SBK HOLDİNG TR’NİN EN BÜYÜK HOLDİNGİ YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR..

SBK HOLDİNG TR’NİN EN BÜYÜK HOLDİNGİ YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR..

SBK Holding, ülkemizin en büyük holdingleri arasında hızla yükselirken, Unico Sigorta AŞ'nin tüm kontrolünü devraldı.
Bu haber 2020-06-27 12:44:01 eklenmiş ve 607 kez görüntülenmiştir.

 

SBK HOLDİNG TR’NİN EN BÜYÜK HOLDİNGİ YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR..

 

SBK Holding, ülkemizin en büyük holdingleri arasında hızla yükselirken, Unico Sigorta AŞ'nin tüm kontrolünü devraldı.

 

SBK Holding, Unico Sigorta ile dev bir firmayı daha bünyesine katarken The Bodrum Royal Place gibi dünya çapında önemli turizm-hizmet mekanlarını işleten, yerli yabancı turizme yön vermeye başlayan  bir Holding olarak öne çıkmaya başladı..


The Bodrum Royal Place’de tatil sizi, ailenizi, dostlarınızı kral kraliçelere, çocuklarınızı prens-prenseslere çeviren dünyada eşi olmayan bir tatil.. Üstelik Karslılara (Kars-Ardahan-Iğdır-Ağrı-Artvin), Serka bölgesi nüfusuna %35 indirimli..

 

THE BODRUM ROYAL PALACE TIKLAYINIZ..

 

Rekabet Kurulu, bazı şirketlerin devralma işlemlerine izin verilmesini kararlaştırdı.

 

Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan duyurulara göre, Kurul, Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm AŞ'nin bir kısım payının Çetin Yılmaz tarafından devralınmasına ve Yılmaz'ın devraldığı paylardan bir kısmını İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ'ye, bir kısmını da Derya Bülent Kuş'a devretmesi işlemine izin verdi.

 

Unico Sigorta AŞ'nin tek kontrolünün Heksagon Mühendislik ve Tasarım AŞ aracılığıyla SBK Holding AŞ tarafından devralınması işlemi uygun bulundu.

 

Gülçiçek Kimya ve Uçan Yağlar Sanayi ve Ticaret AŞ'nin tek kontrolünün Fragar (Europe) SA tarafından devralınması işlemi onaylandı.

 

OceanConnect Marine HK Ltd, OceanConnect Marine DMCC, OceanConnect Marine GmbH ve OceanConnect Marine Services LLC'nin tek kontrolünün hisse ve varlık devri yoluyla Bunker Holding A/S tarafından devralınması işlemine izin verildi.

 

Mitsubishi Chemical Holdings Corporation'ın kontrolündeki Japan Polypropylene Corporation ile PTT Public Company Limited'in kontrolündeki IRPC Public Company Limited tarafından Mytex Polymers (Thailand) Co.'nun ortak kontrolünün devralınması işlemi uygun bulundu.

 

BASF SE'nin yapı kimyasalları iş kolunun tek kontrolünün, küresel bir özel sermaye şirketi olan Lone Star Funds'ın yatırım fonu Lone Star Fund XI, L.P.'nin dolaylı iştiraki LSF11 Skyscraper Inv estments S.à.r.l tarafından devralınması işlemi onaylandı.

 

Diğer İs Dünyası haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya