu Devletinde hâkimdir. Kürtler başta olmak üzere Müslümanların desteği ile İslam adına Bizans geriletilmiştir..

 

Fakat 19., 20. Yüzyıl boyunca sahte bir türk ırkı, sahte bir türk mit’i ile soykırımcı-siyonist sermayenin kurdurduğu tc rejmi olmayan bir türk ırkı ve miti yaratarak ki bu miti yaratanların beyin takımının tümü siyonist yahudiler , siyonist sermayedir.. 

 

TC kurucu kadrolarının beyin takımı siyonist –soykırımcı sermaye ve ingiliz ajanlarıdır. Çoğu köken olarakta siyonist yahudidir. TC rejminin yüzyıldır yaptığı ana iş Osmanlı döneminde soykırımcı siyonizmin planladığı Hıristiyan nüfusu (Rum ve Ermenileri) bitirme ki bitirdiler; Anadolu Mezopotamyadan Serhadın Medenişyet nüfusu Malaknalara kadar hepsini söküp attılar..

Bu aşamdan sonrada Siyonizm.. Kürtleri tarihten silme operasyonu ile bütün müslüman milletlere yöneldi..

Bir başka ifade ile son 1-2  yüzyıldır  Anadolu –Mezopotamya (Ortadoğu-Kürdistan)  üzerinde kurulan bütün ırek-ulus devletlerin karekterine bakın.. En önemli icraatları kendi halklarını kültürel, siyasi, ekonomik, fiziki soykırıma çekme.. Vatandaş dene keyi imha, düşürme ve kölelştirme rejimleridir..

 

Bu rejimlerin içinde en ustaca dizayn edilen truva atı ise tc rejmidir.. Sahte bir türk ırkı ve miti ile yüzyıldır tüm ortadoğu halklarını soykırım kolarına çekmede hep başrolü oynamaktadır..

 

Bu sahtelikten dolayı temelsiz olan tc rejminin dikiş tutma şansı olmadığı gibi, siyasi partilerinin de ikiş tutma şansı yoktur. Kurulan her hareket ya kemalist diktatörlüğü referans alıyor, yada din-mezhebi kullanıyor. Sonuç yıkım ve enkaz oluyor..

 

TC kurulduğundan bu yana rejmi değiştireceğim iddiasıyla gelen tek parti ak parti oldu.. Bu anlamda Kürtler başta olmak üzere toplum inanılmaz görünmez bir destek sundu ve hep iktidar da tututu..

 

Gelinen süreçte, Ak partinin en başlarının da gidip anıtkabirlerde yerlere kadar yatmaları.. Soykırımcı-Siyonist  işgalin tüm şideti ile ülkemizi nasıl derinden işgal ettiğini ortaya koyarken..

 

Siyonist derin işgal halkın uyanmaması için de sahte fetih kutlamaları, Aysofya açılış gazları ile halkın nefsini okşayıp nabzını tuttarken.. Diğer yandan ileride ülkelerine sahip çıkabilecek, milli-manevi değerlerine bağlı ne kadar asker-istihbaratçı, güvenlikçi, stratejist vb. varsa kutsal devletle.. Kurdi kesimde ise terör lejyonlarına çekerek imha etmektedir.. Yüzyıldır devlet ve terör lejyonlarının kutsallarıyla yüzbinlerce insan imha edilirken.. Dün bu imhanın adı ermeni-rumdu, günümüzde ise kürt ve türktür..

 

İşte derin işgal tc rejmini tüm boyutları ile masaya yatıracak, yıkacak, onbinlerce kurd çocuğun zilanda, dersimde, ağrıda.. soykırımını acilen sorgulayacak.., tc nin siyonist-ajan kurucu kadrolarını mezarlarından çıkarıp yargılayacak.., bu soykırımcı kadronun perde arkasındaki siyonist aile ve firmaları deşifre edecek bir siyasal harerkete ve çıkışa bütün anadolu mezopotamya halklarının ihtiyacı var..

 

Türkiyenin yüzyıllık tarihinde vurguladığımız gerçekleri sorgulayacak tek bir siyasi hareket, kürt adını kullanan siyasi partilerde dahil, tek bir siyasi parti çıkmamıştır. Rejmi değiştirme iddiasıyla.. ak parti çıktı. Onlarda Erbakan hocanın deyimli sümüklü çocuklar çıktılar. Siyonistler hepsini suyu kesilmiş balık gibi önce çanta-çanta dolar vererek, ardından diğer oyun ve yemlerle.. avladılar.. Türkiyenin yönetimine soyunduklarına şimdi bin pişmanlar..  Ülkemizi yine derinden işgal eden siyonist firma ve aileler,nların kripto nüfusu babasının çiftliği gibi soyup soğana çevirmektedirler.. Vatandaşa yönelik hertür operasyonu tere yağından kıl çeker gibi yapmaktadırlar..

 

Türkiyede karikatür siyaset değil yukarda vurguladığımız gerçekleri yüzyıllar geriye giderek sorgulkayacak, siyonist tc rejmini yıkacak ırk-dil-din-mezhep üstü bir siyasal çıkışa ihtiyaç var.. Halk yüzyıldır kemalist siyonizmle, sahte dinle efsunlandığı için çöküşünün ana nedeni derin işgal tc rejminin olduğunu tam göremiyor. Rahmetli Erbakanı çıkarırsak..

 

Türkiye sahte siyasi parti çöplüğüne dönüşmüş bulunmaktadır.. Şimdi güzel bir gerçeği de CHP nin kürtler sayesinde yerelde iktidar olduğunu da itiraf ederek.. Ülkmeiz siyasetine  ince bir ayar daha ekleniyor..

 

Ama şu birgerçek ki bu derin işgal rejmini yıkma ve sorgulama üzerine bir siyasi hareket çıkmadıkça biz hep bu siyasi kariktür hareketlerle oyalanacağız.. Siyaset iyice dibe batacak, 80 milyon olarak yine sahte ırk-dil-din-mezhep oerasyn ve gazları ile operasyon üstüne operasyon yiyeceğiz..

 

Ato bizi kurtadı cennete yüzüyoruz, kurtarıcılardan kurtarmak için gelen akp ise cumhuriyetimiz gözbebeğimizdir diyor.. Yani 80 milyon rejmi sorgulayacak bir siyasal çıkışa yönelmedikçe çıkış yok.. Karikatür siyasetle soykırma, düşürülmeye, yolsuzluk-yoksulluk, kölelik  bataklıklarına çekilip harcanmaya.. ulu ırk ,din, mezhep.. gazlarıyla dizayna devam edileceğiz.. Bazende böyle fetih kutlamaları yetmeyince incede bir ayar gerekiyor..

 

İNCE YILBAŞINA KADAR YENİ PARTİYİ KURACAK..

 

Muharrem İnce gemileri yaktı! Yılbaşına kadar partisini kuracak..

 

Sözcü yazarı Saygı Öztürk, CHP'den ayrılarak parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce'ye yakın bir siyasetçi ile yaptığı görüşmeyi köşesine taşıyarak "Muharrem İnce, yılbaşına kadar yeni partiyi kuruyor" diye yazdı.

 

Sözcü gazetesi yazarı Saygı Öztürk, Muharrem İnce'ye yakın bir siyasetçi ile yaptığı görüşmeyi köşesine taşıdı.

 

 Öztürk'ün köşesinde aktardığına göre İnce, yılbaşına kadar yeni bir parti kuracak.Öztürk, "Muharrem İnce neler söyledi?" başlıklı köşe yazısında "Muharrem İnce'nin çok yakınında olan bir siyasetçiye güçlükle ulaştım. Kendisine net sorular sordum, o da, 'İnanın sizin merak ettiklerinizi biz de merak ettik ve kendisine sorduk' dedi. İsminin açıklanmasını istemedi" ifadesini kullandı.Öztürk, bu siyasetçi ile İnce arasında geçen konuşması şöyle özetledi:- CHP'den ayrılacak mısınız?Evet ayrılacağım.

 

- Parti kuracak mısınız?

Evet, yeni yüzlerle parti kuracağım.

 

- Ne zamana kadar partiyi kurmayı planlıyorsunuz?

Yılbaşına kadar partimizi kurmuş olacağız.

 

- Niçin parti kurma ihtiyacı duydunuz?

Türkiye'nin gidişatından memnun değilim. Cumhuriyet'in kazanımlarını yok ediyorlar. İktidardan da, muhalefetten de memnun değilim. Türkiye'ye yeni bir çıkış yolu lazım. Birinci parti olma iddiasıyla yola çıkıyoruz. 'Dostlarla, ittifaklarla' değil, kendi partimizle birinci olmak, Türkiye'yi yönetmek istiyorum. Kılıçdaroğlu, 'Dostlarla birlikte iktidara geleceğini' söylüyor. Kendi partisindeki dostlarını unutmuş olan Kılıçlardoğlu mu dostlarıyla iktidar olacakmış? Uzak dostlarına bakacağına, partideki dostlarına el atmalı. Bu haliyle CHP umut olamıyor.

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerel seçimlerde önemli bir başarısı var. Bunu dikkate almıyor musunuz?

Son yerel seçimdeki başarı ne Kemal Kılıçdaroğlu'nun ne de CHP'nin başarısıdır. Bu başarı adayların ve Kürtlerin başarısıdır. Kürtler bize bu seçimi hediye etti. Ama Kürtlere bir teşekkür bile edemediler.

- Nasıl bir kadroyla çıkacaksınız?

Siyasette yeni yüzlerle yola çıkacağız. Yepyeni, alanında uzman, daha önce siyaset yapmamış, memleket sevdalısı bir kadroyla yola çıkacağım.

- Kılıçdaroğlu'na niçin kırgınsınız?

Beni üzen bazı söylentilerin ve bazı uygulamaların kaynağının CHP Genel Merkezi olduğunu biliyorum. Son kurultayda CHP'nin Yalova delegelerinin yanına oturtuldum. Bunun için rahatsız değilim ama niçin belediye başkanları delegelerinin yanında oturtulmadı. Belediye başkanları da kendi illerinin delegesinin yanında değil, başka yerde oturtulmuş. Oysa, CHP geleneğinde belediye başkanları il delegelerinin olduğu yerde otururdu. Ahmet İsvan da, Murat Karayalçın da, Nurettin Sözen de öyle oturmuştu. Partimizin Cumhurbaşkanı adayıyım, beni tuvaletin önüne atmışlar. Yine sesimi çıkarmadım. Böyle bir şey olabilir mi? Buna rağmen Genel Başkan Kemal Kılıçdroğlu'na saygısızlık yapmadım ve konuşmasını da sonuna kadar dinledim. Genel başkan salondan çıkınca ben de çıktım.

- Kırgınlıklarınızda iftiralara uğramak mı etkili oldu?

Evet, hakkımdaki iftiraların ardı arkası kesilmiyor. Hakkımdaki dedikoduların kaynağı da genel merkez. Cumhurbaşkanlığı seçiminin yapıldığı günün gecesi 'Kaçırıldı', 'Sarhoştu' aklınıza ne geliyorsa yaydılar. Hele birisi var ki onu Kemal Bey'le ben biliyorum. Ama o kişiyi milletvekili adayı göstermedi. Yani, beni sürekli olarak partimden soğuttular.

- Niçin ortaya çıkmıyorsunuz?

Neyi bekliyorsunuz?Türkiye'nin kuracağımız partiye ihtiyacı olduğunu görüyorum. Ortaya çıkmış değilim, herhangi bir gazeteciye açıklama yapmış değilim. Çünkü, şu aşamada sokağı takip ediyorum, sosyal medyayı izliyorum. Korkunç bir ihtiyaç olduğunu ortaya çıkan görüşlerden de anlıyorum.

- Yeni bir parti kurmanız, CHP'ye zarar vermez mi?

CHP'yi bölmek, parçalamak parlamenter sistemde olur. 50 artı 1'de, bir bölen olmaz ki. Ne kadar çoklu yapı olursa, o kadar iyi olur ve seçime katılım da artar. Bölme, parçalanma söylemleri tam cahillerin işi. Ama parlamenter sistem olsa anlarım. İlla bölücü arıyorlarsa, birlikte hareket ettiğimiz için kapının önüne konulanmilletvekillerimizi, olağanüstü kurultay için imza veren delegelerin yeniden seçilmemesini engelleyenler bölücüdür.- Açıklamayı ne zaman yaparsınız?Açıklamayı kadroyu kurduktan sonra yapacağım. Partimizde alanında uzman isimler bulunacak ve onların varlığı da herkesi heyecanlandıracak.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya