KEMAL DURMUŞ VEFAT ETDİ, DURMUŞU SON YOLCULUĞUNDA BİNLER UĞURLADI..

KEMAL DURMUŞ VEFAT ETDİ, DURMUŞU SON YOLCULUĞUNDA BİNLER UĞURLADI..

KEMAL DURMUŞ VEFAT ETDİ, DURMUŞU SON YOLCULUĞUNDA BİNLER UĞURLADI..
Bu haber 2020-06-30 05:25:41 eklenmiş ve 618 kez görüntülenmiştir.

 

KEMAL DURMUŞ VEFAT ETDİ, DURMUŞU SON YOLCULUĞUNDA BİNLER  UĞURLADI..

 

20 günden fazladır tedavi gördüğü Siyami Ersek hastahanesinde dün (29.06.2020) vefat eden Kemal Durmuş Bugün (30.06.2020) Kavacık Yıldırım Bayazıt caminde kılınan cenaze namazının ardından Yeni-Mahalle-Hekimbaşı mezarlığına defin edildi.

 

Durmuş’un cenaze namazına pandemi koşullarına rağmen yüzlerce insan katılırken, cami avlusuna sığamayan hemşerilerimiz cami dışında cenaze törenine eşlik ettiler. Vefat haberinin ardından taziyelerini binlerce insan telefon, sosyal medya, medya aracılığı ile iletireken, yine binlerce insan taziye mesajları yayınladılar. Cenaze törenine iş-stk, siyasi parti temsilcileri, hemşeri camiamızdan yoğun bir katılım oldu. Beykoz CHP İlçe Başkanı Aydın düzgün, CHP eski ilçe başkanı Mali Müşavir  Mahir Taştan, HDP YK üyeleri Menderes Kaya, İzettin Yaman, İş dünyasından İsmail Koç, Şeref  Talay.. onlarca iş adamı..  STK başkanları, STK-Siyaset alanında Durmuşla birlikte yürümüş olan yol arkadaşları .. Törene katılanlar Kemal Durmuşun oğlu Nejdet Durmuş başta olmak üzere  Durmuş ailesine  camide taziyelerini sundular..

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

 Kemal Durmuş

Bölge STK-Siyaset dünyamızın önde gelen aktörlerinden bir olan Kemal Durmuş 72 yaşında ve 3 çocuk babasıydı.  Durmuş, 1995-2000 yılları arasında Beykoz KAİ Derneğinde 1-2 dönem başkanlık yaptı.  Bölgemizin birçok derneğinde –STK’da Yönetim Kurulu Üyeliği, delege ve üye olarak yer aldı.

 

Durmuş başkanlık yaptığı süre içerisinde dernekçiliği laiki ile yaptı. Siyaset üstü bir tutumla hemşerilerimizi bir araya getirdi. Dernekçiliğin ana esası olan denetim, yönetim, katılım ayaklarını çalıştırdı. Asla ben demeyen, biz diyen bir duyarlılığa sahip ender insanlardan biriydi..

 

Asıl uzmanlık alanı yerel yönetimler olan Durmuş, Kadıköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden emekli olmuş, hayatı boyuncada CHP de örnek bir siyaset yaptı. CHP’nin kongre üyeliği, YK üyeliği, delegesi, CHP’de çeşitli kademelerde yaptığı aktif siyasetle de öne çıktı. Partisini  ve çizgisini vefat edene kadar değiştirmeyen ender insanlardan biriydi..

 

Nejdet Durmuş Teşekkür etdi.. Vefat eden Kemal Durmuşun oğlu Nejdet Durmuş, babalarının vefat dolayısıyla acılarını paylaşan, taziyelerine gelen, telefonla arayan, sosyal medya, medya aracılığı ile başsağlığı dileyen, acılarını paylaşan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz dediler. Durmuş, kendisini başsağlığı nedeniyle arayan herkese pandemi kuralları nedeni ile sağlıklarına dikkat etmelerini, bu anlamda cenaze törenine katılmamalrı yönünde telkinde bulundu.

 

 HABERİN FOTO GALERİSİ TOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Doğu Medya ve Bölge STK’ları adına başkanımza Allahtan Rahmet aile ve yakınlarına hemşeri camiamıza başsağlığı diliyoruz..

 

Diğer İS-STK haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya