DOĞU MEDYA TV’Yİ ARAMAYIN ŞİMDİLİK BULAMAYACAKSINIZ..

DOĞU MEDYA TV’Yİ ARAMAYIN ŞİMDİLİK BULAMAYACAKSINIZ..

BİZİM YOUTUBE DE Kİ DOĞU MEDYA TV KANALIMIZ ELFERAŞİ MİNEL KUSKİ OLDU, YANİ KAPATILDI..
Bu haber 2020-05-03 14:34:07 eklenmiş ve 305 kez görüntülenmiştir.

DOĞU MEDYA TV’Yİ ARAMAYIN ŞİMDİLİK BULAMAYACAKSINIZ..

 

BİZİM YOUTUBE DE Kİ DOĞU MEDYA TV KANALIMIZ ELFERAŞİ MİNEL KUSKİ OLDU, YANİ KAPATILDI..

 

Gezegen çapında istisnalar dışında sosyal medyadan medya ya bütün ipler Küresel soykırımcı sermayenin elinde..

Bu sermaye guruhunun insanlığa nasıl bir soykrım dayattığını Doğu Medya’daki  (www.dogukultur.com) manşet haberlerimize baksanız ve Allahın verdiği düşünme ve akıl nimetini kullanırsanız tüm şifreleri anında GÖRECEKSİNİZ..

 

Soykırımcı-vahşi kapitalizmin insanlıkla nasıl oynadığını bilimden sanata siyasete ekonomiye tarihe, kültüre.. insanlıkla  nasıl oynadığını insan soyunu ve insanın üzerinde yaşadığı gezegeni nasıl yeme-yutma ve yoketmeye çalıştığını ..

 

Gezegen çapında hiçbir  soykırımcıyı gücü takmadan,  gücünü insanlıktan alan tek yayın Doğu Medya.. Doğu Medyanın İnsanlığın çıkışı için verdiği mesajların hedefine ulaşmaması için youtube deki kanalımızı sildiler..

 

İlerleyen zamanda  internetten sosyal medyaya herşeyimizi kendimizin yapacağı bir boyuta, bir altyapıya doğru hızla gidiyoruz.. Bir başka deyişle bu yüzyıl insanlık tarihinin yeniden yalan-dolan olmadan, insanın insana, canlı-cansız yaşama, ve yaşadığı gezegene oyun yapmadığı  insanı bin yılların kazanımları ile doanıp yaradılış özüne yöneleceği bir yüzyıl.

 

Aksi soykırımcı sermaye kazanırsa insanlık ta bizim youtube kanalı gibi el feraşu minel kuski olacaktır..

 

Neyse doğu medya tv yi aramayın bulamsanız.. Soykırımcı siyonist sergerdeler doğal olarak kendilerini deşifrasyona uğratan bir yayına göz yumamazlar..

Ama arşivimizi dünyanın her yanına yaydığımız için sikinti yok.. Zamanı geleince yine Doğu Medya kaynaklı uzayın tüm derinliklerine kadar da uzanacağız..

 

Yani anlayacağınız küreselden ulusala.. sermaye Doğu Medya istmez çünkü insan soyuınu7n düşürülmesikölelştirilmesi gerekmektedir..

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer İs Dünyası haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya