ÜSTTEKİ KANADA VALİSİ ALTTAKİ SAKARYA VALİSİ..

ÜSTTEKİ KANADA VALİSİ ALTTAKİ SAKARYA VALİSİ..

Üstteki Kanada Valisi, Alttaki Sakarya Valkisi.. İslamiyetin yüzyıllar içinde ilimden bilimden nasıl uzaklaştırıldığını, dinlerin siyonist soykırımcılığa nasıl alet edildiğinin en iyi anlatan bir fotoğraf karesi.
Bu haber 2020-06-25 06:15:05 eklenmiş ve 419 kez görüntülenmiştir.

 

ÜSTTEKİ KANADA VALİSİ ALTTAKİ SAKARYA VALİSİ..

 

Üstteki Kanada Valisi, Alttaki Sakarya Valisi.. İslamiyetin yüzyıllar içinde ilimden bilimden nasıl uzaklaştırıldığını, dinlerin siyonist soykırımcılığa nasıl alet edildiğinin en iyi anlatan bir fotoğraf karesi.

 

Gelişmiş toplumlarda insanlar Allahın verdiği nimetler olan aklı, bilimi, matamatiği, feni kullanarak sınıf atlarken, özgür irade ve özgür düşüncede boyut atlarken. Bizdeki gibi geri kalmış toplumlarda ilim-bilim, özgür düşünceyi, düşünceyi ifadeyi kısacası insanı yok etmek için ne kadar oyun a hepsi sahaya sürülerek insan bitirilmekte. İnsan yerine düşünme yeti ve yeteneği olmayan sürüler oluşturulmuş bulunmaktadır.. Yüzyıllık diktaör tc rejminde ise ya ataput totem ve heykellerle yada israiliyata alet edilmiş aklı, okumayı, ilimi-bilimi devre dışı bırakan uydururk bir dinle.. Yüzyıllardır 7 sülalemizle düşürülüyoruz..Anadolu Mezopotamya halkları 200-300 yıldır şeytanın aklına gelmeyen yol ve yöntemlerle insan yerine ucubelere çevrilmeye çalışılmaktadır..Gelişmiş toplumlarda insanlar meslekleri, uzmanlıkları ile övünürken.. TC vb. diktatörlüğklerde ise insanlar ırk, dil, din, mezhepleriyle.. övünen soykırma, sömürüye açık koyun sürülerine çevrilmektedirler..

 

Anadolu-Mezopotamia halklar akla zara şekilde düşürülmüş sürülere çevrilmişlerdir. Totem put ve heykellerin karşısında anıtkabirlerle yerlere kadar eğilirken, eğdirilirken.. Dahada ilginci feto humeyni vb. figürlerin .. donları bile kutsal kabul edilip zırıl zırıl ağlayanlar ve koklayanlar.. Bununla da yetinmiyorlar.. İnsanların kendileri gibi olması için bütün sistemi kulllanmaya çalışıyorlar..

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer Genel-Güncel haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya