KIYAMET SENARYOLARI, CORONA VİRÜS , 3. DÜNYA SAVAŞIMI..

KIYAMET SENARYOLARI, CORONA VİRÜS , 3. DÜNYA SAVAŞIMI..

KIYAMET SENARYOLARI, CORONA VİRÜS , 3. DÜNYA SAVAŞIMI..
Bu haber 2020-03-22 16:50:15 eklenmiş ve 682 kez görüntülenmiştir.

KIYAMET SENARYOLARI, CORONA VİRÜS , 3. DÜNYA SAVAŞIMI..

 

Dünya genelinde bilimsel çevrelerde kabul gören Kıyamet Senaryoları:  Uzaylı istilası, Dev bir meteor, Süper Volkan Patlaması, Manyetik kutup değişimi, Karadelik, Nükleer Savaş, Virüsler,  İklim değişikliği, Arı kolonisinin yok oluşu, Stephan Hawking'e Göre ise Dünya Kendi Kendisini Yok Edecek; insanlığın uzaya açılmasından başka şansı yok.. Zaman giderek daralıyor..

 

Bu kıyamet senaryoları içinde yer alan Virüs  Savaşının bir anda dünyayı vuracağını bu yönlü değiştireceğini kimse tahmin etmemişti..Çin, AB, Rusya, Petrol ve Doğal Gaza  Bağımlı Körfez ülkeleri ve en önemlisi vatanı olmayan büyük sermaye ile ABD içinde Çinle iş yapan büyük sermaye gurupları yerlebir edildiler,  bir anda bittiler, bitirildiler..

 

Virüs Savaşı, 3. Dünaya Savaşı olarak adlandırabileceğimiz Covid-19 Virüsü; Çin ve Rusya ile iş yapan ABD içindeki sermayeye, Küresel Sermayenin en önemli Merkezi AB’ye, ve bunların dünyaya dağılan ayaklarına karşı yapıldı.  Bilim,  teknoloji bio-genetik alanlarında uzmanlaşan firmaların, ABD ulusal gücünü, devletini arkasına alarak dünyayı yeniden dizayn ediyorlar.

 

Bu Virüsün labarotuvarlarda 2003 te üretildiği sars virüsü ile coronanın birleştirilmesiyle elde edildiğAlmanyadan gelen  (https://www.youtube.com/watch?v=jMzM7HchqmA)  bu videomuzda işledik.

 

Virüs savaşı bilim ve teknolojiyi elinde bulunduranların çok düşük maliyetle dünyayı anında her alanda düşüreceklerini ortaya koydu.. Birçok ülke Çin ve Çinle yürüyen ülkelerin, sermayenin, dünyanın yeni hakimi olacağını beklerken.. Beklenti bir anda tersine döndüğü gibi dünya büyük bir şok, hayal edilemeyecek bir yıkım yaşıyor..

 

Yepyeni bir dünyaya geçiyoruz. Daha bir ay geçmeden Venezuella, İran  başta olmak üzere 60-70 ülke IMF kapılarına  dayandı. Petrol, doğalgaz vb. enerji kayanakları kaynak olmaktan çıkarıldı. Rusya, Körfez Ülkeleri, İran.. adeta sıfırlandılar, Daha virüsün ilk günlerinde Imf devreye girdi..  Şu anda her alanda büyük bir belirsizlik, kaos ve yıkım tüm dünyayı sarmış bulunmaktadır..

 

IMF nedir,  doları elinde tuttan gücün doları verdiği ülkeyi ve coğrafyayı işgal, istila, ilhak ve halkını köleleştirmesi operasyonudur..  Kanunları IMF yapar, hükümetler ise kukla ve memurdan başka bir şey değildirler. IMF bir ülkeye girdiyse o devlet de vatandaşı da bitmiştir.Sadece o ülkede küresel işgal programları gereği parayı kripto-ajan kendilerine çalışan banka ve sermayeye verirler. Söz konusu devlet parayı gidip IMF nin belirlediği ajan yapılanmadan birde ona fazi ödeyerek almak zorundadır..

 

Avrupayı virüs kasıp kavururken Almanya neredeyse sıfır zarla atlattı. Bunun temel nedeni Almaların, bilimde, bio teknolojide çok ilerde olmaları yatmaktadır. 

 

ABD'li ilaç şirketleri ve Trump yönetimi Corena Virüs aşısını deyim yerindeyse anında bulan Alman Şirketi CureVac'ın Corona virüs aşısını Avrupa'da lisanslanmasına ve üretilmesine şiddetle karşı çıkıyor.

 

Koronavirüse karşı aşı geliştirme arayışları sürerken, Alman bilim insanları tarafından geliştirilen yeni tip aşıya Amerikan hükümetinin el koyma girişimi iki ülkeyi karşı karşıya getirdi. Para –tehditler kar etmeyince binlerce Amerikan askeri Dün akşamdan beri Almanyaya çıkarma yaptılar..

 

Şu anda yaşanan savaşa baktığımızda, virüsün dünya geneline, uçaklar, dronlar, ülkelerdeki etki ajanları, virüsü yayanların kendi ajanlarını kullanarak özellikle hedef seçilen noktalara  (Çin-Wuhan, Lombardiya-İtalya ) her yöntem kullanılarak bırakıldığı ortaya çıkmaktadır..

3. Dünya savaşı ile petrol ve petrole bağımlılık bitiyor, yeni enerji tipleri ortaya çıkacak.

Bir iliüzyondan, yanılsama ve kandırmadan  ibaret olan borsa olayı tarihe gömülüyor. Digital çağa geçiş yapılıyor..

 

Peki STK’lar, halk dünya halkları bu yeni süreçte  ne yapacaklar. Herşeyden önemlisi bu geçiş sürecinde ayakta kalanlar ayağa kalkarak daha sağlıklı yürüyecekler.. Faşist devlet aygıtının yüzyıllardır dünya halklarını  nasıl ırk –dil-din-mezhep, totem ve putlarla kendilerini nasıl ölüm uykularına yatırdıklarını net olarak görüp anlayacaklar..

 

Dünyada kontrol dışı kalan her firma ve devletin dünya ve insanlıkla istediği gibi oynadığını oynayacağını gören insanlık yeni yönetim biçimini bütün dünyayı baz alarak yapacağı gibi bilim-teknoloji en büyük bütçeleri kapsayacak. Güvenlik bir devlet baz alınarak değil bütün dünya baz alınarak yapılacak. Para da her şey digitalleşecek..

En önemlisi bilim ve teknoloji alanında gelişenler hertür sdaldırıya karşı en iyi savunma yapacaklardır..

 

Sonuç olarak on yıllardır, ırk,dil,din, mezhep üstü bilimsel bilgi, özgür, irade ve insana yatırım yapmayan, ırk,dil,din, mezhep, ideoloji ile insanları ayrıştırani bitiren  faşist devlet aygıtının kafası kırılmalıdır gerçeğini sürekli işledik. Toplum bizim gibi insanların ne demek istediğini yeni yeni anlamaya başladı..

 

Labratuvar ortamında geliştirilen virüsü geliştirenler dışında kısa sürede çözüm bulmak, aşı yada ilaç geliştirmek zaman alan bir durum olduğundan hiç kimse hafife almamalı, uyarı ve kurallara toplum olarak herkes uymalıdır. Aksi sonuçları felakettir. Çünkü mahiyetini bilim çevrelerinin dahi bilmediği bir rüs, bir savaşla karşı karşıyayız..

 

KIYAMET SENARYOLARI, CORONA VİRÜS , 3. DÜNYA SAVAŞIMI VİDEOSU..

 

Serhat bölgesi STK'lar, STK, İş-Siyaset-Sanat Dünyası etkinlikleri, Haberleri, Videolu haberler, bilim, tarih, Kültür-Sanat,  belgeseller için Doğu Medya TV'ye Bakınız..

DOĞU MEDYA TV TIKLAYINIZ..

Fotoğraf açıklaması yok.

Doğu Medya TV, kanalımıza abone olamayı ve yaymayı unutmayınız ki heryerde tanınasınız, bilinesiniz..

 


 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer DÜNYA haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya