KORONA VİRÜS POZİTİF ÇIKAN HEMŞERİLERİMİZ ARTIYOR..

KORONA VİRÜS POZİTİF ÇIKAN HEMŞERİLERİMİZ ARTIYOR..

Korona Virüs ortay çıktığından beri İstanbul başta olmak üzere bu hastalığa yakalanan hemşeri sayımız artmaya başladı.. onlarca hemşerimiz virüs nedeniyle ölürken, onlarca hemşerimizde hemşerimiz de bu virüs nedeniyle tedavi altındalar..
Bu haber 2020-04-06 08:37:05 eklenmiş ve 328 kez görüntülenmiştir.

KORONA VİRÜS POZİTİF ÇIKAN HEMŞERİLERİMİZ ARTIYOR..

Korona Virüs  ortay çıktığından beri  İstanbul başta olmak üzere bu hastalığa yakalanan hemşeri sayımız artmaya başladı.. onlarca hemşerimiz virüs nedeniyle  ölürken, onlarca hemşerimizde hemşerimiz de bu virüs nedeniyle tedavi altındalar..

Dünyayı kasıp kavurun hepimizin ortak düşmanı Korno Virüs İstanbul’da yakalanan hemşerilerimiz çeşitli hastanelerde tedavi altında..

İsimleri bize yansıyan Hemşerilerimiz, Sanatçı Kurbani Sural ve Eşi, Ard Kultur Evi Md. Güven Avşar, Bu derneğin yk üyesi Gürhan Şimşek ve eşi, Eenyurt Taşıyıclar Kop. Bşk. Yücel Tanış- Bşk yrd. Eyüp Kuş, Sağplık Emekçisi Yaprak Güven, Zafer marangoz.. Hemşerilerimize yönelik bilgiler geldikçe sizlerle paylaşcağız..

Bu hastalığa yakalan hemşerilerimiz başta olmak üzere ülkemizde bu hastalığa yakalanan tüm vatandaşlara Doğu Medya ve Serhat STK ları adına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, temizliğe ve kurallara bu süreçte azami dikkat diyoruz..

TÜRKİYE-DÜNYA VİDEOLU HABERLER, MÜZİK, BELGESEL, DERNEKLER,

TÜM VİDEOLAR İÇİN

DOĞU MEDYA TV TIKLAYIN..

Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'DOĞU MEDYA TV'

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer İstanbul haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya