KAYA AİLESİ TARİF EDİLEMEZ BİR ACI İLE 2. KEZ SARSILDI..

KAYA AİLESİ TARİF EDİLEMEZ BİR ACI İLE 2. KEZ SARSILDI..

Bölge siyasi aktörlerimizden, mücadeleci, devrimci kişiliği ve kimliği ile tanıdığımız Menderes Kaya ile Suna Kayanın biricik kızları bankacı Sibel Kaya dün denizlide geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetdi..
Bu haber 2020-05-24 20:26:39 eklenmiş ve 864 kez görüntülenmiştir.

 

KAYA AİLESİ TARİF EDİLEMEZ BİR ACI İLE 2. KEZ  SARSILDI..

 

Bölge siyasi aktörlerimizden, mücadeleci, devrimci kişiliği ve kimliği ile tanıdığımız  Menderes Kaya ile Suna Kayanın biricik kızları bankacı Sibel Kaya dün denizlide geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetdi..

 

Kaya ailesi yıllar önce benzer bir trafik kazası ile yine sarsılmış, yine genç yaşta trafik kazası ile kaybettikleri Ferhat kaya ile aynı acıyı yaşamıştı. Ferhat Kaya da medya sektöründe genç, başarılı başarılı bir şekilde yükselen genç bir kardeşimizdi. O zamanlar cenazeyi onbinler uğurlamıştı..

 

Sibel Kayanın beynimizde bir suikastı andıran bir kaza ile aramızdan ayrılması, bölge, iş-stk-siyaset dünyamızı derinden sarstığı gibi medya, soyal medya, mesaj vb. yöntemlerle 100 binler Kaya ailesine taziyelerini sundular. Bölge stk’larımız kazanın en ince detaylarına kadar araştırılmasını istediler..

 

Bölgemizin önde gelen siyasi aktörlerinden menderes kaya kızları ile.. 

Dün Denizlide haytını kaybeden Sibel Kaya, bugün Beykoz Yenimahallede Kılınan Öğle Namzının ardından defin edildi.

Sibel Kaya turizm hizmet sektörünün önde gelen temsilcilerinden Cevdet Kaya, metin Şancı, Şeref Talay gibi onlarca iş adamımızın yegeni yakın akrabası olduğu gibi, gıda-inşaat  sektörünün önde gelen temsilcilerinden iş adamı Volkan Kayanın da yakın akrabasıydı..

Doğu Medya ve Bölge STK’larımız adına vefat eden kardeşimize Allahtan Rahmet Kaya Ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz..  

 

KAYA TEŞEKKÜR ETDİ.. HABER İÇİN TIKLAYINIZ..

 

 

 

Diğer İS-STK haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya