MASONİK-SİYONİST ÇETE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINI DA İŞGAL ETDİ..

MASONİK-SİYONİST ÇETE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINI DA İŞGAL ETDİ..

Ak Parti ile millileşen tüm kurumlar yeniden akp eliyle masonik-siyonist çetelerin eline geçmeye başladı..
Bu haber 2020-06-19 16:47:55 eklenmiş ve 320 kez görüntülenmiştir.

 

MASONİK-SİYONİST ÇETE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINI DA İŞGAL ETDİ..

 

Ak Parti ile millileşen tüm kurumlar yeniden akp eliyle masonik-siyonist çetelerin eline geçmeye başladı.. Geçen Ay’larda  AKP Ak Gezenlere Dönüştü Analiz haberimizle Ak Partinin Türkiye’yi nasıl düşürdüğünü ifade etmiştik..  Ardından  ülkemizdeki Muhafazakar Müslüman Kesimlerde isyan etmeye başladılar.  Ülkemizin nasıl düşürüldüğüne dair bir örnekte Yeni Şafak gazetesi yazarı Yusuf Kaplan’dan geldi.

 

Yeni Şafak yazarı Kaplan: Millî Eğitim Bakanlığı’na masonik şebeke düzen veriyor, genç kuşaklar mankurtlaştırılıyor

 

Yeni Şafak gazetesi yazarı Yusuf Kaplan, Millî Eğitim Bakanlığı'na masonik bir şebekenin düzen verdiğini öne sürdü.

 

Yeni Şafak yazarı Kaplan: Millî Eğitim Bakanlığı’na masonik şebeke düzen veriyor, genç kuşaklar mankurtlaştırılıyor© T24 Yeni Şafak yazarı Kaplan: Millî Eğitim Bakanlığı’na masonik şebeke düzen veriyor, genç kuşaklar mankurtlaştırılıyor

Kaplan, "Sistemi değiştirmek için yola çıkmıştık biz; bizi sistemin kölelerine dönüştürmek üzere olduklarını, bütün ilkelerimizi, ölçütlerimizi etkisiz hâle getirdiklerini görüyor, kahroluyorum. Kültürde bir şey yapamıyoruz; bu masonik, baronik şebeke tam anlamıyla iktidar! Nefes aldırmıyor! Eğitimde elimiz kolumuz bağlı; en güçlü eğitim kurumları masonik şebekenin kontrolünde; eğitim bakanlığına da onlar çeki düzen veriyorlar!" görüşünü savundu.

 

Kaplan, "Bu ülkenin bin yıllık kültürünün altı oyuluyor; bu ülkenin genç kuşakları mankurtlaştırılıyor! Biz, bu ülkenin fikir ve oluş çilesi çeken bir avuç insanı, bu işe neşter vurulması gerekir diye haykırıyoruz, sadece! Bir avuç insanı dedim ama sadece ben miyim yoksa uykuları kaçan, sormadan edemiyorum -özür dileyerek!" ifadesini kullandı.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer Genel-Güncel haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya