MUSTAFA ŞİMŞİR ARAMIZDAN AYRILDI..

MUSTAFA ŞİMŞİR ARAMIZDAN AYRILDI..

STK’larımzda aktif çalışmaları ile tanıdığımız Mustafa Şimşir geçirdiği kalp krizi sonucu ayramızdan ayrılırken birçok hemşerimizde koronavirüs nedeniyle tedavi altında..
Bu haber 2020-04-23 15:29:13 eklenmiş ve 350 kez görüntülenmiştir.

MUSTAFA ŞİMŞİR ARAMIZDAN AYRILDI..

 

STK’larımzda aktif çalışmaları ile tanıdığımız Mustafa Şimşir geçirdiği kalp krizi sonucu ayramızdan ayrılırken birçok hemşerimizde koronavirüs nedeniyle tedavi altında..

 

Koronavirüs nedeniyle birçok hemşerimizi kaybederken, bazı hemşerilerimizde genç yaşta  aramızdan ayrılıyorlar.

 

Ardahan Kültür Evi YK üyesi, mali Müşavir, Çıldır Dernekler Federasyonu başkanı Sn.Kemal Şimşir'in ağabeyi Sevgili Mustafa Şimşir kardeşimizin kalp krizi geçirerek hayatını kaybetdi..

 

MUCUC DERNEK BAŞKANI ve BİRÇOK HEMŞERİMİZ CORONA NEDENİYLE TEDAVİ ALTINDA..

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar

Başarılı dernek başkanlrımızdan Erkan Yılmaz ve eşi ise Koronavirüs nedeniyle tedavi altında olan hemşerimizden sadece birkaçı .. Kendisine,  eşine ve tüm hemşerilerimize acil şifalar dilyoruz...

Güven Avşar, Pervin Ruşen Derya Avşar,  Kurbani Sural, Yunus Gökçe, Naim Yıldız ve onlarca hemşerimiz tedavi altındalar..

 

Hasta olan tüm hemşerilerimize acil şifalar dilerken, yakın zamanda hayata veda eden tüm hemşerilerimize de Allahtan rahmet diliyoruz..

 

BİNLERCE HEMŞERİMİZ SOSYAL MEDYA ARACILIĞI İLE TAZİYELRİNİ SUNUYOR..

Korona ileti nedeniyle cenazelere, taziylere katılamayan, hastaları ziyaret edemeyen binlerce hemşerimiz sosyal medya aracılığı ile bir taraftan geçmiş olsun dileklerini, bir taraftan da taziyelerini sunmaktadırlar..

 

 

Öncül Köyü Derneği..

 

Köylülerimizden değerli abimiz Mustafa Şimşir geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet Şimşir ailesine başsağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun.
0532 478 97 16 Kemal Şimşir
0553 615 0767 oğlu Bora Şimşir

 

Maltepe  Ardahanlılar Derneği Yaşar Geler,

Değerli dostum ve meslektaşım Sacit Şimşir'in oğlu ve yakın arkadaşım Kemal Şimşir 'in kardeşi, çok sevdiğim değerli kardeşim Mustafa Şimşir' in vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum.

En kötüsü de böyle dostlarımızın acısından ve cenazelerinde yanlarında olamamak.

Değerli Mustafa Şimşir kardeşime Allah'tan rahmet, ailesine baş sağlığı ve sabır diliyorum. Mekanın cennet olsun kardeşim.

 

TÜRKİYE-DÜNYA VİDEOLU HABERLER, MÜZİK, BELGESEL..

TÜM VİDEOLAR İÇİN

DOĞU MEDYA TV TIKLAYIN..

Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'DOĞU MEDYA TV'

Diğer STK-Dernekler haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya