İÇ MİMAR CEM KAYA BEKARLIĞA VEDA ETDİ..

İÇ MİMAR CEM KAYA BEKARLIĞA VEDA ETDİ..

İş -STK dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Kayabey Kaya'nın Oğlu İç Mimar Cem Kaya, Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezinde icra edilen nikah töreni ile Ordunun önde gelen ailelerinden İlahiyat mezunu Kübra Firuz ile hayatını birleştirdi.
Bu haber 2020-03-04 07:15:02 eklenmiş ve 243 kez görüntülenmiştir.

İÇ MİMAR CEM KAYA BEKARLIĞA VEDA ETDİ..

 

İş -STK dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Kayabey Kaya'nın Oğlu İç Mimar Cem Kaya, Üsküdar  Bağlarbaşı Kültür Merkezinde icra edilen nikah töreni ile  Ordunun önde gelen ailelerinden İlahiyat mezunu Kübra Firuz  ile hayatını birleştirdi.

Ardahan ve Orduluların akrabalıklarının pekiştiği düğüne, çiftin nikah törenine  iş-stk-siyaset dünyasından önemli bir katılım olurken, gelin ve damadın akrabalrından her iki ailedende yoğun katılım oldu.

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, Alaattin Kılıç ve Çağdaş Yilmaz dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, düğün ve iç mekan

İç  Mimar Cem Kayanın  babası Kayabey Kaya 40 yıla yakındır inşaat, Aleminyum Doğrama, İç Mimarlık alanlarında faaliyet gösteren sanayici, bir iş adamı olduğu gibi 2014 yılı genel seçimlerinde de  Ak Parti 1. Bölge milletvekili Adayı olmuştu..

Bölgemizin birçok STK'sına üye, YK üyeliği bulunan iş adamı Kayabey Kaya, 2010 yılından beri faaliyet gösteren Alamağ İş Adamları Derneğinin YK başkanı olarak görev yapmaktadır..

Bağlarbaşında gerçekleşen Nikah Törenine iş-siyaset-stk, hemşeri camiamzıdan yoğun bir katılım oldu.

 

Serhat bölgesi STK'lar etkinlikler Videolu haberler için Doğu Medya TV

DOĞU MEDYA TV TIKLAYINIZ..

Fotoğraf açıklaması yok.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer İS-STK haberleri
Doğu Haber-Doğu Medya-Doğu Kültür Gazetesi
© Copyright 2013 Doğu Medya, Doğu Kültür, Doğu Haber, Doğu Kültür M. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya